Wyświetlanie 1–24 z 109 wyników

Głośnik naścienny Monacor

Szeroko rozpoznawalny i ceniony na europejskim rynku potentat audio – niemiecka firma Monacor – w swojej bogatej ofercie produktów posiada również rozwiązania dopasowane specjalnie dla miłośników kina i serialu czy dobrego muzycznego brzmienia w domowym zaciszu. Głośniki naścienne Monacor, ze względu na swoją uniwersalną konstrukcję, pozwalają na dowolną konfigurację sprzętu w salonie, kuchni czy sypialni. Doskonale odnajdą się również w salach konferencyjnych i multipleksach.
Ich konfiguracja, w zależności od miejsca i naszych potrzeb, pozwoli na najefektywniejsze wykorzystanie danej przestrzeni, by wydobyć z nich maksimum ich możliwości dźwiękowych. Dzięki ich charakterystyce i możliwości montażu w pionie i poziomie, głośniki ścienne będą najlepszym rozwiązaniem pod względem ekonomii powierzchni użytkowej oraz estetyki pomieszczenia. Podobnie jak głośniki sufitowe, to świetna alternatywa dla kolumn czy klasycznych zestawów głośnikowych.

Głośniki naścienne Monacor są wykończone stylowym designem i topowej klasy materiałami. Ich montaż jest bardzo prosty. Głośniki naścienne Monacor są rozwiązaniem wykorzystującym najnowsze i najbardziej zaawansowane technologie obecne dziś w segmencie audio. Ten rodzaj nagłośnienia to skuteczny i prosty sposób na stworzenie trójwymiarowego wrażenia dźwiękowego – wystarczy zamontować je w ścianie, a transmitowane dźwięki wypełnią całe pomieszczenie, delektując nasze zmysły słuchowe genialną jakością fal dźwiękowych. W naszej ofercie znajdziesz modele o różnych kształtach, bryłach i kolorach, które z pewnością dopasujesz do własnego multimedialnego kącika. Nowoczesne rozwiązania technologiczne, wysoka funkcjonalność oraz znakomite wykonanie zagwarantują Ci satysfakcję z użytkowania produktów niemieckiego producenta. Jeśli uważasz, że dźwięk jest dla Ciebie czymś kluczowym w odbiorze dzieła filmowego czy muzycznego – z pewnością nie zawiedziesz się produktami z rodziny Monacor.