Istotny element każdego systemu – kolumna centralna

Błędnym przekonaniem jest, że kolumna centralna nie jest zbyt ważnym elementem zestawu nagłośnieniowego. Brak tego komponentu może zaburzyć pracę całego systemu. Niektóre urządzenia o niewielkich rozmiarach można postawić na biurku lub zawiesić na ścianie. Pomimo niepozornego wyglądu kolumna centralna skrywa wielkie możliwości i pełni istotną rolę. Decydując się na zakup sprzętu należy go dopasować do możliwości kolumn frontowych. Najlepiej zdecydować się na produkt tej samej marki, aby nie różnił się pod względem barwy czy dynamiki. Szeroką ofertę różnych modeli prezentuje firma Taga Harmony.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

TAGA HARMONY PLATINUM LCR-60 SL Kolumna centralna

1 249,00 
Seria Platinum Slim to linia premium głośników kompaktowych TAGA Harmony. Przyciągające wzrok, stylowe, zakrzywione kolumny wykonane z mocnych i grubych płyt MDF wyposażonych w zaawansowane sterowniki i wysokiej jakości zwrotnice zapewniają wyraźny, czysty, naturalny i dynamiczny dźwięk.

TAGA HARMONY PLATINUM C-40PR Kolumna centralna

599,00 649,00 
Seria Platinum to linia premium głośników TAGA Harmony. Przyciągające wzrok, stylowe, zakrzywione kolumny wykonane z mocnych i grubych płyt MDF wyposażonych w zaawansowane sterowniki i wysokiej jakości zwrotnice zapewniają wyraźny, czysty, naturalny i dynamiczny dźwięk.

TAGA HARMONY AZURE C-40 V.2 Kolumna centralna

499,00 
Nowa kolumna centralna AZURE v.2 przeznaczona jest dla bardzo wymagających entuzjastów hi-fi oraz kina domowego, którzy szukają najlepszej jakości dźwięku, a także uwielbiają cieszyć się dźwiękiem bez utraty melodii!

TAGA HARMONY AZURE OW-80 LCRS głośnik naścienny

1 699,00 
AZURE OW-80 LCRS przeznaczona jest dla bardzo wymagających entuzjastów kina domowego, którzy poszukują najlepszej jakości dźwięku i dla osób ceniących prostotę i dyskrecję. Głośnik jest gotów do instalacji na ścianie zarówno w orientacji pionowej, jak i poziomej.

Taga Harmony TAV-806C – Kolumna centralna

299,00 

Kolumna centralna TAV-806C oferuje wysoki poziom artykulacji i prezentacji przestrzennej kompleksowego miksu dialogu, muzyki i efektów ścieżek filmowych.

Taga Harmony TAV-616C – Kolumna centralna

479,00 

Głośniki oparte są na technologii modelu TAV-606 ze zwiększoną dynamiką i prezentacją sceny dźwiękowej, aby sprostać wymaganiom systemów klasy premium wielokanałowych oraz stereo.

Wysokiej jakości kolumna centralna Taga Harmony

Kolumny centralne TAGA HarmonyKolumna centralna Taga Harmony jest bardzo dobrym wyborem, który wzbogaci brzmienie każdego systemu. Wszystkie elementy wchodzące w jej skład zostały starannie dobrane przez najlepszych specjalistów. Generowany dźwięk jest bardzo przejrzysty, przyjemny i wyrazisty; pozbawiony jest wszelkich zakłóceń i zanieczyszczeń. Bogata oferta urządzeń pozwala na dopasowanie odpowiedniego sprzętu do każdego systemu i indywidualnych preferencji. Każda kolumna centralna Taga Harmony ma nieco inne parametry. Wykorzystanie zaawansowanych rozwiązań i nowoczesnych technologii sprawia, że sprawdzi się osobom początkującym, ale spełni także oczekiwania profesjonalistów. Wybrane pomieszczenie wypełni dźwiękiem najwyższej jakości, niezależnie od jego powierzchni czy akustyki. Nie będzie również problemu z dopasowaniem sprzętu do wnętrza, gdyż modele dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych i wykończeniach. Obudowa każdej kolumny centralnej Taga Harmony została wykonana z solidnego i wytrzymałego materiału, więc produkt stanowi gwarancję niezawodności na długie lata. Marka Taga Harmony swoje artykuły objęła długim okresem gwarancyjnym, który stanowi dodatkową ochronę.