Subwoofer Jamo – urządzenie nie do zastąpienia

Subwoofer to wyspecjalizowany głośnik niskotonowy, który zapewnia słuchaczowi zupełnie inne doznania akustyczne. Wszystko za sprawą połączenia odpowiedniej dawki mocy oraz basu – dobre subwoofery doskonale wzmacniają ścieżkę dźwiękową (niskotonową) zarówno w przypadku ulubionej muzyki, jak i emocjonujących filmów. Właśnie dlatego warto zainwestować w sprawdzone i umiejętnie skonstruowane urządzenie tego typu – subwoofer Jamo.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Jamo sub 210 – Subwoofer

799,00 
Jamo SUB 210 posiada 8″ głośnik niskotonowy, dzięki czemu zapewnia wyjątkowo niskie pasmo przenoszenia.

Jamo Concert II C912 Sub – Subwoofer domowy

1 469,00 
Subwoofery Jamo Concert 9 łączą w sobie najwyższą wydajność basu z nowoczesnym, luksusowym wzornictwem i wysokiej jakości wykończeniem.

Jamo Concert II C910 Sub

1 149,00 
Subwoofery Jamo Concert 9 łączą w sobie najwyższą wydajność basu z nowoczesnym, luksusowym wzornictwem i wysokiej jakości wykończeniem.

JAMO C 97 II – Kolumny podłogowe

3 578,00 
Kolumny podłogowe Jamo C 97 II oferują wyjątkową jakość dźwięku, zapewniając doskonałe połączenie najwyższej jakości akustycznej z nowoczesnym, luksusowym wyglądem.

Jamo D 600 SUB – subwoofer

5 799,00 
Wszystkie elementy sterujące D 600 SUB są umieszczone w górnej części obudowy, są łatwo dostępne. Wszystkie funkcje są sterowane przez dedykowany procesor cyfrowy, który zapewnia dużą dokładność i powtarzalność.

Jamo IW 610 SW – subwoofer instalacyjny naścienny

4 369,00 
IW 610 SW zapewnia czyste, dynamiczne i zbalansowane niskie częstotliwości, a naścienna konstrukcja sprawia, że jest on niemal niewidoczny. Nadająca się do malowania magnetyczna maskownica pomaga wtapiać się w każdą przestrzeń kinową czy mieszkalną.

Nieodłączny element kina domowego

Subwoofery JamoSubwoofer Jamo to urządzenie, którym powinni zainteresować się przede wszystkim zapaleni kinomaniacy, posiadający – lub kompletujący – swój własny zestaw kina domowego. Subwoofer marki Jamo jest bowiem głośnikiem o imponująco głębokim basie, co niezaprzeczalnie pomaga zbudować iście kinową i podniosłą atmosferę. Co ważne, każdy z oferowanych przez duńskiego producenta subwooferów sprawdzi się jako element kina domowego, ale jak najbardziej nada się również do wysokiej jakości odsłuchu stereo.

Przyciągający wzrok design

Subwoofery marki Jamo charakteryzują się detaliczną dbałością wykonania, a dzięki różnym wariantom kolorystycznym łatwo dopasują się zarówno do stonowanych, jak i tych barwniejszych pomieszczeń. Wchodzące w skład serii Jamo Studio 8 subwoofery charakteryzują się wyjątkowo smukłą obudową, co daje przydatną elastyczność zastosowania. Niewielka szerokość pozwala bowiem położyć je na boku, ukryć pod krzesłem lub po prostu łatwo dosunąć urządzenie do ściany, co przy dobraniu odpowiedniego koloru, umożliwi subwooferowi wtopienie się w każdy wystrój wnętrza.

Multum parametrowych opcji

Instalacyjny głośnik naścienny IW 610 SW, zapewniający zbalansowane niskie częstotliwości, a może klasyczny D 600 SUB, subwoofer zaopatrzony w specjalny, sterujący wszystkimi funkcjami procesor cyfrowy? Choć każdy z rodzajów subwoofera Jamo proponuje słuchaczowi alternatywne rozwiązania, wszystkie urządzenia gwarantują to, co najważniejsze – niezapomniane doświadczenia muzyczne.