Wyświetlanie 1–24 z 77 wyników

Monacor jest międzynarodowym liderem w produkcji oraz sprzedaży sprzętu audio. Oferta obejmuje sprzęt nagłośnieniowy, zaawansowane głośniki, a także różnego rodzaju akcesoria. Monacor prezentuje najwyższe standardy jakości, co zawdzięcza w całości temu, iż polega tylko i wyłącznie na własnych rozwiązaniach i liniach produkcyjnych.

Wzmacniacze Monacor - sprzęt do domu i do użytku publicznego

Zaawansowane technologicznie wzmacniacze marki Monacor sprawiają, że mogą być one używane zarówno w przestrzeni publicznej, jak również w domowych warunkach. Wzmacniacze Monacor zaprojektowane zostały tak, aby współpracować z systemami nagłośnienia PA lub innymi systemami elektroakustycznymi. Jest to idealne połączenie wysokiej jakości oraz niskiej ceny. Dzięki czemu wzmacniacze Monacor są jednymi z najczęściej wybieranych sprzętów w branży muzycznej i nie tylko. Świetnie sprawdzają się przy nagłośnieniu nawet bardzo dużych przestrzeni. Między innymi wybierane są do nagłośnienia pływalni, stadionów czy budynków biurowych.

Wzmacniacz Monacor cyfrowy

Wzmacniacze cyfrowe Monacor to sprzęt, który charakteryzuje się wysoką efektywnością oraz dużymi rezerwami mocy. Są one idealnym rozwiązaniem do zastosowania przy systemach przenośnych. Dodatkowymi atutami wzmacniaczy Monacor jest ich niewielka waga oraz cicha praca. Oczywiście można wybierać pośród modeli, które mogą być stereo lub mono. Wzmacniacze cyfrowe posiadają doskonałe parametry akustyczne oraz szeroki zakres dynamiki. Nadają się zarówno do systemów HiFi oraz nagłośnienia małych i dużych pomieszczeń.

Wzmacniacze strefowe Monacor

Firma może pochwalić się solidnym wyborem w tej kategorii produktów. Dostępne są 2 strefowe wzmacniacze, 4 strefowe, 6 strefowe, a nawet 20 strefowe. Nadają się świetnie do profesjonalnych zastosowań, ale równie dobrze spisują się w domowych warunkach. Są to zintegrowane urządzenia, które umożliwiają zarządzanie dźwiękiem. Dzięki wydzielonym strefom możliwe jest podłączenie kilku źródeł dźwięku, co sprawia, że ich regulacja staje się łatwiejsza i znacznie swobodniejsza. Charakteryzują się one idealnym wykorzystaniem mocy przy pełnym zabezpieczeniu obwodów głośnikowych.

Wzmacniacze miksujące Monacor

Wzmacniacze miksujące to specjalny rodzaj wzmacniaczy, które zostały wzbogacone o możliwość miksowania. Oznacza to, że są urządzeniami nie wymagającymi zastosowania dodatkowego miksera. Dodatkowym atutem wzmacniaczy Monacor jest to, że niektóre modele zostały wyposażone w odtwarzacz MP3, interfejs Bluetooth czy tuner FM/DAB. W zależności od zapotrzebowania można wybrać wzmacniacz o mocy 8,5W RMS lub o mocy 1000W RMS.

Wzmacniacze HIFI Monacor

Są to uniwersalne urządzenia stereo, które znajdują najczęściej zastosowanie w warunkach domowych. W zależności od modelu można znaleźć wzmacniacz z wbudowanym odtwarzaczem MP3, interfejsem USB, odbiornikiem Bluetooth czy tunerem FM. Wzmacniacze posiadają różną moc począwszy od 25W RMS, a skończywszy na nawet 140W RMS. Niektóre modele posiadają regulatory głośności i barwy dźwięku, regulowane wyjście master lub możliwość podłączenia eliminatora sprzęż