Mikser Rduch i wytyczanie nowych standardów

Uzyskanie dźwięku pozbawionego zakłóceń, w znacznym stopniu uwarunkowane jest jakością miksera audio. Miksery – renomowanego producenta urządzeń akustycznych Rduch – zostały skonstruowane z niezwykłą precyzją i starannością, przy użyciu jedynie najnowocześniejszych technologii. Firma Rduch zadbała o wysoki stopień użyteczności urządzeń. Efektem tych działań jest prosta i przyjemna obsługa sprzętu. Wszystkie miksery wyposażono w wiele przydatnych funkcji, między innymi wskaźnik poziomu sygnału i przesterowania.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Rduch – MX-2/A Minimikser

249,00 
Minimikser MX-2/A służy do rozszycia sygnału mikrofonowego. Przydatny jest w sytuacjach gdy dostępny jest tylko jeden przewód mikrofonowy, a potrzebne są dwa mikrofony. MX-2/A posiada dwa wejścia symetryczne z włączanym zasilaniem Phantom oraz regulowanej czułości.

Rduch – MX-6A Mikser akustyczny

1 699,00 
MX-6A marki Rduch to zdecydowanie najnowocześniejsza technologia mikserów akustycznych. Posiada pięć kanałów mikrofonowo-liniowych z wejściem mikrofonowym symetrycznym (gniazdo XLR), wł/wył zasilania Phantom, wejściem liniowym symetrycznym (gniazdo Jack), regulacja barwy wysokich i niskich tonów, regulacją wzmocnienia i czułości wejść.

Rduch – MX-2006 Mikser akustyczny

2 499,00 
MX-2006 marki Rduch to zdecydowanie najnowocześniejsza technologia mikserów akustycznych. Przeznaczony do podłączenia sześciu źródeł typu mikrofony lub urządzenia z wyjściem liniowym np. CD, magnetofon, wzmacniacz, komputer itp

Rduch – AMX-20 DSP4A Automatyczny mikser cyfrowy

9 899,00 
AMX-20 DSP4A marki Rduch to zdecydowanie najnowocześniejsza technologia mikserów cyfrowych. Dysponuje procesorem sygnałowym DSP , który z wysoką precyzją koryguje charakterystykę dźwięku w pomieszczeniach o nieodpowiednich warunkach akustycznych.

Istota miksera akustycznego

Miksery RduchMikser audio umożliwia wzmocnienie, a także modyfikację przesłanych sygnałów. Przy wyborze należy kierować się typem oraz ilością wejść i wyjść. Niezwykle istotnym aspektem jest również jakość komponentów.  Mikser Rduch jest przygotowany do obsługi wielu urządzeń - posiada kilka, różnorodnych wejść. Jako jedno z najbardziej doświadczonych przedsiębiorstw w zakresie produkcji urządzeń elektroakustycznych – Rduch zadbał o najwyższą jakość materiałów dla redukcji problematycznych szumów.

Na pierwszym miejscu funkcjonalność

Pod względem technicznym, mikser Rduch reprezentuje zdecydowanie najwyższy poziom. Każde z urządzeń posiada kilka kanałów mikrofonowo – liniowych, a także zostały zaopatrzone w zróżnicowane typy wejść, gdzie można wyróżnić takie gniazda jak Cinch czy Jack. Nie zapomniano także o odpowiednich wskaźnikach wspomagających kontrolę poziomu sygnału. W przypadku użytkowania miksera Rduch, możliwy jest stały pomiar poziomu sygnału oraz przesterowania.

Najnowocześniejsze technologie

Wykorzystanie jedynie najbardziej innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych przesądziło o wysokiej jakości brzmienia. W następstwie czego, mikser Rduch jest ceniony nie tylko w Polsce, ale również w wielu innych krajach. Zaimplementowanie nowoczesnych układów, takich jak regulacja czułości wejść czy regulacja tonów wysokich i niskich, świadczą o dążeniu do perfekcyjnie wyważonego dźwięku.