Wyjątkowe kolumny podstawkowe Taga Harmony

Przemyślana konstrukcja kolumn stereo Taga Harmony odpowiada za niesamowite parametry akustyczne. Zastosowane rozwiązania znacznie poprawiają jakość muzyki. Dźwięk jest bardzo czysty, szczegółowy i przyjemny dla ucha. Wśród produktów tej kategorii na uwagę zasługują kolumny podstawkowe Taga Harmony. Cechują się nie tylko świetnym brzmieniem, ale także wyjątkowym wyglądem. Dostępne są w różnych, uniwersalnych kolorach, więc dopasują się do każdego wnętrza, nadając mieszkaniu indywidualnego charakteru. Wykorzystanie wysokiej jakości materiałów stanowi gwarancję wytrzymałości na długie lata. Zazwyczaj dobra jakość idzie w parze z wysoką ceną – nie w tym przypadku. Ceny kolumn podstawkowych Taga Harmony są na tyle zróżnicowane, że każdy dobierze sprzęt dostosowany do własnych możliwości finansowych.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

TAGA Harmony – podstawkowa kolumna Platinum S-40 SE

1 199,00 1 599,00 
TAGA Harmony Platinum S-40 SE! Nagradzana i ciesząca się wysokim uznaniem seria Platinum v.2 jest protoplastą naszej flagowej serii Special Edition SE. CENA ZA PARĘ!

TAGA Harmony – podstawkowa kolumna Platinum B-40 v3 Dąb

1 399,00 
TAGA Harmony Platinum B-40 v3! Wierzymy, że Platinum v. 3 to najlepiej brzmiące kolumny wykraczające daleko poza swój przedział cenowy. Nowa seria Platinum v. 3 wykorzystuje tylko kilka elementów wspólnych z poprzednią edycją: kształty obudów TLIE, porty bassreflexu BOM, górna nakładka przetwornika wysokotonowego TTP i terminale głośnikowe. CENA ZA PARĘ!

TAGA Harmony – podstawkowa kolumna Platinum B-40 SE v2

2 222,00 
Platinum B-40 SE v2! Podnosimy poprzeczkę! Jeszcze raz podnosimy poprzeczkę wprowadzając znaczące zmiany konstrukcyjne, co wpłynęło na jakość dźwięku. Teraz pokochasz B-40 SE jeszcze bardziej. CENA ZA PARĘ!

TAGA Harmony – podstawkowe kolumny Diamond B-60 v2

8 999,00 9 999,00 
Oto Diamond B-60 v.2! Flagowa seria Diamond to prezentacja naszych możliwości, która ujawnia emocje, uczucia i pasję całego zespołu zaangażowanego w tworzenie tej wspaniałej gamy produktów. Kolumny Diamond B-60 zostały już docenione i wielokrotnie nagrodzone na rynku, dlatego nie było łatwo je udoskonalić, zachowując przy tym ich oryginalny styl. CENA ZA PARĘ!

TAGA HARMONY CORAL S-40 Kolumny Podstawkowe

1 399,00 
Pięknie wykonane obudowy z luksusowej drewnianej okleiny oraz eleganckie wykończenia na wysoki połysk. Przełomowa technologia i zaawansowane rozwiązania.

TAGA HARMONY PLATINUM ONE Kolumny podstawkowe

699,00 999,00 
Platinum ONE - nasi projektanci i inżynierowie zwrócili szczególną uwagę na ten projekt - trudnym celem było zaprojektowanie tego małego urządzenia,  które zapewnia bardzo mocną i oszałamiającą jakość dźwięku.

TAGA HARMONY AZURE S-40 V.2 Kolumny podstawkowe SURROUND

899,00 
Nowe głośniki surround AZURE v.2 przeznaczona jest dla bardzo wymagających entuzjastów hi-fi oraz kina domowego, którzy szukają najlepszej jakości dźwięku, a także uwielbiają cieszyć się dźwiękiem bez utraty melodii!

Taga Harmony TAV-806S – Kolumny Podstawkowe

479,00 

Głośniki efektowe surround TAV-806S dodają objętości i rozmiaru do sceny dźwiękowej zarówno dla ścieżek filmowych jak również dla wielokanałowej muzyki.

Taga Harmony TAV-616S – Kolumny naścienne

549,00 

Głośniki oparte są na technologii modelu TAV-606 ze zwiększoną dynamiką i prezentacją sceny dźwiękowej, aby sprostać wymaganiom systemów klasy premium wielokanałowych oraz stereo.

Jak wybrać odpowiedni model?

Kolumny podstawkowe TAGA HarmonyBogata oferta pozwala na dobranie urządzenia dopasowanego do własnych preferencji, ale jednocześnie utrudnia podjęcie decyzji. Przy wyborze należy kierować się kilkoma ważnymi aspektami. Moc kolumny należy dopasować do parametrów pozostałych elementów, wchodzących w skład systemu nagłośnieniowego, aby uzyskać jak najlepsze efekty brzmieniowe. Kluczową rolę gra skuteczność, pasmo przenoszenia dźwięku i impedancja. Istotne jest również pomieszczenie, w którym urządzenie ma zostać ustawione.

Kolumny podstawkowe Taga Harmony znajdą zastosowanie w salonie, biurze czy na sali konferencyjnej. Niezależnie od panujących warunków akustycznych produkty zapewnią brzmienie na najwyższym poziomie.

Nie bez znaczenia jest także typ obudowy. Istnieje kilka rodzajów, jednak najbardziej popularną jest bass-reflex, stosowany zwłaszcza w niewielkich kolumnach. Równie często występują modele z membraną bierną. Rzadko spotykaną, ze względu na ograniczone przetwarzanie basu jest obudowa zamknięta. Jedną z najważniejszych kwestii jest również ilość posiadanych pieniędzy. Określając budżet można znacznie zawęzić obszar poszukiwań.