Wyświetlanie 1–24 z 55 wyników

Nagłośnienie do kuchni - głośniki do kuchni

Kuchnia to serce domu, w którym wykonuje się mnóstwo prac kulinarnych wymagających podzielności uwagi. To również miejsce, w którym dobrze jest umilić sobie czas podczas przyrządzania ulubionych dań. Dobry sprzęt muzyczny i nagłaśniający są coraz częściej stosowane w tych pomieszczeniach.

Kiedy muzyka jest tłem

Oferowane przez sklep www.akustyka.com.pl sprzęty łączą ze sobą elementy rozrywki z miłą i spokojną atmosferą. Znajdujący się w ofercie zestaw nagłośnieniowy AMBISET jest dedykowany do odtwarzania muzyki w tle. Nieduże gabaryty sprawiają, że można go ukryć praktycznie w każdym zakątku, a dwa głośniki i subwoofer SUBLIME dostarczają jak najlepszych muzycznych wrażeń. Inną propozycją są głośniki DEXON. Dwa głośniki oraz wzmacniacz bez najmniejszego problemu można zamontować na suficie. W tym zestawie można odtwarzać muzykę przez Bluetooth.

Najwyższa jakość i ergonomia

W sklepie dostępne są również zestawy nagłaśniające Dexon z panelem dotykowym, który można umieścić na ścianie w odpowiednim miejscu w kuchni. Dwudrożne głośniki sufitowe dają solidne i czyste brzmienie, a sam kolorowy panel jest praktyczny i odporny na kuchenne zabrudzenia. Podobne funkcje mają również modele MRP 2181 czy 2171. W tym drugim przypadku dołączony jest pilot, a panel ścienny posiada proste i intuicyjne przyciski. Podobne parametry przedstawiają produkty firmy Tonsil – wyświetlacze w panelach ściennych, bluetooth, a dodatkowo wejścia na kartę SD oraz USB. W ofercie znajdują się również produkty marki Light Audio, które charakteryzują się bardzo wysoką jakością oraz minimalizmem gabarytów. Są to bezprzewodowe głośniki o dużej mocy z funkcją bluetooth. Zestawy AUDIXO oferują mocne głośniki (moc 35W) oraz kolorowe ścienne panele.

Wspólnym mianownikiem wszystkich oferowanych produktów jest moc, świetna jakość wykonania oraz ergonomia. W kuchni każda przestrzeń robocza jest bardzo ważna, dlatego oferowane produkty zajmują jak najmniej miejsca, jednocześnie dając poczucie komfortu i jak najwyższej klasy dźwięku.