Wyświetlanie 1–28 z 67 wyników

JBL Control 14C/T-BK Sufitowa kolumna głośnikowa czarna

Zapytaj o cenę
JBL Control 14C/T-BK to dwudrożna współosiowa sufitowa kolumna głośnikowa 4". Znajduje szerokie zastosowanie w  sklepach, kawiarniach, barach, systemach przywoławczych, hotelach, poczekalniach oraz na lotniskach

JBL Control 8124 Głośnik sufitowy

Zapytaj o cenę
JBL Control 8124 to 4-calowy, pełnozakresowy głośnik wysokiej jakości w przystępnej cenie. 8124 cechuje się wysoką jakością wykonania w łatwym w instalacji pakiecie. Sterowniki o wysokiej czułości systemu zapewniają maksymalny poziom dźwięku przy minimalnej mocy wzmacniacza. Cechuje się szeroką gamą zastosowań komercyjnych, od restauracji, kawiarni, sklepów, recepcji, siłowni po profesjonalne biura i miejsca oczekiwania.

JBL Control 12C/T Sufitowa kolumna głośnikowa

Zapytaj o cenę

JBL Control 12C/T-BK to kompaktowa sufitowa kolumna głośnikowa, składająca się ze stożkowego przetwornika o szerokim paśmie 76 mm (3 cale) zamontowanego w wentylowanej, malowanej przegrodzie wykonanej z odpornego na promieniowanie UV materiału UL94-V0.

Odznacza się prostą i szybką instalacją, a także szerokim spektrum zastosowania w sklepach, kawiarniach, barach, systemach przywoławczych, hotelach, poczekalniach, na lotniskach

JBL Control 8128 Głośnik sufitowy

Zapytaj o cenę
JBL Control 8128 to 8-calowy, pełnozakresowy głośnik wysokiej jakości w przystępnej cenie. 8128 cechuje się wysoką jakością wykonania w łatwym w instalacji pakiecie. Sterowniki o wysokiej czułości systemu zapewniają maksymalny poziom dźwięku przy minimalnej mocy wzmacniacza. Cechuje się szeroką gamą zastosowań komercyjnych, od restauracji, kawiarni, sklepów, recepcji, siłowni po profesjonalne biura i miejsca oczekiwania.

JBL Control 23-1L Kolumna głośnikowa ścienna 3″

Zapytaj o cenę
JBL Control 23-1L to dwudrożny 3-calowy głośnik o bogatym brzmieniu, szerokim zasięgu, spójnym rozproszeniu, wszechstronnym montażu i nowoczesnym wyglądzie, który pasuje do szerokiej gamy wnętrz. To sprawia, że ​​Control 23-1L jest doskonałym wyborem dla szerokiego spektrum zastosowań, w tym sklepów detalicznych, restauracji, klubów zdrowia, parków rozrywki, placówek edukacyjnych, hoteli gościnnych, kawiarni muzycznych, obiektów rekreacyjnych i wszędzie tam, gdzie najwyższej jakości kompaktowy wewnętrzny / zewnętrzny głośnik jest wymagany do podkładu muzycznego.

JBL Control 14C/T Sufitowa kolumna głośnikowa biała

Zapytaj o cenę
JBL Control 14C/T to dwudrożna współosiowa sufitowa kolumna głośnikowa 4". Znajduje szerokie zastosowanie w  sklepach, kawiarniach, barach, systemach przywoławczych, hotelach, poczekalniach oraz na lotniskach

JBL Control 67 HC/T Głośnik zwieszany

Zapytaj o cenę
JBL Control 67HC/T to 2-drożny wiszący głośnik 6,5'' o dużej mocy. Dobrze kontrolowane wąskie pokrycie 75 °  Control 67HC jest idealne dla lepszej zrozumiałości głosu i przejrzystości muzycznej w miejscach o wysokim suficie lub w pomieszczeniach o trudnej akustyce, takich jak centra kongresowe, centra tranzytowe, obiekty wystawowe i hotelowe atrium. Zapewnia doskonałą reprodukcję dźwięku i bardzo spójne, wąskie pokrycie pomieszczeń z otwartymi sufitami.

JBL Control 23-1-WH Instalacyjny głośnik ścienny biały

Zapytaj o cenę
JBL Control 23-1-WH to ultrakompaktowy głośnik instalacyjny z wooferem 3" o bogatym brzmieniu, szerokim zasięgu, spójnym rozproszeniu, wszechstronnym montażu i nowoczesnym wyglądzie, który pasuje do szerokiej gamy wnętrz.

