Tuba głośnikowa Apart

Oddaj się magii dźwięku i jego relaksacyjnym właściwościom używając sprzętu, który w jak największym stopniu umożliwi Ci czerpanie radości z każdego pojedynczego impulsu dźwiękowego. Korzystając z produktów firmy Apart Studio, korzystasz z tysięcy godzin doświadczeń inżynierów, próbujących stworzyć produkt idealny do transmisji fal akustycznych. Korzystasz z najlepszej jakości, innowacyjności i postępu w dziedzinie audio. Niezwykle zaawansowana technologicznie oraz wydajne tuby głośnikowe Apart to produkty o sprawdzonej i cenionej wśród konsumentów jakości. Zadbaliśmy o każdy najmniejszy detal urządzenia, stylowo go wykańczając. To nie tylko wysokiej jakości urządzenie transmitujące ale i elegancki, designerski wygląd.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

BIAMP H10-G – Kompaktowy głośnik tubowy

316,00 
BIAMP - APART H10-G to bardzo kompaktowy głośnik tubowy przeznaczony do zastosowań przemysłowych.

BIAMP – MPLT62 2-drożny tubowy zestaw głośnikowy

1 576,00 
BIAMP - APART MPLT62 to dwudrożny projektorowy głośnik tubowy dalekiego zasięgu w technologii 100 V przeznaczony do reprodukcji muzyki o wysokiej jakości brzmienia.

BIAMP – MPLT32-G 2-drożny tubowy zestaw głośnikowy

1 387,00 
BIAMP - APART MPLT32 to dwudrożny projektorowy głośnik tubowy dalekiego zasięgu w technologii 100 V przeznaczony do reprodukcji muzyki o wysokiej jakości brzmienia.

BIAMP – H30LT Tubowy zestaw głośnikowy dalekiego zasięgu

473,00 
H30LT to silny i odporny na warunki pogodowe głośnik tubowy przeznaczony do zastosowań przemysłowych

BIAMP – H20-G Kompaktowy głośnik tubowy 30W

394,00 
BIAMP - APART H20-G to silny i odporny na warunki pogodowe głośnik tubowy przeznaczony do zastosowań przemysłowych. Oferuje wysoki poziom ciśnienia akustycznego, co sprawia, że głośnik ten jest szczególnie polecany do nadawania komunikatów głosowych i sygnałów alarmowych w środowisku o wysokim poziomie hałasu w tle

Tuby głośnikowe ApartNiezwykle wydajnościowa i mocna tuba głośnikowe Apart generuje wysoki poziom ciśnienia akustycznego, co gwarantuje niezwykle silny i czysty dźwięk, gwarantujący doskonałą słyszalność dźwięku nawet w niesprzyjających warunkach o wysokim poziomie zakłóceń i hałasu. Twojego przekazu dźwiękowego z pewnością nie będzie Twoim zmartwieniem, gdyż ten produkt jest z sukcesem wykorzystywane daleko zasięgowo. Najwyższa jakość transformatora o mocy 100V wraz z kilkoma odczepami gwarantuje najlepszą jakość dźwięku zarówno na świeżym powietrzu jak i wewnątrz pomieszczenia. Nawet w warunkach przemysłowych (pracujące maszyny, samochody ciężarowe i ogół niesprzyjających akustycznie warunków) przekaz dźwiękowy będzie doskonale czysty i zrozumiały.

Tuba głośnikowa Apart to nie tylko jej potężny rdzeń dźwiękowy, ale także niezwykle trwała konstrukcja, wykonana ze stali nierdzewnej (anty-korozyjnej), która doskonale uchroni urządzenie przed uszkodzeniami mechanicznymi jak i warunkami atmosferycznymi. Dodatkowo, użyte w urządzeniach tworzywo ABS jest odporne na udary i działanie twardych oraz szorstkich przedmiotów. To wszystko spojone jest uchwytem, który jest uniwersalny w montażu w każdej konstrukcji i dowolnej nawierzchni.