NAGŁOŚNIENIE PLACÓWEK MEDYCZNYCH

SZPITALE, PRZYCHODNIE, KLINIKI, SANATORIA, UZDROWISKA, GABINETY LEKARSKIE, GABINETY STOMATOLOGICZNE, POCZEKALNIE, RECEPCJE.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty w zakresie nagłośnienia lokali medycznych. W dzisiejszych czasach już nie tylko restauracje i kluby potrzebują odpowiednio dobrego nagłośnienia. W placówkach typu medycznego, jakim są wszelkiego rodzaju przychodnie czy szpitale nagłośnienie pełni ważną funkcję, jaką jest radiowęzeł. Dzięki odpowiedniemu rozlokowaniu głośników w holach, gabinetach i na poszczególnych piętrach mogą Państwo przekazywać dowolne informacje zarówno do całej placówki jak i jej poszczególnych części. Wykorzystując nasze systemy nagłośnieniowe mogą Państwo przekazywać dzięki nim ogólne informacje do poczekalni dla wszystkich pacjentów, wezwania dla pracowników lub szczegółowe informacje dedykowane konkretnym gabinetom.

Zamontowanie nagłośnienia w placówkach wielopoziomowych nie stwarza już żadnego problemu. Poprzez zastosowanie funkcji multiroomu zapewnimy Państwu możliwość niezależnego wyboru odtwarzanej muzyki i jednoczesnego indywidualnego kierowania konkretnych komunikatów do wybranego pomieszczenia. Nasze systemy zagwarantują Państwu możliwość sterowania komunikatami i głośnością muzyki w całkowicie niezależny od siebie sposób. Daje to gwarancje sterowania poziomem głośności w poszczególnych pomieszczeniach w zupełnie indywidualny sposób.

Odpowiednie dobranie głośników, zgodne z Państwa potrzebami i możliwościami lokalu pozwoli uzyskać najwyższą jakość dźwięku. Głośniki zamontowane w holu poczekalni zagwarantują równomierne rozchodzenie się dźwięku bez efektu odbicia.

Oferujemy Państwu najlepszy sprzęt z najwyższej półki. Jesteśmy pasjonatami wszelkiego rodzaju rozwiązań audio dlatego nie ma dla nas zadań nie do wykonania. Z największą przyjemnością pomożemy Państwu stworzyć doskonałą atmosferę w Państwa placówce, gdzie zarówno Państwa pacjenci jak i pracownicy będą czuli się zadowoleni i zrelaksowani dzięki zastosowaniu naszych systemów nagłośnieniowych. Dla wielu osób wizyta w szpitalu, u stomatologa czy w innym gabinecie lekarskim jest niejednokrotnie źródłem dużego stresu. Dzięki naszym rozwiązaniom mogą Państwo umilić im ten czas i wyraźnie obniżyć Waszym pacjentom poziom stresu. Dodatkowo zadbają Państwo o odpowiedni poziom informacji dla wszystkich obecnych w Państwa placówce. Zainstalowane przez nas systemy nagłośnieniowe cechuje wysoka estetyka wykonania, intuicyjność działania oraz prostota i wygoda w użytkowaniu.

tel. 32 267 67 78
tel. 507 018 361

serwis: 501 511 321

trzy lata gwarancji na instalacje
POTRZEBUJESZ WYCENY?

NAGŁOŚNIENIE PLACÓWKI MEDYCZNEJ TO WIELKA ODPOWIEDZIALNOŚĆ:

Skomponujemy dla Państwa rozwiązanie szyte na miarę. Z naszą pomocą otrzymacie:

perfekcyjnie dopasowane wyposażenie audio – dostosowane do potrzeb szpitali, klinik, placówek medycznych i małych gabinetów. Otrzymasz gwarancję na sprzęt pewnych producentów, który będzie Wam służył przez lata,

estetyczny wygląd – elegancja i klasa cechują nasze produkty. Pamiętamy o tym, aby nasze instalacje spełniały wymogi estetyczne naszych klientów i cechowały się wysoką jakością wizualną,

prostota obsługi – w łatwy sposób będziecie Państwo mogli użytkować nasz produkt, jego obsługa nie sprawi Państwu żadnego problemu,

strefowość nagłośnienia –  z dowolnego miejsca sterują Państwo dźwiękiem w wybranych rejonach swojej placówki.

 

Nasze produkty mają praktyczne i szerokie zastosowanie. Pomożemy Państwu wybrać sprawdzony sprzęt dostosowany do wymogów obiektu i potrzeb Państwa pacjentów. Wystarczy, że skontaktujecie się Państwo z naszym ekspertem od nagłośnień a my zajmiemy się już całą resztą. Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie.

ZAPEWNIAMY SERWIS TECHNICZNY

Transport sprzętu w odległości do 100km gratis!

Przykładowe instalacje nagłośnieniowe:

Przychodnia stomatologiczna

Głośniki naścienne oraz sufitowe
150 – 280 m2

Wymagania klienta:

• Wysoka jakość dźwięku, gwarantująca przyjemne brzmienie muzyki, zarówno w gabinetach, jak i w poczekalni
• Możliwość niezależnej regulacji głośności w każdym pomieszczeniu
• Pulpit mikrofonowy do nadawania komunikat.w do wybranych lokalizacji oraz do wzywania pacjentów

 

Rozwiązanie:

Eleganckie, ale dyskretne głośniki naścienne ESP-157/WS o 2-drożnej konstrukcji, zapewnią ładny dźwięk w gabinetach i umilą pacjentom nawet najmniej przyjemne zabiegi. W poczekalni oraz holu, zamontowano głośniki sufitowe EDL-10TW/WS pozwalające na równomierne pokrycie dźwiękiem całej przestrzeni. Dzięki zastosowaniu miksera PA-6040MPX oraz cyfrowego wzmacniacza PA-1450D o mocy 4 x 50W, możliwe było stworzenie systemu o funkcjonalności multi-room. W każdej strefi e istnieje możliwość niezależnego wyboru odtwarzanej muzyki oraz kierowania komunikatów z recepcji do każdego z gabinetów. Do nadawania tła muzycznego służy odtwarzacz CD-112/BT współpracujący z różnymi nośnikami audio.

 

6x Monacor ESP-157/ws
Nr kat. 16.3210
Głośnik naścienny PA

 

4x Monacor EDL-10TW/WS
Nr kat. 16.3380
2-drożny głośnik sufi towy PA

5x Monacor PA-1450D
Nr kat. 17.2950
Cyfrowy wzmacniacz mocy, 4-strefowy

4x Monacor PA-6040MPX
Nr kat. 17.4760
Mikser matrycowy 4-strefowy

 

2x Monacor CD-112/BT
Nr kat. 21.2940
Odtwarzacz CD/MP3 z odbiornikiem Bluetooth, interfejsem USB oraz czytnikiem kart SD/MMC

 

1x Monacor PA-4000RC
Nr kat. 23.6010
Mikrofon pulpitowy PA, strefowy

 

1x Monacor ATT-536PEU
Nr kat. 17.3920
Naścienny regulator głośności PA

 

Skorzystaj z naszych konfiguratorów i uzyskaj profesjonalną pomoc: