Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Wzmacniacz Rduch czyli perfekcjonizm w każdym calu

Wzmacniacze, wyprodukowane przez jedną z wiodących marek w dziedzinie elektroakustyki, reprezentują najwyższy poziom jakości brzmienia. Zaawansowana technologia, stosowana w każdym z oferowanych modeli, umożliwia osiągnięcie efektu wyrównania właściwości dźwięku, szczególnie w dużych obiektach, gdzie największym problemem jest występowanie zjawiska pogłosu.

Inteligentne rozwiązania

Konstrukcja wzmacniacza Rduch została znacznie zoptymalizowana pod względem technicznym. Producent wyposażył urządzenia w między innymi procesor sygnału DSP. Poszczególne elementy pozwalają na osiągnięcie równomiernego dźwięku bez zniekształceń. Z powodzeniem mogą być stosowane zarówno z zestawem głośnikowym, jak i z głośnikami radiowęzłowymi. Co istotne, każdy wzmacniacz Rduch został zabezpieczony przed zwarciem, za pomocą odpowiednich układów.

Skuteczny w najtrudniejszych warunkach

Wzmacniacz Rduch znakomicie sprawdzi się w zamkniętych pomieszczeniach o dużym rozmiarze, jak również na otwartej przestrzeni. Co więcej, wzmacniacze zostały zaopatrzone w automatyczną eliminację echa – niezbędną funkcję w przypadku obszernych obiektów, na przykład kościołów czy sal konferencyjnych.

Najlepszy wzmacniacz – czyli jaki?

Podstawę głębokiego brzmienia stanowi właśnie wzmacniacz – od niego, w dużej mierze, zależy jakość dźwięku. Przy wyborze odpowiedniego sprzętu, w pierwszym rzędzie, należy zwrócić uwagę na moc. Wzmacniacze marki Rduch zostały zaprojektowane z myślą o dużych obiektach, dlatego zadbano, aby moc każdego amplitunera była wystarczająco duża. Kolejnym istotnym elementem jest liczba i rodzaj złączy.  Firma Rduch zaopatrzyła swoje sprzęty, między innymi w gniazda typu Combo – wtyk XLR lub Jack. Każdy Wzmacniacz Rduch został stworzony pod kątem profesjonalnego wykorzystania – podczas wydarzeń publicznych, jednak świetnie spisze się w każdym przypadku. Nie wolno zapominać o konieczności dopasowania amplitunera do mocy posiadanych głośników.