Wzmacniacz Rduch czyli perfekcjonizm w każdym calu

Wzmacniacze, wyprodukowane przez jedną z wiodących marek w dziedzinie elektroakustyki, reprezentują najwyższy poziom jakości brzmienia. Zaawansowana technologia, stosowana w każdym z oferowanych modeli, umożliwia osiągnięcie efektu wyrównania właściwości dźwięku, szczególnie w dużych obiektach, gdzie największym problemem jest występowanie zjawiska pogłosu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

RDUCH – MWL-5D2/200 Wzmacniacz z mikserem

3 999,00 
MWL-5D2 marki Rduch to wysokiej klasy wzmacniacz z wbudowanym mikserem analogowym. Wyposażony jest w sześć proporcjonalnych wejść mikrofonowych z regulacją sopranów i basów, a także wzmocnienia czułości wejścia.  Każdy kanał mikrofonowym posiada wyłączany filtr 100Hz, zasilanie Phantom oraz bramka szumów

Rduch WM-DT – Wzmacniacz akustyczny

2 760,00 3 399,00 
WM-DT marki Rduch to wysokiej klasy wzmacniacz akustyczny o nowoczesnej konstrukcji. Znakomicie współpracuje z innymi wzmacniaczami i mikserami w celu zwiększenia mocy całej instalacji nagłośnieniowej.

RDUCH – MWL-7D2 Wzmacniacz z mikserem

4 599,00 4 999,00 
MWL-7D2 marki Rduch to wysokiej klasy wzmacniacz z wbudowanym mikserem analogowym. Wyposażony jest w sześć proporcjonalnych wejść mikrofonowych z regulacją sopranów i basów, a także wzmocnienia czułości wejścia.  Każdy kanał mikrofonowym posiada wyłączany filtr 100Hz, zasilanie Phantom oraz bramka szumów

RDUCH – MWL-9D2 Wzmacniacz z mikserem

4 799,00 5 199,00 
MWL-9D2 marki Rduch to wysokiej klasy wzmacniacz z wbudowanym mikserem analogowym. Wyposażony jest w osiem proporcjonalnych wejść mikrofonowych z regulacją sopranów i basów, a także wzmocnienia czułości wejścia.  Każdy kanał mikrofonowym posiada wyłączany filtr 100Hz, zasilanie Phantom oraz bramka szumów

RDUCH MWL-7DSP1-D2 – Wzmacniacz z Mikserem

5 499,00 5 699,00 
Nowoczesny wzmacniacz wyposażony w procesor sygnału DSP, który umożliwia precyzyjne wyrównanie właściwości dźwięku w pomieszczeniach o bardzo trudnych warunkach akustycznych.

Rduch – WM-600D Wzmacniacz akustyczny

2 599,00 
WM-600D marki Rduch to wysokiej klasy wzmacniacz akustyczny o nowoczesnej konstrukcji. Znakomicie współpracuje z innymi wzmacniaczami i mikserami w celu zwiększenia mocy całej instalacji nagłośnieniowej.

RDUCH – MWL-5DSP1-D2 Wzmacniacz z Mikserem

4 899,00 
Nowoczesny wzmacniacz wyposażony w procesor sygnału DSP, który umożliwia precyzyjne wyrównanie właściwości dźwięku w pomieszczeniach o bardzo trudnych warunkach akustycznych.

Rduch – WPI-450 Wzmacniacz pętli indukcyjnej

1 649,00 
Wzmacniacz pętli indukcyjnej WPI - 450 jest przeznaczony dla obiektów kościelnych lub sal konferencyjnych o powierzchni do 800 m². Służy do przekazywania sygnału akustycznego za pomocą specjalnej pętli wykonanej przewodem (linką) o przekroju 1- 2,5 mm².

RDUCH – AMWL-9DSP1D Wzmacniacz z mikserem

5 977,80 6 457,50 
Automatyczny wzmacniacz cyfrowy AMWL-9DSP1D renomowanej marki Rduch wyposażony został w procesor sygnałowy DSP, dzięki któremu jesteśmy w stanie precyzyjnie skorygować charakterystykę dźwięku w pomieszczeniach o niekorzystnych warunkach akustycznych

Inteligentne rozwiązania

Wzmacniacze RduchKonstrukcja wzmacniacza Rduch została znacznie zoptymalizowana pod względem technicznym. Producent wyposażył urządzenia w między innymi procesor sygnału DSP. Poszczególne elementy pozwalają na osiągnięcie równomiernego dźwięku bez zniekształceń. Z powodzeniem mogą być stosowane zarówno z zestawem głośnikowym, jak i z głośnikami radiowęzłowymi. Co istotne, każdy wzmacniacz Rduch został zabezpieczony przed zwarciem, za pomocą odpowiednich układów.

Skuteczny w najtrudniejszych warunkach

Wzmacniacz Rduch znakomicie sprawdzi się w zamkniętych pomieszczeniach o dużym rozmiarze, jak również na otwartej przestrzeni. Co więcej, wzmacniacze zostały zaopatrzone w automatyczną eliminację echa – niezbędną funkcję w przypadku obszernych obiektów, na przykład kościołów czy sal konferencyjnych.

Najlepszy wzmacniacz - czyli jaki?

Podstawę głębokiego brzmienia stanowi właśnie wzmacniacz – od niego, w dużej mierze, zależy jakość dźwięku. Przy wyborze odpowiedniego sprzętu, w pierwszym rzędzie, należy zwrócić uwagę na moc. Wzmacniacze marki Rduch zostały zaprojektowane z myślą o dużych obiektach, dlatego zadbano, aby moc każdego amplitunera była wystarczająco duża. Kolejnym istotnym elementem jest liczba i rodzaj złączy.  Firma Rduch zaopatrzyła swoje sprzęty, między innymi w gniazda typu Combo – wtyk XLR lub Jack. Każdy Wzmacniacz Rduch został stworzony pod kątem profesjonalnego wykorzystania - podczas wydarzeń publicznych, jednak świetnie spisze się w każdym przypadku. Nie wolno zapominać o konieczności dopasowania amplitunera do mocy posiadanych głośników.