Kino domowe Taga Harmony – najwyższa jakość

Zestaw kina domowego Taga Harmony jest jedną z najlepszych propozycji dla każdego miłośnika dobrego dźwięku. Wysokiej klasy przetworniki, solidne i stylowe obudowy oraz świetny stosunek jakości do ceny to tylko niektóre z licznych zalet. Bogate wyposażenie spełni oczekiwania najbardziej wymagającego użytkownika i wielbiciela dowolnego gatunku muzycznego. W trakcie konstruowania sprzętu liczy się nawet najmniejszy szczegół.

Wyświetlanie jednego wyniku

Taga Harmony TAV-606 V.3 – Zestaw Kina domowego 5.0

2 069,00 

TAV-606 v.3 uznawany za jedną z najlepszych propozycji w kategorii jakość/cena zarówno do zestawów hi-fi stereo jak i kina domowego, teraz w nowej Specjalnej Edycji skierowanej do bardziej zaawansowanych entuzjastów audio.

Klarowne, przyjemne brzmienie charakteryzuje się głębokim basem oraz dużą dynamiką.

Kino domowe TAGA HarmonyKino domowe Taga Harmony sprawdzi się do użytku profesjonalnego, a także amatorskiego. Niezależnie od powierzchni, wypełni pomieszczenie niesamowitym dźwiękiem; jest niezawodne w trudnych warunkach akustycznych. Idealnie odtwarza niskie, średnie i wysokie tony. Można być pewnym, że z zestawem Taga Harmony uzyska się najlepsze rezultaty.

Wielkie możliwości zamknięte w solidnej obudowie

Wszystkie elementy kina domowego Taga Harmony zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów. Obudowy skonstruowano z płyt MDF, które są odporne, między innymi na działanie środków chemicznych. Sprawiają, że przy odpowiednim użytkowaniu sprzęt będzie służył przez długie lata. Za eliminację niepożądanych wibracji i turbulencji odpowiada specjalny kształt obudów, który został doskonale przemyślany i zaprojektowany przez najlepszych fachowców.

Różnorodność rozwiązań

Swój wymarzony system można skomponować samodzielnie lub skorzystać z dostępnych zestawów. Rozmaitość rozwiązań pozwoli dopasować wszystkie elementy do własnych preferencji i oczekiwań. Oglądanie filmu czy słuchanie muzyki dostarczy wiele przyjemności i radości. Za sprawą kina domowego Taga Harmony można odnieść wrażenie, że jest się na sali kinowej. Wszyscy goście będą zachwyceni. Zestawy są dostępne w różnych wariantach kolorystycznych, a także przedziałach cenowych.