Głośnik naścienny Apart

Firma Apart Audio znana jest z najwyższej jakości oferowanych przez siebie produktów. Głośnik naścienny Apart to doskonałe połączenie dobrych parametrów, oraz funkcjonalnego i stylowego designu. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, głośnik naścienny Apart dysponuje dużą mocą pomimo swoich niewielkich rozmiarów, co jest szczególnie warte uwagi.

Wyświetlanie 1–28 z 35 wyników

BIAMP OVO5T 2-drożny zestaw głośnikowy 85W

473,00 
 BIAMP - APART OVO5T to elegancki dwudrożny zestaw głośnikowy, który może być zastosowany w instalacjach 100 voltowych  jak i niskoprądowych. Może reprodukować muzykę tła, może także nadawać komunikaty głosowe.

BIAMP DESONO MASK6CT Głośnik Naścienny 100V

749,00 
BIAMP - APART Audio Desono MASK6CT to niewielki oraz ekskluzywny zestaw głośnikowy, charakteryzujący się kompaktowymi rozmiarami oraz krystalicznie czystym dźwiękiem i reprodukcją mowy.

BIAMP Desono MASK4CT Dwudrożny Głośnik 4,25″ 50W

582,00 
BIAMP - APART Audio Desono MASK4CT posiada unikalną konstrukcję co zapewnia krystalicznie czysty dźwięk zarówno muzyki tła, jak i "muzyki tanecznej".

BIAMP Desono – COLS41 Kolumna głośnikowa wodoodporna 100V 35W 8Ω

591,00 
BIAMP - APART Desono COLS41 to wyjątkowo smukła kolumna głośnikowa zaprojektowania do reprodukcji dźwięku w trudnych warunkach akustycznych. Zaawansowana technologia zapewnia optymalne rozpraszanie dźwięku i wysoką zrozumiałość mowy

BIAMP – SDQ5Pir Zestaw głośnikowy 2x30W

977,00 
BIAMP - APART SDQ5Pir to para stereofonicznych zespołów głośnikowych, gdzie jeden z kompletu jest pasywny a drugi aktywny. Charakteryzują się one niezawodnością, korzystną ceną, wiernym przekazywaniem mowy i dynamiczną reprodukcją muzyki.

BIAMP – DESONO MASK4C Dwudrożny Głośnik 4,25″ 50W

513,00 
BIAMP MASK4C posiada unikalną konstrukcję co zapewnia krystalicznie czysty dźwięk zarówno muzyki tła, jak i "muzyki tanecznej".

Community R.35-3896 – dwudrożny głośnik koncentryczny 8″

Zapytaj o cenę

Głośnik naścienny Community R.35-3896, umieszczony został w tej samej obudowie, co 10-calowy R.35COAX. R.35-3896 to trójosiowy 8-calowy głośnik z węglowym pierścieniem stożkowym wyposażony w ekskluzywną technologię od Community MultiSource Waveguide™, która umiejętnie integruje wyjście z dwóch głośników kompresyjnych średniotonowych i 1-calowy wyjściowy sterownik kompresji HF w jedno spójne źródło.

Community R.35 COAX- dwudrożny głośnik koncentryczny 10″

Zapytaj o cenę

Ultrakompaktowy model R.35 zapewnia projektantom systemów większą elastyczność, oferując znacznie lepsze odtwarzanie muzyki, dodatkowe wzory pokrycia dźwięku oraz wyższą moc wyjściową zawartą w atrakcyjnych obudowach do malowania. Modele takie jak R.15COAX i R.35COAX używają identycznych wyjściowych przetworników kompresyjnych HF 1,25 cala, wyposażonych w ekskluzywny trzpień fazowy Tru-Phase™ i technologię Carbon Ring Cone Technology™.

Community R.15 COAX- dwudrożny głośnik koncentryczny 6,5″

Zapytaj o cenę

Ultrakompaktowy model R.15 zapewnia projektantom systemów większą elastyczność, oferując znacznie lepsze odtwarzanie muzyki, dodatkowe wzory pokrycia dźwięku oraz wyższą moc wyjściową zawartą w atrakcyjnych obudowach do malowania. Modele takie jak R.15COAX i R.35COAX używają identycznych wyjściowych przetworników kompresyjnych HF 1,25 cala, wyposażonych w ekskluzywny trzpień fazowy Tru-Phase™ i technologię Carbon Ring Cone Technology™

Community R.25-94 TZ – dwudrożny tubowy głośnik naścienny 200 W RMS

Zapytaj o cenę

Kompaktowy, 8-calowy R.25 łączy szerokie pasmo przenoszenia z doskonałą wydajnością i możliwościami projekcji dźwiękowej. Przetwornik wysokotonowy jest połączony z tubą o nominalnym kącie pokrycia dźwięku 90 x 40 °. Moduł tuby HF jest montowany współosiowo z przetwornikiem niskotonowym, aby zminimalizować zakłócenia przy zwrotnicy. Głośnik niskotonowy z tubą zapewnia lepszą kontrolę brzmienia niskich częstotliwości, wyższą czułość, wyższą moc wyjściową i lepszą projekcję akustyczną niż typowe 8-calowe głośniki dwudrożne.