JBL Control HST Głośnik ścienny

Zapytaj o cenę
JBL Control HST to dwudrożny szerokokątny głośnik 5,25'' z technologią HST, charakteryzujący się szerokim kątem propagacji 180° i estetycznym wyglądem. Control  HST jest idealny do szerokiej gamy zastosowań,  w tym sklepy,  restauracje, korytarze, obiekty edukacyjne, hotele, kawiarnie muzyczne, obiekty rekreacyjne, ekskluzywne lobby i inne.  Norma szczelności IP-54 również sprawia,że  nadaje się do zastosowań, w których może być wykorzystany na zewnątrz. 

JBL Control 60 PS/T Subwoofer zwieszany ze zwrotnicą

Zapytaj o cenę
JBL Control 60PS/T to głośnik niskotonowy o mocy 150 W z wbudowanym pasywnym zwrotnikiem do czterech głośników satelitarnych. Subwoofer Control 60PS/T zapewnia rozszerzenie basu i duży wpływ na wysokiej jakości systemy dźwiękowe w szerokim zakresie zastosowań, w tym w restauracjach, sklepach detalicznych, kawiarniach muzycznych, klubach zdrowia, barach tematycznych, miejscach rozrywki i innych miejscach, w których  wykorzystywany jest system muzyczny pierwszego planu / tła. Stylowy wygląd zapewnia dopasowanie do szerokiej gamy dekorów.

JBL Control 67 P/T Głośnik zwieszany

Zapytaj o cenę
JBL Control 67P / T to 2-drożny głośnik o wysokiej mocy i  zwiększonym zasięgu, zawiera dużą obudowę i przetwornik o mocy 6,5 ”(165 mm) zapewniający rozszerzone basy i wysoką jakość dźwięku. Doskonała jakość dźwięku w połączeniu ze stylową  konstrukcją i łatwą instalacją sprawia, że ​​Control 67P / T jest idealny do szerokiej gamy zastosowań w tym  restauracje, hotele, kasyna, centra fitness, centra kongresowe, sale konferencyjne, atrium, muzea, centra tranzytowe i inne.

JBL Control 65 P/T Głośnik zwieszany

Zapytaj o cenę
JBL Control 65P/T to kompaktowy, 2-drożny głośnik zwieszany, wykorzystuje wyjątkową technologię RBI (Radiation Boundary Integration), aby zapewnić bardzo spójny, szeroki zasięg w przestrzeni odsłuchowej. Doskonała jakość dźwięku w połączeniu ze stylową konstrukcją i łatwą instalacją sprawia, że ​​Control 65P/T jet idealny do szerokiej gamy zastosowań w tym  restauracje, hotele, kasyna, centra fitness, centra kongresowe, sale konferencyjne, atrium, muzea, centra tranzytowe i wiele innych. Control 64P/T zawiera jednopunktowy system montażowy dla łatwego i bezpiecznego zawieszenia na otwartym suficie. Dołączone są  dwa kompletne przewody, zawierające zarówno kable zawieszenia głównego, jak i bezpieczeństwa.

JBL Control 64 P/T Głośnik zwieszany

Zapytaj o cenę
Control 64P / T to kompaktowy głośnik pełnozakresowy, który zapewnia doskonałą reprodukcję dźwięku w pomieszczeniach o otwartych sufitach i innych miejscach, w których pożądany jest głośnik zwieszany. Szeroki kąt propagacji 120 ° pozwala na równomierne rozprowadzenie dźwięku w przestrzeni odsłuchowej. Stylowy wygląd i łatwa instalacja sprawiają, że Control 64P / T idealnie nadaje się do szerokiej gamy zastosowań takich jak obiekty handlowe,  restauracje, hotele, kasyna, centra fitness, centra kongresowe, przestrzenie wystawowe, sale konferencyjne, atrium, muzea, centra tranzytowe i inne aplikacje na suficie.

JBL Control 62P Głośnik zwieszany

Zapytaj o cenę
JBL Control 62P to ultra-kompaktowy głośnik satelitarny o średniej wysokości, idealny aby uzyskać nienachalny i dyskretny efekt instalacji. Doskonale nadaje się do aplikacji muzycznych o średniej i wysokiej głośności. Systemowy sterownik 60 mm (2,5 cala) wyposażony jest w stożek pokryty polipropylenem i aluminiową cewkę pokrytą miedzią o grubości 20 mm (¾ cala) dla zapewnienia dużej mocy i długoterminowej niezawodności. Wysoka czułość, szeroka przepustowość zapewnia wysoką jakość dźwięku.

