Wyświetlanie 1–25 z 42 wyników

Rewolucyjne głośniki instalacyjne Jamo

Głośniki instalacyjne cieszą się dużą sympatią słuchaczy przede wszystkim dzięki możliwości zabudowania urządzeń w miejscach, w których nie mieści się żaden inny sprzęt. W odróżnieniu od standardowych zestawów akustycznych, głośnik sufitowy oferuje znaczące zagospodarowanie nie tylko przestrzeni samego mieszkania – w ofercie głośników instalacyjnych Jamo znajdują się bowiem także głośniki ogrodowe, co pozwala cieszyć się wyrazistym brzmieniem ulubionych kawałków w plenerze.

Głośnik sufitowy – niepozorne urządzenie o wielkiej mocy

Choć niewielki rozmiar głośnika sufitowego często kojarzy się z oszczędnymi parametrami i płytkim brzmieniem, w rzeczywistości te niepozorne urządzenia oferują więcej, niż niejeden akustyczny sprzęt-gigant! Wszystko za sprawą dokładnie przeanalizowanych rozwiązań technicznych. Głośniki instalacyjne Jamo to dowód na to, iż duńska marka od lat skupia się na łączeniu prostej, ale praktycznej konstrukcji z onieśmielającymi niejednego melomana parametrami. Producenci prezentowanych głośników stawiają na nowoczesne technologie, takie jak MylarTM czy Waveguide, dzięki którym urządzenia oferują słuchaczowi kontrolowany, krystaliczny dźwięk.

Głośnik instalacyjny – jaki wybrać?

Prestiżowa marka Jamo, której główną domeną wciąż pozostają jedne z najlepszych głośników na obecnym rynku audio, oferuje swoim klientom imponujący wachlarz możliwości wyboru konkretnego modela głośnika sufitowego. Każdy z nich cechuje się wysoką kompatybilnością, a sam proces montażu przebiega bez najmniejszych trudności w dowolnej przestrzeni. Jak jednak wybrać odpowiedni spośród głośników instalacyjnych Jamo? Jeśli poszukujesz głośnika zewnętrznego, odpornego na wilgoć oraz promieniowanie UV, warto zwrócić uwagę na model JL-4. Głośnik zaoferuje niezwykle czyste brzmienie, jednocześnie zachwycając luksusową warstwą wizualną. Z kolei fanów minimalistycznych urządzeń zainteresuje dwudrożny 660 CS – idealny do wyrazistego nagłośnienia całego domu.