Wysoka skuteczność w różnych rozmiarach

Atutem produktów Apart Mask jest dostępność w różnych wymiarach. Producent oferuje zarówno kompaktowe urządzenia, jak i pełnowymiarowe o większej mocy. Bez względu na rozmiar, charakterystyczna jest łatwość montażu. W mniejszych modelach błyskawiczną instalację zapewnia dołączony uchwyt/wspornik typu ClickMount – wystarczy jedno kliknięcie. Do większych dołączony jest specjalnie opracowany uchwyt w kształcie litery U, który pozwala na zamontowanie zestawów pionowo i poziomo. Prosty i minimalistyczny design dopasuje się do każdego wnętrza.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

BIAMP Desono – MASK2 Kompaktowy zestaw głośnikowy 50W/8Ω

300,00 
Satelitarny niskoimpedancyjny zestaw głośnikowy MASK2 oferuje synergiczne połączenie świetnego wzornictwa i znakomitego dźwięku. Głośniki Sprzedawane wyłącznie w parach

BIAMP DESONO MASK6CT Głośnik Naścienny 100V

749,00 
BIAMP - APART Audio Desono MASK6CT to niewielki oraz ekskluzywny zestaw głośnikowy, charakteryzujący się kompaktowymi rozmiarami oraz krystalicznie czystym dźwiękiem i reprodukcją mowy.

BIAMP Desono MASK4CT Dwudrożny Głośnik 4,25″ 50W

582,00 
BIAMP - APART Audio Desono MASK4CT posiada unikalną konstrukcję co zapewnia krystalicznie czysty dźwięk zarówno muzyki tła, jak i "muzyki tanecznej".

BIAMP – DESONO MASK4C Dwudrożny Głośnik 4,25″ 50W

513,00 
BIAMP MASK4C posiada unikalną konstrukcję co zapewnia krystalicznie czysty dźwięk zarówno muzyki tła, jak i "muzyki tanecznej".

BIAMP Desono – MASK8F Dwudrożny Głośnik Pełnozakresowy 8″

1 568,00 
BIAMP - APART MASK8F posiada bardzo mocny głośnik niskotonowy o średnicy 8 ”. W połączeniu z chłodzonym cieczą głośnikiem wysokotonowym Ferro w tubie Waveguide zapewnia wysoki SPL, bardzo niskie zniekształcenia i dźwięk zbliżony do jakości monitora studyjnego.

BIAMP Desono MASK6C – Głośnik dwudrożny z systemem Clickmount 6,5″

710,00 
Głośnik o niskiej impedancji BIAMP-APART MASK6C ma wyjątkową konstrukcję i zapewnia krystalicznie czysty dźwięk zarówno muzyki tła, jak i "muzyki tanecznej"

Głośniki Apart Mask - czysty dźwięk w każdej przestrzeni

Apart MaskWe wszystkich miejscach, gdzie muzyka obecna jest przez większość czasu, potrzebny jest bezawaryjny i wydajny sprzęt. Produkty marki Apart z serii Mask oferują mocne i solidne produkty, które doskonale nagłośnią miejsca, takie jak centra sportowe, kluby fitness, szkoły tańca, bary czy puby. Dzięki aluminiowym maskownicom, konstrukcjom z wytrzymałego plastiku ABS i odporności na wodę klasy IP54, narażenie na wilgoć nie stanowi problemu. Model MASK8F udowadnia, że osiągnięcie najwyższej jakości dźwięku przy wyższym poziomie mocy jest możliwe bez użycia subwoofera. Za wysoki poziom SPL i wyjątkowo niskie zniekształcenia odpowiadają mocne głośniki niskotonowe z powlekanego papieru oraz głośniki wysokotonowe z jedwabną kopułką.