Biamp Desono EX-S8- naścienny zestaw głośnikowy 250 W / 8Ω

Zapytaj o cenę

Biamp Desono EX-S10, największy gabarytowo członek serii EX. EX-S10 posiada 10-calowy dwudrożny głośnik do montażu powierzchniowego który, zapewnia doskonałą muzykalność z głębokim rozszerzeniem niskich częstotliwości dzięki przetwornikowi 1 x 10". Głośnik  od Biamp doskonale nadaje się jako główny głośnik domowy w małych pomieszczeniach lub jest używany w zastosowaniach bez subwooferów.

Biamp Desono EX-S6- naścienny zestaw głośnikowy 200 W / 8Ω

Zapytaj o cenę

Biamp Desono EX-S10, największy gabarytowo członek serii EX. EX-S10 posiada 10-calowy dwudrożny głośnik do montażu powierzchniowego który, zapewnia doskonałą muzykalność z głębokim rozszerzeniem niskich częstotliwości dzięki przetwornikowi 1 x 10". Głośnik  od Biamp doskonale nadaje się jako główny głośnik domowy w małych pomieszczeniach lub jest używany w zastosowaniach bez subwooferów.

Biamp Desono EX-S10SUB – pasywny zestaw subwooferowy 300 W / 8Ω

Zapytaj o cenę

Biamp Desono EX-S10SUB to 10-calowy subwoofer, który zapewnia dodatkową głęboką bazę dźwiękową dla systemów tj.: EX-S6 lub EX-S8, umożliwiając odtwarzanie muzyki na pierwszym planie w pełnym zakresie. Dzięki dobrze  dopasowanej kolorystycznie obudowie EX-S10SUB łatwo wtapia się w tło, w miejscu instalacji, dzięki czemu łatwo można go usłyszeć, ale trudniej go zlokalizować.  

Biamp Desono DP8 – zwieszany zestaw głośnikowy 120/60/30 W

Zapytaj o cenę

Biamp Desono DP8 to 8-calowy głośnik wiszące o wysokiej wydajności, zaprojektowany z myślą o otwartych przestrzeniach architektonicznych lub  dowolnym miejscu, w którym pożądany jest stylowy wiszący sprzęt grający. Charakteryzując się wysoką mocą, wyższą czułością i realistyczną reprodukcją dźwięku, DP8 jest mocniejszym starszym bratem DP6. Dzięki dużej mocy, wysokiej czułości i realistycznemu odtwarzaniu dźwięku, głośniki wiszące z serii D mają szerokie zastosowanie w przemowach i przy odtwarzaniu muzyki.

Biamp Desono DP6 – zwieszany zestaw głośnikowy 60/30/15 W

Zapytaj o cenę

BIAMP Desono DP6 to wysokowydajny 6,5-calowy głośnik wiszący zaprojektowany z myślą o montażu w otwartych przestrzeniach architektonicznych lub w dowolnym miejscu, w którym pożądana jest stylowy i wydajny głośnik zwieszany. Dzięki dużej mocy, wysokiej czułości i realistycznemu odtwarzaniu dźwięku, głośniki wiszące z serii D mają szerokie zastosowanie w przemowach i przy odtwarzaniu muzyki.

BIAMP – SMB6V Szerokopasmowy głośnik naścienny 100v

379,00 
BIAMP - APART  SMB6V to funkcjonalny głośnik z uchwytem montażowym obudowany w wysokiej jakości tworzywo ABS, wyposażony w głośnik szerokopasmowy o średnicy 5.25” i wysokiej jakości transformator 100V z odczepami mocy: 6-3-1.5W.

BIAMP SMB6 – Szerokopasmowy głośnik naścienny w obudowie skrzynkowej.

190,00 
Zestaw głośnikowy z uchwytem, o mocy 6W @ 100V, biały (W) / szary (G) BIAMP - APART SMB6 to funkcjonalny głośnik naścienny w obudowie z wysokiej jakości twor

BIAMP – SM6 Szerokopasmowy głośnik naścienny 100V

142,00 
BIAMP - APART SM6 to funkcjonalny głośnik naścienny w obudowie z wysokiej jakości tworzywa ABS, wyposażony w głośnik szerokopasmowy o średnicy 5.25” i wysokiej jakości transformator 100V z odczepami mocy: 6-3-1.5W

BIAMP – SM6V Szerokopasmowy głośnik naścienny z regulacją 100V

292,00 
BIAMP - APART SM6V to funkcjonalny głośnik naścienny w obudowie z wysokiej jakości tworzywa ABS, wyposażony w głośnik szerokopasmowy o średnicy 5.25” i wysokiej jakości transformator 100V z odczepami mocy: 6-3-1.5W

BIAMP – OVO8T 2-drożna kolumna głośnikowa 165W

891,00 
BIAMP - APART OVO8T to dwudrożny zestaw głośnikowy o dużej mocy, najprawdopodobniej najmocniejszy i najkorzystniej cenowo oferowany na rynku 100-voltowy głośnik.