JBL Control 8138 Głośnik sufitowy

Zapytaj o cenę
JBL Control 8138 to 8 -calowy (200 mm) pełnozakresowy głośnik sufitowy do użytku z przedwzmacniaczami,  co zapewnia wysoką wydajność w przystępnej cenie. Model 8138 jest idealny do szerokiej gamy komercyjnych zastosowań dźwiękowych od restauracji, sklepów, kawiarni, siłowni po profesjonalne biura i recepcje.

JBL Control 128 WT Głośnik ścienny

Zapytaj o cenę
JBL Control 128 WT  to wysokiej klasy głośnik ścienny w linii JBL Professional Control® Contractor przeznaczony do szerokiej gamy zastosowań takich jak :  muzyka na pierwszym planie, sale konferencyjne, recepcje, lotniska, centra kongresowe, statki wycieczkowe, punkty sprzedaży detalicznej, restauracje, muzea, lokalizacje przestrzenne lub każde miejsce , w której wymagana jest najwyższa wydajność głośnika przy minimalnym wpływie wizualnym.

JBL Control 128 W Głośnik ścienny

Zapytaj o cenę
JBL Control 128 W  to wysokiej klasy głośnik ścienny w linii JBL Professional Control® Contractor przeznaczony do szerokiej gamy zastosowań takich jak :  muzyka na pierwszym planie, sale konferencyjne, recepcje, lotniska, centra kongresowe, statki wycieczkowe, punkty sprzedaży detalicznej, restauracje, muzea, lokalizacje przestrzenne lub każde miejsce , w której wymagana jest najwyższa wydajność głośnika przy minimalnym wpływie wizualnym.

JBL Control 126 WT Głośnik ścienny

Zapytaj o cenę
JBL Control 126 W  to wysokiej klasy głośnik ścienny w linii JBL Professional Control® Contractor przeznaczony do szerokiej gamy zastosowań takich jak :  muzyka na pierwszym planie, sale konferencyjne, recepcje, lotniska, centra kongresowe, statki wycieczkowe, punkty sprzedaży detalicznej, restauracje, muzea, lokalizacje przestrzenne

JBL Control 126 W Głośnik ścienny

Zapytaj o cenę
JBL Control 126 W  to wysokiej klasy głośnik ścienny w linii JBL Professional Control® Contractor przeznaczony do szerokiej gamy zastosowań takich jak :  muzyka na pierwszym planie, sale konferencyjne, recepcje, lotniska, centra kongresowe, statki wycieczkowe, punkty sprzedaży detalicznej, restauracje, muzea, lokalizacje przestrzenne lub każde miejsce , w której wymagana jest najwyższa wydajność głośnika przy minimalnym wpływie wizualnym.

JBL Control 52 Głośnik ścienny

Zapytaj o cenę
JBL Control 52 to głośnik satelitarny do montażu powierzchniowego w systemie głośników niskotonowo-satelitarnych. Stylowy głośnik satelitarny Control 52 zapewnia znakomity dźwięk o wysokiej jakości. Może być z powodzeniem wykorzystywany w restauracjach, sklepach, kawiarniach  muzycznych , klubach zdrowia, barach, obiektach rekreacyjnych lub innych miejscach, gdzie wymagana jest najwyższa jakość dźwięku. Uchwyt ścienny umożliwia ustawienie każdego głośnika pod kątem do 45 ° w stosunku do osi.

JBL Control 50S/T Subwoofer ścienny 8″

Zapytaj o cenę
JBL Control 50S/T to subwoofer o mocy 50 W / T o mocy 150 W (szczyt 600 W) zawiera przetwornik o dużej mocy, długich skokach, 200 mm (8 cali). Stylowy, dyskretny design wpasowuje się w szeroką gamę dekorów. Charakteryzuje się dźwiękiem wysokiej jakości oraz możliwością mieszania i dopasowywania z serią Contractor 40. JBL Control 50S/T zapewnia wysoką jakość dźwięku i może być z powodzeniem wykorzystywany w restauracjach, sklepach, kawiarniach  muzycznych , klubach zdrowia, barach, obiektach rekreacyjnych lub innych miejscach, gdzie wymagana jest najwyższa jakość dźwięku.

