Wyświetlanie 1–25 z 44 wyników

Głośniki sufitowe Apart – rozwiązanie dla każdego 

Ten rodzaj nagłośnienia jest coraz częściej stosowanym rozwiązaniem, tym samym zaś – z powodzeniem zastępuje tak popularne do tej pory kolumny oraz inne stałe elementy sprzętu audio. Powodem jest w głównej mierze niepowtarzalna atmosfera, tworzona z ich wykorzystaniem – ze względu na swoją specyfikę mogą być bowiem stosowane zarówno jako uzupełnienie domowego nagłośnienia, jak i podstawę całości. Co więcej, nadadzą się idealnie do wszystkich pomieszczeń – zaczynając od sypialni i salonu, kończąc zaś na łazience i kuchni (będą również odpowiednim wyjściem w przypadku podwieszanych sufitów). Głośniki sufitowe sprawdzą się również poza domem, w większych pomieszczeniach – w tym przypadku warto postawić jednak na opcję dwudrożną.

 

Niecodzienny design sufitowego nagłośnienia

 Poza możliwościami technicznymi głośniki montowane na suficie charakteryzują się też niepowtarzalnym wyglądem. Ich rozmiar oraz budowa sprawiają, że opcja ta może stanowić nie tylko uzupełnienie nowoczesnego, utrzymanego w zimnych barwach, wnętrza, lecz także idealny dodatek w pomieszczeniach o nieco bardziej klasycznym charakterze. Ma na to wpływ zarówno kompaktowa budowa, jak i brak widocznego okablowania (stanowiącego w wielu przypadkach znaczne utrudnienie). Za istotną bywa uznawana również neutralna barwa większości dostępnych modeli (charakteryzująca między innymi głośnik sufitowy Apart).

 

Jak wybrać odpowiednie głośniki?

Mimo że kwestie wizualne stanowią niewątpliwy atut głośników sufitowych, nie bez znaczenia pozostaje również szereg parametrów technicznych. Tym samym należy zwrócić uwagę na następujące parametry:

  • pasmo przenoszenia,
  • skuteczność,
  • moc.

Istotna wydaje się również możliwość połączenia systemu nagłośnienia z innymi urządzeniami (najczęściej za pośrednictwem Bluetooth), co umożliwia automatyczne odtwarzanie konkretnych utworów, a jednocześnie usprawnia obsługę całości.