BIAMP – OVO8P 2-drożna kolumna głośnikowa 65W

1 174,00 
BIAMP - APART OVO8P to aktywny monofoniczny zestaw głośnikowy, który dzięki zintegrowanemu wzmacniaczowi o mocy 65 W, charakteryzuje się znakomitym brzmieniem, krystaliczną reprodukcją wokali i wysokim natężeniem dźwięku

BIAMP – OVO8 2-drożna kolumna głośnikowa 165W

788,00 
BIAMP - APART OVO8 to dwudrożny zestaw głośnikowy o dużej mocy. Ten wysokiej jakości zestaw głośnikowy dostarcza pełnego dźwięku, z potężnym, głębokim basem.

BIAMP – OVO5P Zestaw 2 zespołów głośnikowych aktywny + pasywny

914,00 
BIAMP - APART OVO5P to dwudrożny zestaw 2 głośników, z których jeden jest aktywny, drugi pasywny. Zestaw OVO5P łączy świetne brzmienie, doskonałą zrozumiałość mowy oraz wysoki poziom dźwięku, dzięki wydajnemu wzmacniaczowi 2x20W.

BIAMP – OVO5 2-drożny zespół głośnikowy 85W / 8Ω

371,00 
BIAMP - APART OVO5 to elegancki dwudrożny zestaw głośnikowy, który bez wątpienia oferuje najlepszą relację jakości do ceny. Korzystna cena i wysokiej jakości dźwięk zostały połączone w tym eleganckim, niskoimpedancyjnym głośniku.

BIAMP – OVO3T 2-drożny zespół głośnikowy 45W 16Ω

316,00 
BIAMP - APART OVO3T to jeden z najpopularniejszych zestawów głośnikowych w całej serii OVO. Zestaw OVO3T jest bardzo lubiany ze względu na świetne brzmienie i znakomite wzornictwo, dzięki czemu komponuje się z każdym otoczeniem.

BIAMP – OVO3 2-drożny zespół głośnikowy 45W 8Ω

237,00 
BIAMP - APART OVO3 to jeden z najpopularniejszych zestawów głośnikowych w całej serii OVO. Zestaw OVO3 jest bardzo lubiany ze względu na świetne brzmienie i znakomite wzornictwo, dzięki czemu komponuje się z każdym otoczeniem

BIAMP Desono SUB2400 – Mocny pasywny subwoofer

3 475,00 
BIAMP - APART Desono SUB2400 to potężny pasywny subwoofer z podwójnym 10” głośnikiem niskotonowym i wbudowaną zwrotnicą.  Wraz z głośnikami typu Mask6 lub Mask

BIAMP Desono SUBLIME – Ultra kompaktowy pasywny subwoofer naścienny 6,5″

1 828,00 
BIAMP - APART Desono SUBLIME to ULTRA kompaktowy, aktywny 6.5” subwoofer, który oferuje doskonałe brzmienie przy zachowaniu niewielkich gabarytów.

Głośniki naścienne ApartNiezwykle przydatną cechą głośników naściennych Apart jest ich uniwersalność, ponieważ można użyć ich zarówno jako głośników 70v/100v, a także jako głośników niskoimpedancyjnych. Na szczególną uwagę zasługuje także łatwość montażu, co przy instalacji całego systemu pozwala na sporą oszczędność czasu. Głośnik naścienny Apart zaprojektowany został w oparciu o innowacyjne rozwiązanie jakim jest wspornik ClickMount. Dzięki temu głośnik może zostać zamontowany za pomocą jednego kliknięcia. Wspomniany wspornik ClickMount zapewnia także dyskretny system okablowania, dzięki wbudowanej poziomicy i złączom wyjścia/wejścia.

Głośnik naścienny Apart doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie istnieje zapotrzebowanie na dobre i trwałe głośniki, które charakteryzują się wysoką mocą, szerokim pasmem przenoszenia i skutecznością na poziomie 90 dB. Taki rodzaj głośników świetnie sprawdza się w pomieszczeniach konferencyjnych, hotelowych salach, a także wszędzie, gdzie trzeba dobrej jakości dźwięku, która zamknięta jest w eleackiej i dystyngowanej formie. Trwałość głośników naściennych Apart jest na bardzo wysokim poziomie o czym świadczyć może klasa odporności IP 64, wzmocnione tworzywo ABS, a także aluminiowa maskownica. Głośnik naścienny Apart przygotowany jest do pracy w trudnych przestrzeniach, dzięki czemu znajduje bardzo szerokie zastosowanie. Co więcej, opływowy i designerski kształt głośnika sprawia, że mieści się on nawet w najbardziej skomplikowanych przestrzeniach, zaś jego prezencja jest zawsze elegancka i stylowa.