Praktyczne kolumny podstawkowe Jamo

Dążąca do pełnej satysfakcji klienta duńska marka Jamo po raz kolejny udowadnia, iż produkowane przez nich urządzenia są w stanie zapewnić konsumentowi zarówno wizualne, jak i praktyczne zadowolenie. Prezentowane kolumny podstawkowe Jamo to połączenie starannie przeanalizowanych rozwiązań i ambitnej innowacji.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

JAMO Concert C 91 II – Kolumny podstawkowe

1 359,00 
Nowe Jamo Concert C91 II to dwudrożna konstrukcja w obudowie bass-reflex. Brzmienie otacza słuchacza ciepłym i naturalnym dźwiękiem.

JAMO Concert C 93 II – Kolumny podstawkowe

1 679,00 
Nowe Jamo Concert C93 II to dwudrożna konstrukcja w obudowie bass-reflex. Brzmienie otacza słuchacza ciepłym i naturalnym dźwiękiem.

Jamo Concert C 9 SUR II – kolumny surround

1 759,00 
Nowe Jamo Concert C9 SUR II to trójdrożna konstrukcja w zamkniętej obudowie. Brzmienie otacza słuchacza ciepłym i naturalnym dźwiękiem. Pełnym szczegółów, dynamiki i emocji. Stoi za tym nowoczesna technologia wspierająca przetworniki.

Kolumny dobrane pod każdą powierzchnię

Kolumny podstawkowe JamoJedną z zalet kolumn podstawkowych jest ich praktyczny rozmiar, co znakomicie wykorzystuje marka Jamo. Każdy z ich modelów kolumny podstawkowej posiada przystępne dla nawet najmniejszego otoczenia wymiary. W zależności od preferencji słuchacza, urządzenia te odnajdą się zarówno na eleganckiej komodzie w salonie, jak i na sypialnianym stoliku. Fani niecodziennych rozwiązań mogą umieścić sprzęt nawet na podłodze lub w pozornie nieprzystępnych miejscach. Prócz praktycznego rozmiaru, kolumny podstawkowe Jamo szczycą się także nowoczesnymi materiałami wykonania. Minimalistyczne linie europejskiego wzornictwa podkreślają wyjątkowość każdego wnętrza. Dobranie odpowiedniego modelu pozwoli urządzeniom spełnić się w roli delikatnego dodatku lub przeciwnie – zagrać główne skrzypce!

Nieoceniona wyjątkowość urządzenia

Pamiętając o indywidualnych preferencjach każdego ze swoich klientów, producent Jamo stawia na niebanalny koncept sprzętów. Wchodzące w skład poszczególnych kolekcji kolumny podstawkowe Jamo mogą pochwalić się więc zarówno zastosowaniem wyjątkowych technologii, jak i przepięknym designem. Doskonałym przykładem jest stworzona przez jednego z najsłynniejszych projektantów głośników kolekcja Jamo Concert. Dzięki postawieniu naturalne tekstury Kieron Dunk tworzy kolumny, które idealnie wkomponują się w każde otoczenie. W połączeniu z nowoczesnymi technologiami, takimi jak udoskonalona technologia HCCC, uzyskująca gładkie pasmo średniotonowe, czy oferująca przestrzenny i potężny dźwięk technologia ADW, kolumny podstawkowe marki Jamo przeprowadzą niezapomnianą rewolucję brzmienia w Twoim domu.