Bose PowerSpace Amplifiers świetnie sprawdzą się w przypadku zastosowań związanych z ekspansją stref. Ich zadanie jest wzmocnienie każdej komercyjnej instalacji dźwięku klasy premium. Dzieje się tak za sprawą czystego i niezawodnego zasilania oraz łączności cyfrowej.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Bose PowerSpace P4300+ – uniwersalny wzmacniacz mocy

11 193,00 szt.

Bose PowerSpace P4300+ to profesjonalny typ wzmacniacza do zastosowań w pomieszczeniach i na powierzchniach użytkowych. Osoby, które potrzebują nagłośnienia o dużej mocy, powinny wybrać właśnie ten model. Zapewnia swobodę użytkowania i zadowolenie z osiąganych parametrów muzycznych oraz fonicznych.

Bose PowerSpace P4150+ – uniwersalny wzmacniacz mocy

9 877,00 szt.

Bose PowerSpace P4150+ to urządzenie, które wprowadza rewolucyjne rozwiązania foniczne i usprawnia pracę placówek komercyjnych. Do produkcji sprzętu użyto najlepszych komponentów oraz technologii, które na zawsze zmienią spojrzenie na muzykę oraz komunikaty dźwiękowe.

Bose PowerSpace P21000A – uniwersalny wzmacniacz mocy

8 032,00 szt.

Nowoczesny wzmacniacz Bose PowerSpace P21000A to urządzenie, które dostosowuje się do wymagań konkretnych instalacji i innych sprzętów. Pozwala na zwiększanie mocy dźwięku i ulepszanie jego jakości. Kanały wyściowe wyposażone są w dwa głośniki i osiem cyfrowych AmpLink. Z kolei kanały wejściowe to dwa wejścia analogowe (symetryczne) oraz osiem cyfrowych AmpLink.

Bose PowerSpace P2600A – uniwersalny wzmacniacz mocy

6 187,00 szt.

Bose PowerSpace P2600A to nowoczesny wzmacniacz strefowy głównie przeznaczony do profesjonalnego wykorzystania wszędzie tam, gdzie dostępne są punkty handlowe i usługowe dla większej liczby osób. Wzmacniacze tego rodzaju łączą w sobie cyfrowe przetwarzanie dźwięków oraz niezwykłą moc, dzięki której możliwe jest fachowe obsłużenie pomieszczeń komercyjnych i nie tylko. Jet to produkt polecany przez profesjonalistów w dziedzinie nagłośnienia.

Bose PowerSpace P4300A – uniwersalny wzmacniacz mocy

8 610,00 szt.

Bose PowerSpace P4300A to podłużny i płaski sprzęt bardzo łatwy w podłączeniu i obsłudze. Ponieważ posiada wyjścia I-share, obsługuje aż dwupoziomową moc. Jest efektywny i niezawodny w działaniu, lekki, lecz jednocześnie niezwykle wytrzymały. Profesjonalny wzmacniacz to obecnie stały element wyposażenia centrów handlowych i lokali gastronomicznych.

Wzmacniacz Bose PowerSpace P21000A

PowerSpaceW przypadku wzmacniacza tego typu, wejście Bose AmpLink daje możliwość przesyłania wielu kanałów nieskompresowanego dźwięku cyfrowego o niskim opóźnieniu. PowerSpace P21oooA gwarantuje 1000 watów na kanał i zapewnia wszechstronne wyjścia. Możemy dzięki niemu oczekiwać elastyczności w dostarczaniu pełnej mocy kanału do obciążeń o niskiej, a także wysokiej impedancji. Nie będzie to wymagało w takim przypadku mostkowania oraz wysyłania podwójnej mocy do jednej strefy. Można więc śmiało stwierdzić, że wzmacniacze Bose PowerSpace będą zapewniać moc oraz wydajność do wykonania zadania w przypadku aplikacji komercyjnych klasy premium.

Amplituner Bose

Amplituner Bose jest nowoczesnym sprzętem nagłośnieniowym, łączącym w sobie funkcje dekodera oraz wzmacniacza dźwięku i obrazu. Swoje zastosowanie ma jako element kina domowego, a także innych zestawów muzycznych.

Wielokanałowy amplituner można by wręcz nazwać centrum domowej rozrywki i dźwięku. Jest on przydatny w takich domowych urządzeniach jak:
- telewizor,
- dekoder cyfrowy,
- komputer,
- smartfon,
- konsola do gier.

Dzięki amplitunerowi Bose możemy oczekiwać perfekcyjnej jakości, a także wzmocnienia obrazu i dźwięku podczas np. oglądania filmu.