Producent sprzętu muzycznego JBL może poszczycić się wieloma udanymi produktami. Jest on przodującym projektantem, producentem oraz dystrybutorem. Dla klientów przygotowano szeroką gamę wszelkiego rodzaju głośników hi-hi (high fidelity, wysoka wierność), głośników przenośnych, wzmacniaczy, a także komponentów takich jak przewody audio-video oraz całe systemy multimedialne, które stosować można w samochodzie przy komputerze, a także tworząc multimedialne centrum domu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Nowa seria wzmacniacze samochodowych JBL

Produkty z oferty wzmacniaczy samochodowych przygotowane są dla fanów mocnego i autentycznego brzmienia. To właśnie sprzęt JBL daje swoim użytkownikom radość z mocy oraz jakości brzmienia. Nie tylko jakość i moc są cechami wyróżniającymi te wzmacniacze spośród innych. To również najwyższej jakości materiały, z których wykonano sprzęt oraz ponadczasowy i elegancki design. Wzmacniacze JBL to z pewnością idealny wybór dla osób, które kochają słuchać najlepszych brzmień w swoich autach.

Co wyróżnia wzmacniacze JBL?

Oprócz zastosowania wysokiej jakości komponentów i materiałów, wzmacniacze JBL wyróżnia to, iż dzięki miniaturyzacji umieszczane są w bardzo kompaktowej konstrukcji, bo to aby zmieściły się również do niewielkich aut, w których jest niewiele miejsca na tego typu dodatki.
Wzmacniacze JBL dostępne są w wersjach 1-kanałowej, 4-kanałowej oraz 5-kanałowej. Ponadto producent wzbogacił swój sprzęt o zwrotnicę elektroniczną do przełączania, funkcję sterowania tonami niskimi, czyli basami oraz dodatkowe wyjście dla wysokiego oraz niskiego poziomu.
Dzięki zastosowaniu szeregu różnego rodzaju metod podłączania, wzmacniacze te będą integrowały się z większością systemów audio dostarczanych przez dzisiejszych producentów aut.
Firma JBL postarała się o to, aby ich system audio był kompatybilny z kilkoma nowymi rozwiązaniami technologicznymi, w tym m.in. z zaawansowanym systemem wspomagania kierowcy oraz technologią, będącą zbiorem rozwiązań akustycznych, które są w stanie symulować dźwięki silnika spalinowego. Umili to jazdę pojazdem elektrycznym lub hybrydowym, lub posłuży do wyciszenia hałasu pochodzącego z zewnątrz po to, aby odsłuch pozbawiony był odgłosów z otoczenia, a warunki słuchania były dużo lepsze.

Design wzmacniaczy JBL.

Wzmacniacze JBL są umieszczane w niedużej i kompaktowej obudowie po to, aby zmieścić je można było również w niewielkich pojazdach.
Umieszczone w urządzeniu wejścia niskiego oraz wysokiego poziomu dają możliwość korzystania ze wzmacniacza wraz z fabrycznymi systemami audio oraz z tymi, które użytkownik sam zainstalował w aucie. Dodatkowym atutem wzmacniaczy JBL jest to, że są wyposażone w przełączalne zwrotnice oraz funkcję wzmocnienia basów. W opozycji do produktów podobnej klasy JBL daje użytkownikowi możliwość elektronicznego przełączania zwrotnic. Dodatkowo są one wyposażone w specjalnie skonstruowany układ wzmacniania basów oraz regulacje tychże. Ciekawe jest również, to, że wzmacniacze JBL wyposażone są w obsługę systemu HALOsonic, który daje możliwość zredukowania dźwięków z zewnątrz. Zapewnia to o wiele lepszą jakość odsłuchiwanych dźwięków. Warto nadmienić, że tego typu rozwiązanie obsługiwane jest nie we wszystkich pojazdach,