JBL Control 18C/T Głośnik sufitowy

Zapytaj o cenę
JBL Control 18C/T to dwudrożny 8-calowy koncentryczny, pełnozakresowy  głośnik sufitowy składający się z przetwornika stożkowego high-tech o średnicy 200 mm (8,0 cala) i 25 mm chłodzonego cieczą głośnika wysokotonowego montowanego w wentylowanej, malowanej przegrodzie z odpornego na promieniowanie UV UL94-V0 i UL94 Materiał -5HB, ze wstępnie przymocowanym ślepym mocowaniem do szybkiego i łatwego montażu. Głośnik został zaprojektowany w celu zapewnienia doskonałej jakości dźwięku dla szerokiej gamy średnich i dużych aplikacji, takich jak kawiarnie muzyczne, systemy muzyczne dla biznesu, sklepy detaliczne, systemy muzyczne / przywoławcze, lotniska, poczekalnie, salony, sale sądowe, centra kongresowe, hotele, obiekty edukacyjne i inne.

JBL Control 31 Głośnik ścienny

Zapytaj o cenę
JBL Control 31 to dwudrożny wewnętrzny/zewnętrzny 10" głośnik ścienny. Cechuje się rozszerzoną przepustowością i wyjątkowo płynną charakterystyką częstotliwościową. Posiada wysoce przystosowaną do pracy na zewnątrz konstrukcję z dołączoną wielowarstwową kratką WeatherMax i opcjonalną kratką morskiego zestawu do środowiska o dużym zasoleniu.

JBL Control 29 AV-1 Głośnik ścienny

Zapytaj o cenę
JBL Control 29 AV-1 to dwudrożny wewnętrzny/zewnętrzny  8" głośnik ścienny. To ulepszony model charakteryzujący się wyjątkowo dobrą dźwięcznością, wysoką jakością i wydajnością. Ponadto obrotowy róg wysokiej częstotliwości pozwala na użycie głośnika w dowolnym pionie lub orientacji poziomej. Jednolity zasięg zapewnia doskonały dźwięk w całym obszarze odsłuchu. Umiarkowane ekranowanie magnetyczne pozwala na użycie głośnika na odległość  230 mm  do monitora wideo.

JBL Control 28-1L Głośnik ścienny

Zapytaj o cenę
JBL Control 28-1L to dwudrożny głośnik 8 ”o bogatym brzmieniu, szerokim zasięgu, spójnym pokryciu, wszechstronnym montażu i nowoczesnym wyglądzie, który pasuje do szerokiej gamy wnętrz, co sprawia, że ​​Control 28-1L doskonały wybór dla szerokiej gamy zastosowań, w tym w sklepach detalicznych, restauracjach, klubach zdrowia, parkach rozrywki, obiektach edukacyjnych, hotelarstwie, kawiarniach muzycznych, obiektach rozrywkowych i wszędzie tam, gdzie wymagany jest wysokiej jakości dźwięk.

JBL Control 25-1L Głośnik ścienny 5,25″

Zapytaj o cenę
JBL Control 25-1L to drudrożne 5,25" ,kompaktowe 8-omowe głośniki zewnętrzne/wewnętrzne o bogatym charakterze dźwiękowym, szerokim zasięgu, spójnym rozproszeniu, wszechstronnym montażu i nowoczesnym wyglądzie, który pasuje do szerokiej gamy wnętrz. To sprawia, że ​​Control 25-1L jest doskonałym wyborem dla szerokiego spektrum zastosowań, w tym sklepów detalicznych, restauracji, klubów zdrowia, parków rozrywki, placówek edukacyjnych, hoteli gościnnych, kawiarni muzycznych, obiektów rekreacyjnych i wszędzie tam, gdzie wymagany jest wysokiej jakości głośnik pierwszoplanowy/ zewnętrzny/ wewnętrzny/ podkład muzyczny.

JBL Control CRV Kolumna głośnikowa ścienna

Zapytaj o cenę

JBL Control CRV to wewnętrzna/ zewnętrzna dwudrożna kolumna głośnikowa o różnorodnym zastosowaniu. Unikalny, współczesny zakrzywiony kształt zapewnia stylowy wygląd z dużą wszechstronnością instalacji np w narożnikach ścian, w pionie, w poziomie lub między sufitem,a ścianą. Seria Control CRV znajduje szerokie  zastosowanie w miejscach, które wymagają wysokiej jakości brzmienia tj. restauracje, hotele, kawiarnie, sale wykładowe i bankietowe, biura, butiki i wiele więcej.

JBL Control 322CT Głośnik sufitowy

Zapytaj o cenę
JBL Control 322CT to koncentryczny głośnik sufitowy o dużej mocy 12 cali. Zapewnia wyjątkową wydajność następnej generacji w głośniku sufitowym z koncentrycznym źródłem punktowym.