Głośnik naścienny Monacor

Szeroko rozpoznawalny i ceniony na europejskim rynku potentat audio – niemiecka firma Monacor – w swojej bogatej ofercie produktów posiada również rozwiązania dopasowane specjalnie dla miłośników kina i serialu czy dobrego muzycznego brzmienia w domowym zaciszu. Głośniki naścienne Monacor, ze względu na swoją uniwersalną konstrukcję, pozwalają na dowolną konfigurację sprzętu w salonie, kuchni czy sypialni. Doskonale odnajdą się również w salach konferencyjnych i multipleksach.
Ich konfiguracja, w zależności od miejsca i naszych potrzeb, pozwoli na najefektywniejsze wykorzystanie danej przestrzeni, by wydobyć z nich maksimum ich możliwości dźwiękowych. Dzięki ich charakterystyce i możliwości montażu w pionie i poziomie, głośniki ścienne będą najlepszym rozwiązaniem pod względem ekonomii powierzchni użytkowej oraz estetyki pomieszczenia. Podobnie jak głośniki sufitowe, to świetna alternatywa dla kolumn czy klasycznych zestawów głośnikowych.

Wyświetlanie 1–25 z 141 wyników

Głośniki naścienne Monacor są wykończone stylowym designem i topowej klasy materiałami. Ich montaż jest bardzo prosty. Głośniki naścienne Monacor są rozwiązaniem wykorzystującym najnowsze i najbardziej zaawansowane technologie obecne dziś w segmencie audio. Ten rodzaj nagłośnienia to skuteczny i prosty sposób na stworzenie trójwymiarowego wrażenia dźwiękowego – wystarczy zamontować je w ścianie, a transmitowane dźwięki wypełnią całe pomieszczenie, delektując nasze zmysły słuchowe genialną jakością fal dźwiękowych. W naszej ofercie znajdziesz modele o różnych kształtach, bryłach i kolorach, które z pewnością dopasujesz do własnego multimedialnego kącika. Nowoczesne rozwiązania technologiczne, wysoka funkcjonalność oraz znakomite wykonanie zagwarantują Ci satysfakcję z użytkowania produktów niemieckiego producenta. Jeśli uważasz, że dźwięk jest dla Ciebie czymś kluczowym w odbiorze dzieła filmowego czy muzycznego – z pewnością nie zawiedziesz się produktami z rodziny Monacor.