Mikrofon Apart

Jesteśmy zdania, że kluczem do efektywnej pracy i funkcjonowania jest skuteczna komunikacja. Komunikacja, która na płaszczyźnie technologicznej powinnna być dopracowana tak, jak jak ta na płaszczyźnie międzyludzkiej. Dlatego też firma Apart Audio wkłada ogromny wysiłek w to, aby uczynić Twoją komunikacje skuteczniejszą. Owocem tych wysiłków są mikrofony Apart, które z pewnością nie zawiodą Cię na płaszczyźnie technologicznej – to sprzęt wysokiej jakości, który przekaże Twoje komunikaty głosowe bez zbędnych zakłóceń i utraty jakości.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

BIAMP – MICPAT-D Mikrofon przywoławczy

520,00 
BIAMP - APART MICPAT-D to dynamiczny mikrofon przywoławczy z wysokiej jakości jednokierunkową kapsułką mikrofonową

BIAMP – MICPAT-6 Mikrofon przywoławczy

3 050,00 
BIAMP - APART MICPAT – 6 to selektywna 6-strefowa stacja przywoławcza. Została stworzona specjalnie do współpracy ze wzmacniaczem miksującym MA 247.

BIAMP – MICPAT-4 Mikrofon Przywoławczy

2 388,00 
BIAMP - APART MICPAT-4 Selektywna 4-sterfowa stacja przywoławcza. Posiada elastyczny i giętki uchwyt oraz wysokiej jakości mikrofon pojemnościowy o kierunkowej

BIAMP – MICPAT-2 Mikrofon przywoławczy

741,00 
BIAMP - APART MICPAT – 2 to solidna stacja przywoławcza dedykowana do współpracy z CONCEPT 1(T) i MA 247 (MR)

Mikrofony ApartMikrofony Apart to lekkie, ważące mniej niż kilogram urządzenia, które pozwolą Ci na skuteczne nie informacji. Są używane w przemyśle, monitoringu i innych systemach usprawniających pracę. Przekazy dźwiękowe z sukcesem przekazywane są do różnych stref bez utraty jakości. Stworzone do efektywnej pracy, współpracują świetnie z innymi elementami instalacji nagłośnieniowej jak wzmacniacze czy zwrotnic elektrycznych (spliterów). Te uniwersalne urządzenia wykrywają zakłócenia na linii przekazu i są niezwykle proste do obsługi i instalacji. Przekaz transmitowany jest na zasadzie przycisku "naciśnij i mów". Świetnie sprawdzą się w strefach o zarówno dużej jak i małej powierzchni. Zastosowane w mikrofonach Apart najnowsze rozwiązania technologiczne przenoszą szerokie zakresy pasm dźwięku i zapewniają redukcje szumów, co przekłada się na niezakłóconą, pełną jakość dzwięku i zrozumienie przekazywanych komunikatów.