Dali

Danish Audiophile Loudspeaker Industries to producent znany z głośników oferujących wysoką jakość dźwięku HI-FI oraz klasycznych w designie kolumn. Szeroka gama serii kolumn podłogowych, kolumn centralnych, subwooferów, głośników sufitowych i ściennych czy nagłośnienia dla kina domowego sprawia, że każdy koneser doskonałego dźwięku oraz ponadczasowych rozwiązań znajdzie coś dla siebie.

Kolumny Dali

Kolumny Dali to kwintesencja tego co najlepsze w dźwięku. Zaskakujące parametry techniczne, szeroki zakres cenowy, świetny design i najwyższa jakość – jednym słowem kolumny zachwycają. Wśród opcji znaleźć można kolumny podłogowe, podstawkowe, do zabudowy, sufitowe, ścienne i centralne. Ich różnorodność pozwala znaleźć idealne brzmienie dla każdych potrzeb i preferencji.

Subwoofery

Odtwarzanie dźwięku o niskich częstotliwościach jeszcze nigdy nie było tak przyjemne. Subwoofery marki Dali to bas w najlepszym wydaniu, a atrakcyjny design poszczególnych modeli z pewnością znajdzie swoich entuzjastów.

Kino domowe

Genialne wrażenia podczas oglądaniu seansów filmowych zapewnią dopracowane w detalach zestawy kina domowego. Dali to jedna z najciekawszych opcji Dolby Atmos dostępnych na rynku.

Wyświetlanie 1–28 z 46 wyników

Dali Oberon 7 – Kolumna podłogowa

2 469,00 2 499,00 
Projektując serię kolumn głośnikowych DALI OBERON wybraliśmy najlepsze elementy z naszych obecnych komponentów oraz połączyliśmy je w serię, która zapewnia doskonałą jakość dźwięku, nowoczesny wygląd oraz wszechstronność wykorzystania. DALI OBERON 7 Najtaniej w Polsce. Cena za sztukę

Dali Spektor 2 – Kolumna podstawkowa

699,00 1 498,00 
Powołanie serii SPEKTOR do życia było delikatnym procesem osiągania balansu pomiędzy najlepszą jakością dźwięku i optymalizacją każdego elementu głośnika. Cena za sztukę.

Dali Phantom E-50 – Głośnik sufitowy/ścienny

949,00 
Zapewnia niewiarygodnie czysty i dobrze zdefiniowany dźwięk, a jego poziom basów, wytwarzanych pomimo jego niewielkich rozmiarów, robi duże wrażenie.

Dali Oberon 5 – Kolumna podłogowa

1 999,00 2 399,00 szt.
Cena za sztukę. Zaprojektowany dla entuzjastów audio, którzy wymagają najwyższej jakości głośników - oto elegancki OBERON 5.  

Dali Phantom H-50 – Głośnik sufitowy/ścienny

1 499,00 
Kompaktowy głośnik PHANTOM H-50 zapewnia dźwięk o robiącej wrażenie czystości i, pomimo niewielkich rozmiarów, jest w stanie wytwarzać bardzo dużo basów.

Dali Phantom E-60 – Głośnik sufitowy/ścienny

1 199,00 
DALI PHANTOM E-60 to głośnik idealny i wszechstronny. Jego umiarkowane rozmiary ułatwiają jego ustawienie a jednocześnie umożliwiają wytwarzanie pełnego i kompletnego dźwięku

Dali Oberon 9 – Kolumna podłogowa

3 995,00 3 999,00 
Projektując serię kolumn głośnikowych DALI OBERON wybraliśmy najlepsze elementy z naszych obecnych komponentów oraz połączyliśmy je w serię, która zapewnia doskonałą jakość dźwięku, nowoczesny wygląd oraz wszechstronność wykorzystania. DALI OBERON 9 Najtaniej w Polsce. Cena za sztukę

Dali C-8 D – Subwoofer aktywny

2 199,00 
W przeciwieństwie do niektórych subwooferów, DALI SUB C-8 D został zaprojektowany tak, aby działał równie dobrze zarówno z muzyką, jak i filmami. Jest dla nas bardzo ważne, aby subwoofer mógł sprawić, że wydajność dźwięku będzie zgodna z sygnałem wejściowym.

Dali Spektor 1 – Kolumna podstawkowa

499,00 
Powołanie serii SPEKTOR do życia było delikatnym procesem osiągania balansu pomiędzy najlepszą jakością dźwięku i optymalizacją każdego elementu głośnika. Cena za sztukę.

Dali Phantom H-60 – Głośnik sufitowy/ścienny

1 899,00 
DALI PHANTOM H-60 to głośnik o doskonałej równowadze pomiędzy wielkością a wydajnością. Dedykowany do pomieszczeń o średniej wielkości.

Dali Alteco C-1 – Głośniki Surround para

2 198,00 
DALI ALTECO C-1 to naprawdę wielofunkcyjny głośnik. Idealne nadaje się do obsługi sygnału górnej warstwy w konfiguracji surround, może również pełnić rolę głośnika stereofonicznego. Projektując zwrotnicę do użytku w stereo i dbając o zasady projektowania dźwięku DALI, stworzyliśmy głośnik, który zapewnia realistyczne odwzorowanie sygnału warstwy wysokości z filmów kodowanych w standardzie Atmos, DTS-X i Auro-3D.

