Jamo Concert – seria urządzeń najwyższej rangi

Wchodzące w skład przełomowej, celującej w unikatowe rozwiązania techniczne serii Jamo Concert urządzenia to absolutny fenomen branży audio. Prestiżowa firma Jamo ponownie udowadnia swoją nieskończoną wyobraźnię i pasję do tworzenia niebanalnych, lecz w pełni wydajnych sprzętów akustycznych.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

JAMO Concert C 9 CEN II – Głośnik centralny

1 099,00 
Nowe Jamo Concert C 9 CEN II to dwudrożna konstrukcja w obudowie bass-reflex. Brzmienie otacza słuchacza ciepłym i naturalnym dźwiękiem.

JAMO Concert C 91 II – Kolumny podstawkowe

1 359,00 
Nowe Jamo Concert C91 II to dwudrożna konstrukcja w obudowie bass-reflex. Brzmienie otacza słuchacza ciepłym i naturalnym dźwiękiem.

JAMO Concert C 93 II – Kolumny podstawkowe

1 679,00 
Nowe Jamo Concert C93 II to dwudrożna konstrukcja w obudowie bass-reflex. Brzmienie otacza słuchacza ciepłym i naturalnym dźwiękiem.

Jamo Concert C 9 SUR II – kolumny surround

1 759,00 
Nowe Jamo Concert C9 SUR II to trójdrożna konstrukcja w zamkniętej obudowie. Brzmienie otacza słuchacza ciepłym i naturalnym dźwiękiem. Pełnym szczegółów, dynamiki i emocji. Stoi za tym nowoczesna technologia wspierająca przetworniki.

Ekskluzywna powłoka sprzętów

Jamo ConcertSeria Jamo Concert obejmuje wiele ciekawych głośników, lecz każdy z nich, pomimo charakterystycznych różnic, skonstruowany został z myślą o eleganckich, nowoczesnych wnętrzach. Do samej produkcji urządzeń użyto najwyższej jakości materiałów, których wykończenia odwołują się do modnego, minimalistycznego wzornictwa Europy. Podkreślanie tego wyjątkowego akcentu z pewnością wyróżnia należące do kolekcji Concert głośniki na tle innych. Produkty te wyznaczają zupełnie nowy standard designu – można traktować je nie tylko jak nowoczesny sprzęt o imponujących parametrach, ale także jako niebanalny element wnętrza, doskonale wpasowujący się w klimat mieszkania.

Dopracowane technikalia

Wdrożona do urządzeń producenta Jamo technologia zaimponuje nie tylko muzycznemu laikowi, ale również i doświadczonemu miłośnikowi akustycznych przygód. Seria Jamo Concert oferuje bowiem niezapomnianą rewolucję parametrów, opierającą się na nagradzanej konstrukcji DNA, stworzonej przez Kierona Dunk’a – słynnego projektanta głośników. Konstrukcja ta bezkonkurencyjnie łączy wysokiej klasy dźwięk z pięknym wyglądem urządzeń, co widoczne jest również w sprzętach z sekcji Studio.

Kategoria Studio – urządzenia warte uwagi

Należący do amerykańskiej grupy kapitałowej duński producent Jamo nie zwalnia tempa, proponując słuchaczom wejście na jeszcze wyższy poziom brzmienia. Właśnie dlatego urządzenia z sekcji Studio łączą ciekawe technologiczne rozwiązania z przystępną ceną. Tak jak prestiżowe urządzenia należące do serii Concert, również i bijąca rekordy popularności kategoria Studio z pewnością wzbudzi w świecie audio nie małe zamieszanie.