Wyświetlanie 1–25 z 29 wyników

Głośnik naścienny Apart

Firma Apart Audio znana jest z najwyższej jakości oferowanych przez siebie produktów. Głośnik naścienny Apart to doskonałe połączenie dobrych parametrów, oraz funkcjonalnego i stylowego designu. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, głośnik naścienny Apart dysponuje dużą mocą pomimo swoich niewielkich rozmiarów, co jest szczególnie warte uwagi.

Niezwykle przydatną cechą głośników naściennych Apart jest ich uniwersalność, ponieważ można użyć ich zarówno jako głośników 70v/100v, a także jako głośników niskoimpedancyjnych. Na szczególną uwagę zasługuje także łatwość montażu, co przy instalacji całego systemu pozwala na sporą oszczędność czasu. Głośnik naścienny Apart zaprojektowany został w oparciu o innowacyjne rozwiązanie jakim jest wspornik ClickMount. Dzięki temu głośnik może zostać zamontowany za pomocą jednego kliknięcia. Wspomniany wspornik ClickMount zapewnia także dyskretny system okablowania, dzięki wbudowanej poziomicy i złączom wyjścia/wejścia.

Głośnik naścienny Apart doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie istnieje zapotrzebowanie na dobre i trwałe głośniki, które charakteryzują się wysoką mocą, szerokim pasmem przenoszenia i skutecznością na poziomie 90 dB. Taki rodzaj głośników świetnie sprawdza się w pomieszczeniach konferencyjnych, hotelowych salach, a także wszędzie, gdzie trzeba dobrej jakości dźwięku, która zamknięta jest w eleackiej i dystyngowanej formie. Trwałość głośników naściennych Apart jest na bardzo wysokim poziomie o czym świadczyć może klasa odporności IP 64, wzmocnione tworzywo ABS, a także aluminiowa maskownica. Głośnik naścienny Apart przygotowany jest do pracy w trudnych przestrzeniach, dzięki czemu znajduje bardzo szerokie zastosowanie. Co więcej, opływowy i designerski kształt głośnika sprawia, że mieści się on nawet w najbardziej skomplikowanych przestrzeniach, zaś jego prezencja jest zawsze elegancka i stylowa.