Wzmacniacze sieciowe WiiM

Odkryj nową erę dźwięku z WiiM Amp – kompaktowym wzmacniaczem, który przekształca każde głośniki w zaawansowane, inteligentne źródła dźwięku. Nasza kategoria wzmacniaczy WiiM Amp to idealne rozwiązanie dla miłośników muzyki, którzy cenią sobie elegancję, wysoką jakość i wszechstronność. WiiM Amp to nie tylko wzmacniacz – to brama do świata doskonałego dźwięku, dostosowana do potrzeb nowoczesnego użytkownika. Przekonaj się, jak niewielkie urządzenie może zrewolucjonizować Twoje doświadczenia audio. Jeżeli szukasz profesjonalnego wzmacniacza sieciowego do Twojego systemu Audio marka WiiM będzie idealnym wyborem. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym materiałem na kanale Youtube na temat produktu WiiM Amp Pro. Oczywiście streamer sieciowy WiiM Amp PRO dostępny jest w naszej ofercie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

WiiM PRO Plus – Streamer Audio Multi-Room Bluetooth Wi-Fi

1 099,00 
WiiM Pro+ to audiofilski streamer muzyczny, obsługujący zarówno cyfrowe, jak i analogowe wyjścia audio. Obsługuje Apple AirPlay 2, Google Chromecast, Alexa Music Cast, DLNA, Spotify Connect, TIDAL Connect, bezstratny dźwięk Hi-Res i dźwięk multiroom.

WiiM Amp – Wzmacniacz zintegrowany stereo

1 699,00 
WiiM Amp - Nowoczesny, wszechstronny i wydajny wzmacniacz zintegrowany stereo z wbudowanym odtwarzaczem sieciowym.

WiiM Amp Pro – Wzmacniacz zintegrowany stereo

Dostępny wkrótce
WiiM Amp Pro - Nowoczesny, wszechstronny i wydajny wzmacniacz zintegrowany stereo z wbudowanym odtwarzaczem sieciowym.

WiiM Ultra – Streamer Audio Multi-Room Bluetooth Wi-Fi

Dostępny wkrótce
WiiM Ultra to audiofilski streamer muzyczny, obsługujący zarówno cyfrowe, jak i analogowe wyjścia audio. Obsługuje Apple AirPlay 2, Google Chromecast, Alexa Music Cast, DLNA, Spotify Connect, TIDAL Connect, bezstratny dźwięk Hi-Res i dźwięk multiroom.

WiiM Pro – Streamer Audio Multi-Room Bluetooth Wi-Fi

799,00 
WiiM Pro to audiofilski streamer muzyczny z AirPlay 2, Chromecast, DLNA, Spotify Connect, TIDAL Connect, bezstratnym dźwiękiem, Alexą i multiroom audio.