Wzmacniacz jednym z najważniejszych elementów każdego zestawu audio

Wzmacniacz stanowi podstawę każdego systemu nagłośnieniowego i jest gwarancją solidnego brzmienia, jednak jego wybór nie należy do najprostszych czynności. Na początku należy dopasować parametry i możliwości sprzętu do pomieszczenia, w którym ma zostać umieszczony. Im mniejsza przestrzeń, tym niższa moc wzmacniacza jest wymagana. Każdy model należy także dostosować do danych technicznych głośników, wchodzących w skład systemu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

TAGA Harmony – TA-25MINI

299,00 
TA-25Mini to wydajny, ekonomiczny wybór dla domowych systemów hi-fi i instalacji komercyjnych w restauracjach, pubach, sklepach, salach konferencyjnych, klubach fitness, zarówno jako muzyka w tle czy playback. Jest idealny do prostych instalacji, a także jako część większych.

TAGA Harmony – TA-400MIC

849,00 
TA-400 MIC to wydajny, ekonomiczny wybór dla domowych systemów hi-fi i instalacji komercyjnych w restauracjach, pubach, sklepach, salach konferencyjnych, klubach fitness, zarówno jako muzyka w tle, playback czy w sytuacji kiedy zapragniesz zorganizować karaoke!

TAGA Harmony – HTA-25B – Wzmacniacz hybrydowy

949,00 
Wzmacniacze hybrydowe marki TAGA Harmony to kombinacja dwóch różnych technologii, które łączą świat lamp ze światem tranzystorów w jednym urządzeniu.

TAGA Harmony THDA-200T – Wzmacniacz słuchawkowy

599,00 
Ten miniaturowy wzmacniacz słuchawkowy klasy A zapewnia czysty, bogaty i potężny dźwięk. Jest poręczny i mobilny ale jednocześnie zapewnia dźwięk klasy high-end, który nigdy jeszcze nie był dostępny w tak przystępnej cenie!

TAGA Harmony – TA-600MULTI

1 599,00 
TA-600multi to zintegrowany instalacyjny 4-strefowy wzmacniacz stereo. Model ten jest najlepszym rozwiązaniem dla domowych systemów hi-fi i instalacji komercyjnych w restauracjach, pubach, sklepach, salach konferencyjnych, klubach fitness, zarówno do muzyki w tle jak również do nadawania komunikatów głosowych.

TAGA Harmony – HTA-800 – Zintegrowany hybrydowy wzmacniacz

1 989,00 
TAGA Harmony HTA-800 to wysokiej jakości zintegrowany hybrydowy wzmacniacz o mocy 50W / 8ohm, oparty na dwóch lampach 6N3 w sekcji przedwzmacniacza orazczterech tranzystorów firmy Toshiba na wyjściu.

TAGA Harmony – THA-200 – Lampowy wzmacniacz słuchawkowy

449,00 
Ten miniaturowy, lampowy wzmacniacz słuchawkowy klasy A dostarcza czysty, bogaty i potężny dźwięk.

TAGA Harmony – TA-250MIC V.2

649,00 
TA-250MIC v.2 wydajny, ekonomiczny wybór dla domowych systemów hi-fi i instalacji komercyjnych w restauracjach, pubach, sklepach, salach konferencyjnych, klubach fitness, zarówno jako muzyka w tle, playback czy w sytuacji kiedy zapragniesz zorganizować karaoke!

Wzmacniacze TAGA HarmonyZbyt wielka moc może doprowadzić do ich przeciążenia, a zbyt mała nie da zadowalających efektów. Równie istotnym aspektem jest ilość oferowanych przez urządzenie kanałów. Im bardziej rozbudowany system, tym ich liczba powinna być większa. Należy dobrze zastanowić się czy w przyszłości może pojawić się konieczność rozbudowy zestawu. Obecnie na rynku są dostępne zarówno wzmacniacze jednokanałowe, jak i takie, które mają znacznie więcej wejść - nawet osiem. Ostatnią, ale nie najmniej ważną kwestią, którą powinno się wziąć pod uwagę są dodatkowe funkcje oferowane przez sprzęt.

Niezawodny wzmacniacz Taga Harmony

Godnym polecenia i zaufania jest wzmacniacz Taga Harmony, który wyeliminuje wszelkie zakłócenia.  Sprawi, że generowany dźwięk będzie bardzo klarowny, mocny i wyrazisty. Odpowiednio dobrany wzmacniacz Taga Harmony zaskoczy swoim brzmieniem niejednego słuchacza. Parametry każdego modelu różnią się nieco między sobą, więc każdy może wybrać sprzęt dopasowany do swojego systemu nagłośnieniowego. Wszystkie produkty zostały skonstruowane z najlepszej jakości komponentów, co czyni je niezawodnymi. Dodatkową ochroną jest wieloletnia gwarancja producenta. Wzmacniacz Taga Harmony to inwestycja na długie lata. Wzmacniacze dostępne są w różnych przedziałach cenowych i różnią się między sobą wyglądem. Wpasują się w otoczenie i będą stanowić ciekawy dodatek do każdego wnętrza – czy to urządzonego w klasycznym, czy w bardziej nowoczesnym stylu.