Przełomowe rozwiązania głośnika Atmos Jamo

Rosnący na popularności system Dolby Atmos jest obecnie doceniany przez największych światowych producentów sprzętu audio, do których zalicza się także marka Jamo. Przeprowadzający śmiałą rewolucję brzmienia Dolby Atmos doskonale sprawdza się w modelach innowacyjnego głośnika Atmos Jamo, przekształcając z pozoru prosty dźwięk w osłupiające akustyczne przedstawienie.

Wyświetlanie jednego wyniku

Jamo ATM 50 paras

1 499,99 
Trójwymiarowy dźwięk jest w zasięgu Twojej ręki. Wzbogać swoje kino domowe o efekt Dolby Atmos, za pomocą dwóch stworzonych do tego głośników Jamo ATM50.

Realizm dźwięku

Głośniki Atmos JamoGłośnik Atmos Jamo zapewnia odbiorcy zupełnie nowy poziom odbioru brzmienia, dotychczas znany jedynie w salach kinowych. Dzięki włączeniu tego typu urządzenia do zestawu kina domowego możemy przekształcić niewielką domową salę kinową w miejsce, w którym dźwięk zachwyci nawet najbardziej wymagającego audiofila. Głośniki marki Jamo obsługujące system Dolby Atmos zapewniają niewyobrażalny realizm podczas oglądania ulubionego filmu – dźwięk roznosi się bowiem w zupełnie inny sposób, stając się niemal materialny.

Urządzenie o wyjątkowym charakterze

Zapewniające niezapomnianą atmosferę głośniki Atmos Jamo to doskonały wybór dla każdego zapalonego kinomaniaka. Dzięki korzystaniu z przełomowej technologii Dolby Atmos, głośniki duńskiego producenta Jamo zapewniają słuchaczowi nieocenione wrażenie przeniesienia się do świata filmu. Każdy model głośnika Atmos Jamo wchodzącego w skład serii Jamo Studio 8 bezproblemowo odbija efekty dźwiękowe Dolby Atmos od sufitu w kierunku słuchacza, tym samym niosąc niezwykły, trójwymiarowy dźwięk przestrzenny. Z systemem świetnie łączy się także model Jamo ATM50, dwa głośniki o współosiowej konstrukcji, których matowa obudowa doskonale zgra się z indywidualnym wystrojem pomieszczenia kinowego.

Ceniony w branży sprzętu audio producent Jamo oferuje więc kompatybilne, nowoczesne urządzenia w wyjątkowo przystępnej cenie. Każdy z głośników zachwyca nie tylko niesamowitą estetyką wizualną, ale przede wszystkim wysokim poziomem muzycznych doznań, które zmienią Twoje postrzeganie dźwięku na zawsze.