Cambridge Audio to firma, która oferuje nowoczesne wzmacniacze, odtwarzacze CD i źródła strumieniowe. Ma w swojej ofercie także nowoczesne gramofony, które przypadną do gustu wyrafinowanym melomanom. W końcu już od dawna gramofony nie są przeznaczone wyłącznie dla zamkniętej i niszowej grupy odbiorców. Obecnie z przyjemnością korzystają z nich osoby, które cenią sobie analogowe brzmienia.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Innowacja i tradycja

Cambridge AudioCambridge Audio dba o budowanie wizerunku firmy innowacyjnej. Z tego powodu w jej ofercie można znaleźć wiele nowoczesnych urządzeń, które z powodzeniem mogą konkurować z najlepszymi na rynku. Obok nich produkowane są też urządzenia nawiązujące do tradycji. W ten sposób powstało wyjątkowe połączenie cech, które daje oryginalny efekt. Dzięki niemu odtwarzacze i wzmacniacze Cambridge Audio rzeczywiście przyciągają uwagę. To wysokiej jakości produkty, które powstały dzięki połączeniu doświadczenia, wiedzy, pasji oraz nowych pomysłów. Firma działa nieprzerwanie od lat sześćdziesiątych, co dowodzi, że doskonale rozumie potrzeby swoich klientów i umie tworzyć produkty odpowiadające ich potrzebom i zainteresowaniom. Tak długa obecność na rynku została nagrodzona wieloma wyróżnieniami od ekspertów i użytkowników sprzętu tej marki, którzy chwalą jej jakość.

Doskonała reprodukcja dźwięków

Wzmacniacz Cambridge Audio zasługuje na zainteresowanie ze względu na doskonałą reprodukcję dźwięków. Dzięki niej w każdym utworze można odkryć prawdziwe intencje autora. Do tego też trzeba dodać, że czysty dźwięk jest zasługą wykorzystania nowoczesnych technologii i najlepszych dostępnych komponentów. Kluczem do sukcesu jest też długie i skrupulatne dostrajanie każdego elementu układów zamontowanych w urządzeniu. W tym wypadku koniec pracy nad nim wyznacza nie czas, ale satysfakcja z osiągniętego efektu. Czasami lepiej jest wydłużyć pracę nad danym modelem po to, by uzyskać czyste brzmienie, które pozwoli każdemu miłośnikowi muzyki cieszyć się jej dźwiękami.

Szeroka oferta marki Cambridge Audio

Cambridge Audio słynie ze swoich wzmacniaczy. To one są flagowym produktem marki, choć warto wiedzieć, że nie jedynym. W jej ofercie znajdują się też wspomniane już gramofony, subwoofery, amplitunery oraz głośniki - przewodowe i bezprzewodowe. Oczywiście nie można też zapominać o systemach All in one, które szczególnie przypadną do gustu osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z profesjonalnym sprzętem audio. Takie gotowe zestawy mogą też przypaść do gustu osobom, które cenią sobie gotowe rozwiązania albo nie mają wystarczająco dużo miejsca, by pozwolić sobie na korzystanie z samodzielnie stworzonego zestawu. Warto też dodać, że systemy tego typu są do siebie dopasowane stylistycznie, co może wpłynąć na podniesienie estetyki pokoju, w którym się ich używa. Przywiązanie do eleganckiego wyglądu urządzeń idzie w parze ze stawianiem na czystość dźwięków wydobywających się z nich. Właśnie z tego powodu wzmacniacze Cambridge Audio i inne produkty tej marki nie mają sobie równych w swojej klasie.

Producent Cambridge Audio

Przedsiębiorstwo zajmujące się opracowywaniem i rozwijaniem nowych technologii zostało powołane przez grupę utalentowanych absolwentów technicznych wydziałów uniwersytetu. Należy pamiętać, że najnowsze rozwiązania i technologie wykorzystywano w brytyjskich studiach nagraniowych już w latach 60. XX wieku. Warto dodać, że opracowywaniem systemów zajmowali się głównie producenci sprzętu audio oraz studia nagraniowe. Takie systemy miały zapewniać wierne zarejestrowanie muzyki, a później odtworzenie w możliwie jak najbardziej naturalny sposób. Mianem "brytyjskiego dźwięku" jest określany ich konkretny charakter soniczny. Można śmiało powiedzieć, że najwyższą klasę brzmienia zapewnia wzmacniacz Cambridge Audio. Jest to nie tylko czysty dźwięk, ale również bardzo duży zapas mocy. Bez wątpienia każdy z modelów wzmacniacza Cambridge Audio cechuje się bardzo wysoką jakością brzmienia. W świecie audio takie urządzenie jest prawdziwą rewolucją. Warto dodać, że firma Cambridge to obecnie największy brytyjski producent sprzętu elektroakustycznego. Wzmacniacz zachowuje świetną finezję dźwięku, a jednocześnie oferuje zaskakującą moc brzmienia. Najlepiej zakupić produkty u sprawdzonego i renomowanego producenta, który wiele lat działa na rynku i cieszy się dobrą opinią. Wtedy można mieć pewność, że zakupiony wzmacniacz będzie bardzo wysokiej jakości. Dzięki wzmacniaczom słuchacz ma wrażenie, jakby słuchał muzyki na żywo. Warto wspomnieć, że nawet najmniejsze domowe zacisze można przekształcić w elegancką filharmonię. Melomani wyczuleni na wszelkie muzyczne uchybienia powinno to mocno docenić. Na szczególną uwagę zasługuje także prosty oraz elegancki design, który prezentuje się ciekawie dzięki unikatowym specyfikacjom.

Zalety wzmacniaczy Cambridge Audio

Warto mieć na uwadze, że do rozbudowanej kolekcji sprzętu audio pasuje wręcz idealnie. W każdej przestrzeni mieszkalnej powinna sprawdzić się stonowana warstwa wizualna urządzenia. Klasyczne kolory wzmacniacza pasują zarówno do kolorowych, jak i minimalistycznie urządzonych wnętrz. Wybór wzmacniaczy jest naprawdę bardzo duży, dlatego każdy bez większego problemu powinien znaleźć coś dla siebie. Wzmacniacze Cambridge Audio nie zajmują zbyt dużo wolnego miejsca, więc doskonale wpasowują się w wolną przestrzeń. Urządzenie łączy doskonałą czystość dźwięku z dużą mocą. Nie występują żadne zniekształcenia oraz zakłócenia, dlatego nie trzeba się tego obawiać. Można śmiało powiedzieć, że wysokiej klasy wzmacniacze zapewniają najwyższą jakość i czystość brzmienia. Lepiej dołożyć trochę pieniędzy i kupić urządzenie, które posłuży przynajmniej kilka lat. Warto dodać, że firma Cambridge Audio ma ponad 50-letnie doświadczenie w branży audio. Należy pamiętać, że sercem i motorem napędowym każdego systemu jest oczywiście wzmacniacz. Wzmacniacz Cambridge Audio jest w stanie zasilić nawet najbardziej wymagające głośniki.