Sama firma jest natomiast rozpoznawalna i znana z jakości oraz użyteczności swoich produktów. Szczególnie wyróżnia się w tej materii sama wytrzymałość, gdyż tuba jest naprawdę solidna i trudno o to, by ją uszkodzić. Została wykonana z najwyższej klasy tworzyw, dzięki czemu spokojnie można powiedzieć, że są to produkty bezwzględnie odporne na niekorzystne warunku zewnętrzne. Tuba głośnikowa Monacor to świetny wybór dla osób, które chcą zagwarantować dobre brzmienie, gdyż o ten aspekt producent zadbał w pełni. Szerokie pasmo brzmień jest czymś, na co szczególnie można zwrócić uwagę podczas słuchania muzyki, a to właśnie niskie tony i basy powinny być słyszalne bez przesterowania i szumów, to samo tyczy się średnich i wysokich tonów, które produkt również obsługuje bardzo dobrze. Można śmiało powiedzieć, że problemów w tym produkcie dostrzec nie można. Jest on solidny, wykonany z precyzją i z pewnością spełnia swoje zadanie. Tuba głośnikowa Monacor to przede wszystkim jakość i naprawdę dobre brzmienie na każdą okazję.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

MONACOR IT-400DT – Głośnik tubowy aktywny, 2-drożny z wbudowanym modułem Dante®

3 349,00 
MONACOR IT-400DT Głośnik tubowy aktywny, 2-drożny z wbudowanym modułem Dante® Wbudowany wzmacniacz 20W sterowany procesorem DSP Zasilanie PoE (Power over

Aktywne tubowe IT-130-AK – Aktywny głośnik tubowy

749,00 
MONACOR IT-130-AK Aktywny głośnik tubowy Aktywna wersja bestsellerowego głośnika IT-130. Przeznaczony m.in. do zastosowań wraz z kamerami IP w systemach

MONACOR IT-350/EN – Głośnik tubowy 2-drożny, posiadający certyfikat EN 54-24

1 629,00 
MONACOR IT-350/EN Głośnik tubowy 2-drożny, posiadający certyfikat EN 54-24 Technika 100V, 4 odczepy mocy 16cm głośnik nisko-średniotonowy i 25mm (1″)

Tuba głośnikowa Monacor

Tuby głośnikowe MonacorDobre brzmienie to przede wszystkim słyszalne wyraźnie niskie oraz wysokie tony. Zarówno brak jednych jak i drugich, skutkuje płytkim i średnim jakościowo brzmieniem. Każdy kto lubi muzykę albo dobre kino ze świetnym dźwiękiem, na pewno chce uniknąć sytuacji, w której sprzęt nie daje sobie rady z dźwiękami. Oczywiście można temu zaradzić i wystarczy kupić odpowiedni, nadający się do tego sprzęt. Tuba głośnikowa Monacor to zdecydowanie produkt godny polecenia, gdyż zapewni najlepszą jakość dźwięku, z uwzględnieniem niskich tonów, do jakich został stworzony. Żeby uzyskać dźwięk przestrzenny i tą „głębie” nie należy zapominać o niskich tonach i basach, bez których jest to niemożliwe jednak średnie i wysokie tony potrafią przejaśnić dźwięk i stworzyć iluzję przestrzenności, która jest tak pożądana. Tuba głośnikowa Monacor sprawdza się w tym zadaniu świetnie, tym bardziej że jej aspekt cenowy jest bardzo atrakcyjny w stosunku do jakości produktu.