Dali Oberon Vokal – Kolumna Centralna

1 799,00 
Kolumna DALI OBERON VOKAL została zaprojektowana tak, aby idealnie pasować do każdego innego komponentu z serii OBERON, tworząc kompletny system surround. Kolumna dostarcza precyzyjne, klarowne oraz szczegółowe brzmienie zarówno dla Twoich ulubionych filmów, jak i koncertowych ścieżek dźwiękowych.

Dali Oberon On-Wall – Kolumny naścienne Para

2 598,00 
OBERON ON-WALL to mocna kolumna naścienna o smukłej i dyskretnej obudowie. Pomimo kompaktowych rozmiarów, ta kolumna naścienna dostarcza dźwięk typowy znacznie większego modelu ze względu na połączenie innowacyjnych technologii. Smukły profil kolumny ułatwia integrację z każdym pomieszczeniem.

Dali Oberon 1 – Kolumna podstawkowa

899,00 
Ze względu na swój wyjątkowo kompaktowy rozmiar, OBERON 1 jest najmniejszym komponentem dostępnym w serii OBERON. Rozmiar obudowy umożliwia optymalną równowagę między wewnętrzną objętością zoptymalizowaną pod kątem niskich tonów, a kompaktową obudową dostosowaną do mniejszych pomieszczeń, dyskretnych konfiguracji audio lub montażu na ścianie. Cena za sztukę

Dali Sub E-9 F – Biały

2 700,00 
SUB E-9 posiada 9-calowy głośnik niskotonowy zdolny do poruszania dużej objętości powietrza z wysoką mocą i precyzją.

DALI Opticon Vokal Mk2 – Kolumna centralna

3 099,00 
OPTICON Vokal MK2 to kompaktowy głośnik, zaprojektowany tak, aby można go było zainstalować blisko granic pomieszczenia.

Dali PHANTOM H-80 R – Głośnik instalacyjny

2 699,00 
Firma DALI prezentuje nową wersję głośników naściennych premium audio z serii Phantom DALI PHANTOM H-80 R jest zbudowany w oparciu o tradycyjne technologie.

Dali PHANTOM H-60 R – Głośnik instalacyjny

2 199,00 
Dali Phantom H-60 R to głośnik ścienny do zabudowy. Mimo jego przeznaczenia naściennego, może być montowany również w suficie.

Dali Opticon 8 mk2 – Kolumna podłogowa

6 999,00 szt.
Cena za sztukę. Duży, wolnostojący OPTICON 8 MK2 jest siłą napędową nowej rodziny OPTICON MK2 - jedynego systemu trójdrożnego w tej serii.  

Dali Opticon 6 mk2 – Kolumna podłogowa

4 499,00 szt.
Cena za sztukę. Głośnik podłogowy OPTICON 6 MK2 osiąga znaczne rozciągnięcie niskich częstotliwości i natężenie basu. Łączy tę wydajność basu z genialną, czystą średnicą i musującymi wysokimi częstotliwościami, które są charakterystyczne dla hybrydowego głośnika wysokotonowego DALI.  

DALI Opticon 2 Mk2 – Kolumna podstawkowa

2 599,00 
OPTICON 1 MK2 to kompaktowy głośnik do montażu na podstawce, zaprojektowany tak, aby można go było zainstalować blisko granic pomieszczenia. Cena za sztukę

DALI Opticon 1 Mk2 – Kolumna podstawkowa

1 699,00 szt.
Cena za sztukę. OPTICON 1 MK2 to kompaktowy głośnik do montażu na podstawce, zaprojektowany tak, aby można go było zainstalować blisko granic pomieszczenia.  

Dali Fazon Mikro Vokal – Kolumna centralna z możliwością montażu

899,00 
Prawdziwy dźwięk Hi-Fi może pochodzić z małej i eleganckiej konstrukcji. Dzięki zaokrągleniom obudowy o wysokim połysku lakieru pokrywającego aluminiową konstrukcję, kompozytowej przegrodzie przedniej i eleganckiemu pokryciu dopasowanej maskownicy, ultra-kompaktowy FAZON MIKRO doskonale wkomponowuje się w otoczenie każdego salonu.

Dali Fazon Mikro – Kolumny stereo / surround

899,00 
Prawdziwy dźwięk Hi-Fi może pochodzić z małej i eleganckiej konstrukcji. Dzięki zaokrągleniom obudowy o wysokim połysku lakieru pokrywającego aluminiową konstrukcję, kompozytowej przegrodzie przedniej i eleganckiemu pokryciu dopasowanej maskownicy, ultra-kompaktowy FAZON MIKRO doskonale wkomponowuje się w otoczenie każdego salonu.

Dali Fazon Sat – Uniwersalny głośnik naścienny

1 599,00 
DALI FAZON SAT to głośnik o bardzo eleganckim designie zapewniający równie dobre parametry pracy w zestawach stereo, surround, oraz kina domowego. Jak na jego rozmiary, FAZON SAT zapewnia doskonałą jakość dźwięku.

Dali Spektor Vokal – Kolumna centralna

1 099,00 
Powołanie serii SPEKTOR do życia było delikatnym procesem osiągania balansu pomiędzy najlepszą jakością dźwięku i optymalizacją każdego elementu głośnika.