Jakie głośniki kupić? To pytanie zadają sobie osoby kochające muzykę, które chcą dokonać przemyślanego zakupu i stać się posiadaczami wysokiej jakości głośników. Firma Bose istnieje na rynku od przeszło pięćdziesięciu lat i od zawsze jest chwalona za wysokiej jakości produkty, z których korzystają audiofile na całym świecie. Wybierając głośniki firmy Bose, ma się pewność, że każda słuchana piosenka będzie brzmiała jak na hali koncertowej.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Bose EdgeMax EM90 – Głośnik sufitowy Premium 8 Ohm / 100V

4 059,00 szt.
‎Wysokiej jakości głośnik Bose Professional EdgeMax, przeznaczony do montażu sufitowego, jest wyposażony w opatentowaną technologię Bose PhaseGuide z sterownikami kompresji wysokiej częstotliwości. Głośnik ten stanowi nową jakość w kategorii głośników profesjonalnych, łącząc w sobie najwyższej jakości klasę i wydajność brzmienia z wysoką wartością wizualną sprzętu. Dodatkowo, głośnik Bose EdgeMax EM90 posiada wysoki potencjał pokrycia akustycznego, typowy dla o wiele większych gabarytowo sprzętów.

Bose EdgeMax EM180 – Głośnik sufitowy Premium 8 Ohm / 100V

4 059,00 szt.

Innowacyjny głośnik Bose EdgeMax EM180 to wzbogacane nowoczesną technologią PhaseGuide profesjonalne urządzenie audio kultowej marki Bose. Głośnik charakteryzuje się niezwykle dużą wydajnością skrytą w niewielkich rozmiarach module. Jego wysoki potencjał sprawia, że możliwe jest zminimalizowanie ilości sprzętów nagłośnieniowych do minimum przy zachowaniu pełnego pokrycia akustycznego w pomieszczeniu.

Bose EdgeMatchKażdy, kto chce stworzyć w swoim domu strefę, w której można słuchać muzyki, powinien zapoznać się z ofertą sklepu po to, aby móc wybrać model odpowiedni dla siebie. W tej kategorii sprzętowej można znaleźć wysokiej klasy głośniki przystosowane do zabudowy sufitowej. Jak wiadomo, takie rozwiązanie popularne jest w miejscach usługowych, firmach oraz instytucjach. Od wielu lat, takie głośniki zakładane są również w prywatnych domach, ponieważ rozwiązanie to chwalone jest za jakość oraz brak ingerencji w pomieszczenie. Głośniki Bose to sprzęt, którego konstrukcja opracowana jest przez specjalistów w dziedzinie tworzenia sprzętu audio. Głośniki te wyposażone są wysokiej klasy przetworniki, wykonane z bardzo trwałych materiałów. Kompresyjne przetworniki przystosowane są do wysokich częstotliwości.

Głośniki sufitowe
Ten rodzaj głośników chwalony jest również przez projektantów wnętrz, ponieważ sprzęt ten daje się bardzo ławo ukryć, co jest bardzo ważne z perspektywy estetyki. Wybierając głośniki marki Bose, ma się pewność, że odtwarzana muzyka będzie czysta. Sprzęt audio do zabudowy idealnie sprawdza się w pomieszczeniach takich jak: kuchnia, łazienka oraz pokoje dzienne. Dzięki temu, że można je zabudować, można oszczędzić wiele miejsca, które może być niezwykle przydatne w przypadku małych pomieszczeń.

Głośniki chwalone są przez fanów muzyki klasycznej oraz amatorów ciężkiego brzmienia. Gwarantują one czystość niskich oraz wysokich tonów, dzięki czemu wybierane są przez fanów każdego gatunku muzycznego. Warto zapoznać się z ofertą sklepu po to, aby móc wybrać głośnik odpowiedni dla siebie.

Sprzęt audio premium
Głośniki Bose EdgeMax to ciekawy pomysł na prezent dla osób, które cenią sobie czysty, niezakłócony niczym dźwięk. Głośniki Bose mogą być połączone ze wzmacniaczem firmy Bose, dzięki czemu zyskuje się efekt dużej kompatybilności. Chcąc zakupić głośniki Bose, warto skonsultować się z pracownikiem sklepu internetowego, po to, aby móc wybrać najlepszy głośnik dla siebie.

Niezależnie od miejsca, w którym będą montowane głośniki. Można być pewnym tego, że głośnik sprawdzi się doskonale. Sprzęt audio premium jest coraz chętniej wybierany przez fanów muzyki w Polsce. W kategorii głośników sufitowych znaleźć można sprzęt, który sprawdza się nie tylko w domach, ale też budynkach użyteczności publicznej. Każda inwestycja musi być przemyślana, dlatego też wybierając głośniki Bose, można być pewnym, że jest to zakup na lata. Inwestując w sprzęt marki Bose, otrzymuje się w zamian jakość oraz pewność, że sprzęt ten będzie mógł być używany do wielu zadań.