Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Projektory dźwięku Apart – głośniki do zadań specjalnych

Projektory, w odróżnienia od najróżniejszych głośników przeznaczonych do użytku domowego, idealnie sprawdzają się w miejscach charakteryzujących się większą powierzchnią. Tym samym mogą być wykorzystywane zarówno w sklepach (oraz innego rodzaju ciągach handlowych, chociażby – w centrach usługowych), jak i na terenie magazynów czy hal. Co ważne, znajdują zastosowanie również na zewnątrz, w tym także przy otwartych przestrzeniach, są bowiem odporne na działanie niekorzystnych warunków pogodowych. Warto również zauważyć, że dźwięk, który przekazuje projektor jest pozbawiony 

 

Idealne dopasowanie

Dzięki swojemu, bądź co bądź, niepozornemu wyglądowi projektor jest w stanie idealnie wpasować się w każde wnętrze, pozostając jednocześnie nierzucającym się w oczy elementem. Tym samym, nawet w przypadku starannie zaprojektowanej przestrzeni handlowej, może funkcjonować jako uzupełnienie całości. Kwestia dopasowania tyczy się również montażu, większość sprzętów (jako chociażby projektor Apart) nie wymaga bowiem demontażu zewnętrznych części przy podłączaniu okablowania, jak również może zostać umieszczony w różnych częściach danego pomieszczenia (i nie tylko).

O specyfice projektorów Apart

Jednym z głównych problemów większych przestrzeni, w których konieczne jest umieszczenie źródeł dźwięku, jest jego finalna jakość. Projektory radzą sobie z tą kwestią idealnie – wydobywająca się z nich reprodukcja (między innymi dzięki zasięgowi emitowanych fal) sprawia, że zarówno nadawane komunikaty, jak i odtwarzana w tle muzyka, stają się wyraźnie słyszalne dla odbiorców. Dodatkowo zaś, brzmią w stu procentach naturalnie.