Mikrofon Rduch synonimem wysokiej jakości

Jeden z najbardziej cenionych producentów nagłośnienia kościelnego – Rduch – może pochwalić się bogatą ofertą mikrofonów – od elektretowych do mikrofonów leżących pojemnościowych. Wszystkie zostały zaprojektowane z dedykacją dla budynków o wymagających warunkach akustycznych, czyli między innymi kościołów, obszernych sal konferencyjnych czy przychodni. Poprzez staranne wykonanie i wykorzystanie najlepszych komponentów, mikrofon Rduch odznacza się nienaganną i bezawaryjną pracą przez wiele lat, za atrakcyjną cenę.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Rduch – CMGN Mikrofon pojemnościowy

589,00 
CMGN cechuje się równomierną charakterystyką częstotliwości przenoszenia dźwięku, perfekcyjnym tłumieniem przód-tył, oraz niskim poziomem szumów co gwarantuje idealne kryształowe brzmienie w całym paśmie częstotliwości.

Rduch – MEG-W Mikrofon elektretowy

489,00 
MEGw marki Rduch to elektretowe mikrofony na elastycznym ramieniu, dostępnym w różnych długościach ( od 45 do 75 cm). Gwarantują wysoką jakość dźwięku w różnych zastosowaniach, takich jak wzmacnianie kościołów, sal sądowych i konferencyjnych.

Rduch CMSN – Studyjny mikrofon pojemnościowy Czarny / Srebrny

449,00 
Pojemnościowy mikrofon studyjny CMSn cechuje się superkardioidalną charakterystyką częstotliwości przenoszenia dźwięku oraz bardzo dobrym tłumieniem zarówno z przodu jak i z tyłu. Niski poziom szumów gwarantuję idealne czyste brzmienie w całym paśmie akustycznym.

Rduch – CMGN-Z Mikrofon pojemnościowy

519,00 
CMGN cechuje się równomierną charakterystyką częstotliwości przenoszenia dźwięku, perfekcyjnym tłumieniem przód-tył, oraz niskim poziomem szumów co gwarantuje idealne kryształowe brzmienie w całym paśmie częstotliwości

Rduch – MEG-ZW Mikrofon elektretowy

439,00 

MEGw marki Rduch to elektretowe mikrofony na elastycznym ramieniu, dostępnym w różnych długościach ( od 45 do 75 cm). Gwarantują wysoką jakość dźwięku w różnych zastosowaniach , takich jak wzmacnianie kościołów, sal sądowych i konferencyjnych.

Rduch – MEG-LED Mikrofon Elektretowy z Oświetleniem LED

949,00 
Model MEG-LED renomowanej marki Rduch to elektretowy mikrofon z oświetleniem LED, umiejscowiony na elastycznym ramieniu. Zapewniają wysoką jakość dźwięku w zastosowaniach, takich jak nagłośnianie kościołów, sal sądowych i konferencyjnych. . Mikrofon został wyposażony w 12 diod SMD, które zapewnią oświetlenie danego pisma lub książki.

Rduch CMR – Mikrofon pojemnościowy na gęsiej szyi

799,00 
Mikrofon kościelny Rduch CMR, charakteryzujący się superkardioidalną charakterystyką i wysoką czułością, zapewnia krystalicznie czysty dźwięk. Idealny do zastosowań w obiektach sakralnych, salach konferencyjnych i na mównicach, dostępny w różnych długościach i kolorach. Dzięki nowej konstrukcji, mikrofon skutecznie eliminuje zbędne dźwięki otoczenia.

Rduch – MEG-PW Mikrofon elektretowy

529,00 
Mikrofony elektretowe Rduch - MEG-pw wyglądają dyskretnie oraz estetycznie. Umieszczone są na wsporniku z przełącznikiem on/off. Bardzo dobrze tłumią sprzężenia i hałasy. Gwarantują doskonałą jakość dźwięku i zrozumiałość głosu.

