Zakup wzmacniacza samochodowego JBL

Jednym z najważniejszych parametrów jest moc znamionowa wzmacniacza i to nią trzeba się w pierwszej kolejności kierować. Jest ona z reguły oznaczana skrótem RMS. Warto również pamiętać o wielkości bezpieczników, która jest wskaźnikiem jakości we wzmacniaczach samochodowych. W najlepszych i najdroższych modelach wykorzystywane są bezpieczniki o wartości od 40 A w górę. Osoby, które planują rozbudowywać w przyszłości sprzęt car audio video powinny zadbać o wystarczającą liczbę wejść we wzmacniaczu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

JBL STAGE A6002 – Wzmacniacz dwudrożny 2×60 W RMS przy 4Ohm

459,00 
Wzmacniacze serii JBL Stage dostępne są w różnych konfiguracjach i zawsze dostarczają odpowiednią moc do liczby kanałów, by wykorzystać pełny zakres brzmienia oraz bassu

JBL Stage A6004 – Wzmacniacz czterokanałowy 4×60 W RMS przy 4 Ohm

599,00 
JBL Stage A6004 to 4 - kanałowy wzmacniacz klasy D, został wyposażony we wszystkie niezbędne wejścia oraz elementy sterujące, w tym korektor basowy, a także kontrolery zwrotnicy LPF i HPF

Parametry wzmacniaczy samochodowych

Wzmacniacze samochodowe JBLWydajność wzmacniaczy samochodowych jest określana przez moc wyjściową oraz wejściową, które są podawane w watach. Jeśli chodzi o systemy głośnikowe, to amerykańska firma JBL jest wzorem do naśladowania . Cechą charakterystyczną wzmacniaczy samochodowych JBL jest wyrazistość brzmienia. Nawet najbardziej wymagający miłośnicy muzycy powinni być zadowoleni z brzmienia tych systemów głośnikowych. Głównym celem firmy jest dostarczanie najlepszych i bezawaryjnych wzmacniaczy, które radzą sobie z każdym typem muzyki. Oprócz tego powinny emitować również dźwięk najwyższej jakości. Osoby, które mają problem z wyborem właściwego wzmacniacza zawsze mogą skontaktować się z obsługą. Najlepiej kupować produkty sprawdzonych i renomowanych producentów, którzy cieszą się dobrą opinią i od wielu lat działają na rynku.

Wzmacniacze samochodowe JBL to przede wszystkim doskonała jakość dźwięku. Największym zainteresowaniem cieszą się wzmacniacze czterokanałowe, ale mogą mieć od jednego do ośmiu kanałów.