Nagłośnienie przenośne Rduch – w każdym miejscu i o każdej porze

Warunki akustyczne wydarzeń plenerowych, na przykład pielgrzymek czy procesji, należą do wyjątkowo niesprzyjających. Pełną zrozumiałość dźwięków gwarantuje nagłośnienie przenośne Rduch. Kompletne zestawy nagłaśniające polskiego producenta, odznaczają się najwyższą jakością wykonania, przy bardzo atrakcyjnej cenie. Co więcej, zróżnicowanie oferty sprawia, iż każdy konsument znajdzie sprzęt całkowicie odpowiadający jego potrzebom. Warto zaznaczyć, że nagłośnienie marki Rduch sprawdzi się również w pomieszczeniach zamkniętych.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Rduch Z-2 / Z-4 – Bezprzewodowy zestaw nagłaśniający

2 099,00 2 449,00 
Małe i lekkie zestawy przenośne Z-2 oraz Z-4 firmy Rduch Elektroakustyka zostały zaprojektowane do nagłaśniania mowy podczas niedużych zgromadzeń (pielgrzymek, procesji, konferencji).

Rduch – ZP4-D Przenośny zestaw nagłaśniający

3 499,00 3 999,00 
ZP4-D marki Rduch to innowacyjny zestaw przenośny stworzony do nagłośnień procesji, pielgrzymek, otwartych przestrzeni itp. W jego skład wchodzi radiowy komplet nadawczo-odbiorczy, mikrofon bezprzewodowy oraz odtwarzacz MP3 z pilotem zdalnego sterowania.

Rduch – ZP-43 Przenośny zestaw nagłaśniający

4 769,00 5 649,00 
ZP-43 marki Rduch to innowacyjny zestaw przenośny stworzony do nagłośnień procesji, pielgrzymek, otwartych przestrzeni, a także pomieszczeń i sal konferencyjnych. W skład zestawu wchodzi 6 głośników szerokopasmowych 3,5" z magnesem neodymowym w kolumnie obrotowej, jeden, lub dwa mikrofony bezprzewodowe , odtwarzacz MP3 wraz z pilotem, czytnik kart SD oraz wejście USB

Rduch – ZP-40 Przenośny zestaw nagłaśniający

4 199,00 5 019,00 
ZP-40 marki Rduch to innowacyjny zestaw przenośny stworzony do nagłośnień procesji, pielgrzymek, otwartych przestrzeni, a także pomieszczeń i sal konferencyjnych. W skład zestawu wchodzi 8 głośników szerokopasmowych, dwa głośniki typu megafon, radiowy pakiet nadawczo-odbiorczy z jednym lub dwoma mikrofonami bezprzewodowymi, wzmacniacz i akumulator.

Rduch – ZP-40E Przenośny zestaw nagłaśniający

3 449,00 4 349,00 
ZP-40E marki Rduch to innowacyjny zestaw przenośny stworzony do nagłośnień procesji, pielgrzymek, otwartych przestrzeni, a także pomieszczeń i sal konferencyjnych. W skład zestawu wchodzą dwa głośniki typu megafon, radiowy pakiet nadawczo-odbiorczy z jednym lub dwoma mikrofonami bezprzewodowymi, wzmacniacz i akumulator.

Rduch ZPL-G – Zestaw pielgrzymkowy

5 599,00 6 399,00 
ZPL-G marki Rduch to innowacyjny pakiet przenośny stworzony do nagłośnień procesji, pielgrzymek, otwartych przestrzeni itp. Dostępny wkrótce

Rduch ZPL-T – Zestaw pielgrzymkowy

4 899,00 5 799,00 
ZPL-T marki Rduch to innowacyjny pakiet przenośny stworzony do nagłośnień procesji, pielgrzymek, otwartych przestrzeni itp. Dostępny wkrótce

Co najpotrzebniejsze w plenerze?

Nagłośnienie przenośne RduchW celu odpowiedniej obsługi akustycznej wycieczek, wydarzeń religijnych czy zgromadzeń o innym charakterze, wymagany jest wieloczęściowy zestaw. Każdy z modeli nagłośnienia przenośnego Rduch składa się z wytrzymałego akumulatora o trzygodzinnym zasięgu, a także dobrej jakości zasilacza do ładowania akumulatora. Pozwala to, na długotrwałe użytkowanie sprzętu, co jest niezwykle istotnym elementem podczas wydarzeń plenerowych.

Nieograniczona funkcjonalność

Urządzenia nagłaśniające powinny być przede wszystkim wysoce użyteczne. Nagłośnienie przenośne Rduch posiada wiele funkcji bardzo ważnych dla bezproblemowego i wygodnego korzystania z zestawu. Regulacje głośności mikrofonu i barwy głosu, zasięg mikrofonu bezprzewodowego do 60 metrów czy możliwość sterowania za pomocą pilota – wszystkie te elementy świadczą o zaprojektowaniu urządzeń z myślą o użytkowniku.

Ergonomia a design

Przenośne zestawy nagłaśniające firmy Rduch, charakteryzują się wysokim stopniem ergonomii. Niska waga i niewielkie rozmiary umożliwiają swobodną i łatwą obsługę, a także transport sprzętu. Ten aspekt ma zasadnicze znaczenie w przypadku często wielogodzinnych wydarzeń otwartych. Przy okazji projektowania obudowy, nie zapomniano także o estetycznym i nowoczesnym wyglądzie każdego z modeli nagłośnienia przenośnego Rduch.