Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Subwoofer Jamo – urządzenie nie do zastąpienia

Subwoofer to wyspecjalizowany głośnik niskotonowy, który zapewnia słuchaczowi zupełnie inne doznania akustyczne. Wszystko za sprawą połączenia odpowiedniej dawki mocy oraz basu – dobre subwoofery doskonale wzmacniają ścieżkę dźwiękową (niskotonową) zarówno w przypadku ulubionej muzyki, jak i emocjonujących filmów. Właśnie dlatego warto zainwestować w sprawdzone i umiejętnie skonstruowane urządzenie tego typu – subwoofer Jamo.

Nieodłączny element kina domowego

Subwoofer Jamo to urządzenie, którym powinni zainteresować się przede wszystkim zapaleni kinomaniacy, posiadający – lub kompletujący – swój własny zestaw kina domowego. Subwoofer marki Jamo jest bowiem głośnikiem o imponująco głębokim basie, co niezaprzeczalnie pomaga zbudować iście kinową i podniosłą atmosferę. Co ważne, każdy z oferowanych przez duńskiego producenta subwooferów sprawdzi się jako element kina domowego, ale jak najbardziej nada się również do wysokiej jakości odsłuchu stereo.

Przyciągający wzrok design

Subwoofery marki Jamo charakteryzują się detaliczną dbałością wykonania, a dzięki różnym wariantom kolorystycznym łatwo dopasują się zarówno do stonowanych, jak i tych barwniejszych pomieszczeń. Wchodzące w skład serii Jamo Studio 8 subwoofery charakteryzują się wyjątkowo smukłą obudową, co daje przydatną elastyczność zastosowania. Niewielka szerokość pozwala bowiem położyć je na boku, ukryć pod krzesłem lub po prostu łatwo dosunąć urządzenie do ściany, co przy dobraniu odpowiedniego koloru, umożliwi subwooferowi wtopienie się w każdy wystrój wnętrza.

Multum parametrowych opcji

Instalacyjny głośnik naścienny IW 610 SW, zapewniający zbalansowane niskie częstotliwości, a może klasyczny D 600 SUB, subwoofer zaopatrzony w specjalny, sterujący wszystkimi funkcjami procesor cyfrowy? Choć każdy z rodzajów subwoofera Jamo proponuje słuchaczowi alternatywne rozwiązania, wszystkie urządzenia gwarantują to, co najważniejsze – niezapomniane doświadczenia muzyczne.