Kolumna podłogowa TAGA Harmony – jak wybrać najlepszą?

Kolumny podłogowe mają bardzo duży wpływ na ostateczne brzmienie systemu audio. Wybór odpowiedniego modelu powinien składać się z kilku etapów. Pierwszym jest dopasowanie produktu do pomieszczenia – jego powierzchni i akustyki. W przypadku małych przestrzeni ważne jest, czy dana kolumna może przylegać do ściany, bez utraty jakości dźwięku. Kolejną ważną kwestią jest dostosowanie urządzenia do pozostałych elementów, wchodzących w skład zestawu nagłośnieniowego.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Taga Harmony TAV-606F SE – Kolumny stereo

1 599,00 

TAV-606 v.3 uznawany za jedną z najlepszych propozycji w kategorii jakość/cena zarówno do zestawów hi-fi stereo jak i kina domowego, teraz w nowej Specjalnej Edycji skierowanej do bardziej zaawansowanych entuzjastów audio.

TAGA HARMONY CORAL F-120 Kolumna podłogowa

2 699,00 
Flagowy głośnik z serii Coral - Coral F-120 to wspaniały, 3,5-drożny głośnik podłogowy z umieszczonym z tyłu obudowy dodatkowym głośnikiem niskotonowym.

Taga Harmony TAV-506F V.2 – Kolumny stereo

1 299,00 

Druga wersja TAV-506 nie jest tym samym modelem co poprzednio poddanym jedynie paru kosmetycznym zmianom, ale całkowicie przeprojektowaną konstrukcją, która wznosi ten zestaw na całkowicie nowy poziom jakości dźwięku.

Taga Harmony TAV-506F SE – Kolumny stereo

1 399,00 

Seria TAGA Harmony AUDIO-VIDEO składa się z bestsellerowych kolumn zaprojektowanych tak, aby idealnie pasowały do systemów dwukanałowych i kina domowego. Prawdziwi audiofile zawsze szukają najwyższej jakości dźwięku w najlepszym stosunku jakości do ceny.

Taga Harmony TAV-616F SE – Kolumny stereo

1 799,00 

Nowa kolumna bazuje na sprawdzonych na swoich poprzednikach (TAV-616F oraz TAV-606 SE) rozwiązaniach, jednak wprowadzono szereg ulepszeń by jak najlepiej oddać dźwięk i stworzyć możliwie najlepszy sprzęt w swojej kategorii cenowej.

 

Kolumny podłogowe TAGA HarmonyZłe dopasowanie parametrów może skutkować zakłóceniami i niezadowalającym brzmieniem. Ostatnim etapem jest sprawdzenie czy generowany dźwięk jest satysfakcjonujący. Przy wyborze kolumny powinno zwrócić się uwagę na zastosowane przetworniki i typ obudowy. Należy także się zastanowić, czy urządzenie ma służyć do tworzenia jedynie tła muzycznego, słuchania muzyki czy może ma być głównie wykorzystywane podczas oglądania filmów. Ostatnim aspektem jest budżet, którym dysponujesz. Rezygnując z kilku dodatkowych funkcji można nabyć dobry sprzęt w atrakcyjnej cenie. Świetny stosunek jakości do ceny prezentują kolumny stereo Taga Harmony.

Liczne zalety kolumn podłogowych Taga Harmony

Firma Taga Harmony jest jednym z wiodących producentów kolumn stereo, które cechują się solidnym wykonaniem i wysoką jakością dźwięku. Wśród produktów można odnaleźć warianty podłogowe, które będą stanowić świetne uzupełnienie systemu audio. Kolumny podłogowe Taga Harmony zapewniają wyraziste i czyste brzmienie w każdych warunkach. Sprawdzą się do odtwarzania dowolnego gatunku muzycznego. Swoimi możliwościami zaskoczą niejednego słuchacza. Różnorodność kolumn podłogowych Taga Harmony pozwoli dopasować urządzenie do indywidualnych preferencji. Modele różnią się między sobą także wyglądem, więc można je dostosować do wnętrz urządzonych w jakimkolwiek stylu. Kolumny podłogowe Taga Harmony występują także w rozmaitych przedziałach cenowych. Niezależnie od tego każda kolumna została objęta długim okresem gwarancyjnym.