Rduch MER – Mikrofon elektretowy na gęsiej szyi

699,00 
MER to pierwszy w pełni produkowany mikrofon ołtarzowy Rduch w Polsce. Jego komponenty pochodzą w 100% z polskich zakładów, co pozwoli na szybszą realizację wszystkich zamówień z uwagi na sprawniejszą logistykę.

Rduch – LDU508HHC 96-kanałowy mikrofon bezprzewodowy

2 479,00 
96-kanałowy LDU508HHC marki Rduch to zdecydowanie najnowocześniejsza technologia mikrofonów bezprzewodowych. Poprzez tryb "true diversity" współgra z mikrofonem bezprzewodowym z wymienną wkładką (dynamiczna / pojemnościowa).

Rduch – CML Leżący mikrofon pojemnościowy

989,00 
Mikrofon pojemnościowy typu CML  gwarantuje najwyższą jakość dźwięku, dzięki wysokim parametrom funkcjonalnym oraz akustycznym, przy projektowaniu którego połączono zaawansowaną technologię z wieloletnim doświadczenie marki Rduch w dziedzinie systemów nagłaśniających

Rduch CMRz – Mikrofon pojemnościowy na gęsiej szyi

749,00 
Mikrofon kościelny Rduch CMRz, charakteryzujący się superkardioidalną charakterystyką i wysoką czułością, zapewnia krystalicznie czysty dźwięk. Idealny do zastosowań w obiektach sakralnych, salach konferencyjnych i na mównicach, dostępny w różnych długościach i kolorach. Dzięki nowej konstrukcji, mikrofon skutecznie eliminuje zbędne dźwięki otoczenia.

Rduch – MEG-PP Mikrofon elektretowy

529,00 
Mikrofony elektretowe Rduch - MEGpp wyglądają dyskretnie oraz estetycznie. Umieszczone są na wsporniku z przełącznikiem on/off. Bardzo dobrze tłumią sprzężenia i hałasy. Gwarantują doskonałą jakość dźwięku i zrozumiałość głosu.

Rduch DM-58N – mikrofon dynamiczny

319,00 
Mikrofon dynamiczny DM-58N z wyłącznikiem. Mikrofon posiada solidną metalową obudowę. W komplecie uchwyt mikrofonowy oraz etui.

Stworzony z myślą o dużych obiektach

Mikrofony RduchPomieszczenia o dużym rozmiarze, a przede wszystkim budowle sakralne, cechują się specyficznymi warunkami akustycznymi. Stworzenie odpowiedniego nagłośnienia w takim miejscu stanowi nie lada wyzwanie.  Mikrofon Rduch doskonale spisze się w przypadku wszelkiego rodzaju systemów radiowęzłowych Public Address. Co za tym idzie, wysoka klarowność komunikatów stanie się standardem w takich miejscach jak kościół, centrum handlowe, sala sądowa czy konferencyjna - gdzie stopień zrozumiałości słowa mówionego odgrywa kluczową rolę.

Mikrofon Rduch – idealny dla każdego zastosowania

Polski producent elektroakustyki zadbał o szeroki wachlarz mikrofonów, tak by każdy konsument znalazł produkt odpowiadający aktualnym potrzebom. Firma Rduch w swojej ofercie posiada mikrofony pojemnościowe, elektretowe oraz dynamiczne. Każdy z nich został starannie skonstruowany pod kątem konkretnego przeznaczenia – przemówień, wydarzeń religijnych, a nawet nagrań studyjnych.

Znakomite parametry mikrofonu Rduch

W zakresie budowy mikrofonu zaimplementowano wiele innowacyjnych rozwiązań, co pozwoliło na pełną optymalizację takich elementów jak stabilność czy odporność na zniekształcenia sygnału. Bardzo dobrej jakości materiały, a także precyzyjna konstrukcja świadczą o wysokiej trwałości mikrofonu Rduch, co z kolei umożliwia wieloletnie użytkowanie sprzętu, bez konieczności serwisu.