Dali

Danish Audiophile Loudspeaker Industries to producent znany z głośników oferujących wysoką jakość dźwięku HI-FI oraz klasycznych w designie kolumn. Szeroka gama serii kolumn podłogowych, kolumn centralnych, subwooferów, głośników sufitowych i ściennych czy nagłośnienia dla kina domowego sprawia, że każdy koneser doskonałego dźwięku oraz ponadczasowych rozwiązań znajdzie coś dla siebie.

Kolumny Dali

Kolumny Dali to kwintesencja tego co najlepsze w dźwięku. Zaskakujące parametry techniczne, szeroki zakres cenowy, świetny design i najwyższa jakość – jednym słowem kolumny zachwycają. Wśród opcji znaleźć można kolumny podłogowe, podstawkowe, do zabudowy, sufitowe, ścienne i centralne. Ich różnorodność pozwala znaleźć idealne brzmienie dla każdych potrzeb i preferencji.

Subwoofery

Odtwarzanie dźwięku o niskich częstotliwościach jeszcze nigdy nie było tak przyjemne. Subwoofery marki Dali to bas w najlepszym wydaniu, a atrakcyjny design poszczególnych modeli z pewnością znajdzie swoich entuzjastów.

Kino domowe

Genialne wrażenia podczas oglądaniu seansów filmowych zapewnią dopracowane w detalach zestawy kina domowego. Dali to jedna z najciekawszych opcji Dolby Atmos dostępnych na rynku.

Wyświetlanie 1–36 z 46 wyników