Wyświetlanie 1–24 z 80 wyników

Głośnik sufitowy Monacor

Głośniki sufitowe Monacor to bardzo dobra alternatywa dźwiękowa w przypadku, gdy w naszym pomieszczeniu brakuje nam miejsca na klasyczne zestawy audio jak kolumny czy masywne głośniki. Być może zależy nam, by cała instalacja była kompaktowa i niewidoczna dla oka, a dźwięk rozchodził się dosłownie ze ścian czy sufitu. W takiej sytuacji świetnym pomysłem będzie skorzystanie z głośników sufitowych Monacor, które umieścimy na pewnej wysokości – w suficie – będą bardzo dobrze słyszalne, stworzą niesamowity efekt dźwięku przestrzennego i zadowolą uszy każdego, kto dostąpi przyjemności tego doświadczenia. A wiemy, jakie pozytywne reakcje wywołuje tak skonstruowana instalacja dźwiękowa.
Doświadczona ponad 50 letnim działaniem w branży niemiecka firma Monacor stworzyła szeroką gamę głośników sufitowych, które generują świetnej jakości wyraźny i mocny dźwięk. Te głośniki, zwane też głośnikami instalacyjnymi są oszczędnym powierzchniowo, nowoczesnym rozwiązaniem, zdobywającym coraz większą popularność w nowoczesnych domach, królując w zaprojektowanych tam designowych salonach.

Głośniki sufitowe Monacor

cechują się solidną, najwyższej klasy kompaktową konstrukcją, która w żadnym stopniu nie zmniejsza ich technologicznej wydajności. Są skonstrowane z materiałów odpornych na ścieranie, wilgoć i temperaturę. Zaprojektowane przez specjalistów, doskonale wkomponują się w dowolny typ wykończenia sufitu. Najwyższej jakości brzmienie, elimująca zniekształcenia zastosowana w urządzeniach technologia i uniwersalność tych głośników przekonały już rzeszę klientów pragnących stworzyć w domu prawdziwą muzyczną lub filmową oazę relaksu. To, w połączeniu z łatwością montażu tworzy rodzinę produktów zdecydowanie godnych Twojego własnego salonu.