Wzmacniacze Bose gwarancją lepszego brzmienia

Zadaniem wzmacniacza jest przetworzenie danych płynących z radia lub innego urządzenia, a następnie przesłanie ich do głośników. Emitowany sygnał jest wtedy o wiele silniejszy i skuteczniejszy. Najważniejszą kwestią jest dopasowanie wzmacniacza do własnego systemu nagłośnieniowego. Należy przede wszystkim zwrócić uwagę na liczbę oferowanych kanałów, która ustala liczbę możliwych do podłączenia urządzeń. Istnieją zarówno wzmacniacze jednokanałowe, jak i takie, które posiadają nawet osiem wejść.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Bose PowerShare PS604D – adaptowalny wzmacniacz mocy

13 161,00 szt.

Bose PowerShare PS604D to niezwykły wzmacniacz, który posiada zintegrowaną sieć Dante Auto Networking, która pozwala m.in. mieszać wejścia analogowe z cyfrowymi. System podwójnej pętli sprzężenia zwrotnego, co pozwala nieustannie kontrolować ilość dostarczanego prądu oraz poziomu napięcia. W ten sposób głośniki są należycie chronione przed zniszczeniem, a dźwięki są bardziej płynne i klarowne

Bose PowerShare PS404D – adaptowalny wzmacniacz mocy

10 529,00 szt.

Bose PowerShare PS404D to niezwykły wzmacniacz, który posiada zintegrowaną sieć Dante Auto Networking, która pozwala m.in. mieszać wejścia analogowe z cyfrowymi. System podwójnej pętli sprzężenia zwrotnego, co pozwala nieustannie kontrolować ilość dostarczanego prądu oraz poziomu napięcia. W ten sposób głośniki są należycie chronione przed zniszczeniem, a dźwięki są bardziej płynne i klarowne

Bose PowerSpace P4300+ – uniwersalny wzmacniacz mocy

11 193,00 szt.

Bose PowerSpace P4300+ to profesjonalny typ wzmacniacza do zastosowań w pomieszczeniach i na powierzchniach użytkowych. Osoby, które potrzebują nagłośnienia o dużej mocy, powinny wybrać właśnie ten model. Zapewnia swobodę użytkowania i zadowolenie z osiąganych parametrów muzycznych oraz fonicznych.

Bose PowerSpace P4150+ – uniwersalny wzmacniacz mocy

9 877,00 szt.

Bose PowerSpace P4150+ to urządzenie, które wprowadza rewolucyjne rozwiązania foniczne i usprawnia pracę placówek komercyjnych. Do produkcji sprzętu użyto najlepszych komponentów oraz technologii, które na zawsze zmienią spojrzenie na muzykę oraz komunikaty dźwiękowe.

Bose PowerSpace P21000A – uniwersalny wzmacniacz mocy

8 032,00 szt.

Nowoczesny wzmacniacz Bose PowerSpace P21000A to urządzenie, które dostosowuje się do wymagań konkretnych instalacji i innych sprzętów. Pozwala na zwiększanie mocy dźwięku i ulepszanie jego jakości. Kanały wyściowe wyposażone są w dwa głośniki i osiem cyfrowych AmpLink. Z kolei kanały wejściowe to dwa wejścia analogowe (symetryczne) oraz osiem cyfrowych AmpLink.

Bose PowerSpace P2600A – uniwersalny wzmacniacz mocy

6 187,00 szt.

Bose PowerSpace P2600A to nowoczesny wzmacniacz strefowy głównie przeznaczony do profesjonalnego wykorzystania wszędzie tam, gdzie dostępne są punkty handlowe i usługowe dla większej liczby osób. Wzmacniacze tego rodzaju łączą w sobie cyfrowe przetwarzanie dźwięków oraz niezwykłą moc, dzięki której możliwe jest fachowe obsłużenie pomieszczeń komercyjnych i nie tylko. Jet to produkt polecany przez profesjonalistów w dziedzinie nagłośnienia.

Bose PowerSpace P4300A – uniwersalny wzmacniacz mocy

8 610,00 szt.

Bose PowerSpace P4300A to podłużny i płaski sprzęt bardzo łatwy w podłączeniu i obsłudze. Ponieważ posiada wyjścia I-share, obsługuje aż dwupoziomową moc. Jest efektywny i niezawodny w działaniu, lekki, lecz jednocześnie niezwykle wytrzymały. Profesjonalny wzmacniacz to obecnie stały element wyposażenia centrów handlowych i lokali gastronomicznych.

Bose FreeSpace IZA 2120-HZ – Wzmacniacz

5 596,50 szt.
W przypadku aplikacji z muzyką w tle / na pierwszym planie i aplikacji stronicujących zintegrowany wzmacniacz strefowy Bose® FreeSpace® IZA 2120-HZ podnosi jakość dźwięku podczas korzystania z głośników FreeSpace®.

Bose FreeSpace IZA 190-HZ – Wzmacniacz 100V 1x90W

2 891,00 szt.

Wspaniały i rewolucyjny produkt FreeSpace IZA 190-HZ to gwarancja poprawy jakości każdego dźwięku na poziomie optymalnym. Jest to prawdziwa uczta dla słuchaczy. W ten sposób można optymalizować muzykę na pierwszym planie oraz w tle. Bose FreeSpace IZA 190-HZ sprawia, że dźwięk nie tylko jest mocniejszy i bardziej wyraziste, ale także czystszy i pozbawiony różnego rodzaju szumów. Rozchodzi się równomiernie po całym otoczeniu.

BOSE PowerMatch PM8250N – Konfigurowalny wzmacniacz mocy (wersja sieciowa)

18 143,00 szt.
Bose PowerMatch PM8250N  to  wzmacniacz energooszczędny i niezawodny. Doskonale spisuje się nawet w trudnych warunkach. Optymalizuje siłę dźwięku i jego wyrazistość. Podrasowany dźwięk to w dzisiejszych czasach norma, do której przywykli już słuchacze. Trzeba zatem wybierać wyłącznie najlepsze rozwiązania

BOSE PowerMatch PM8500N – Konfigurowalny wzmacniacz mocy (wersja sieciowa)

22 632,00 szt.
Bose PowerMatch PM8500N to jeden z bardzo funkcjonalnych wzmacniaczy, który niezawodnie odpowiada na potrzeby użytkowników. Optymalizuje dźwięk w sposób energooszczędny i bardzo prosty. Konstrukcja wzmacniacza jest solidna i trwała, nawet, jeśli pracuje on przez dłuższy czas.

BOSE PowerMatch PM4500N – Konfigurowalny wzmacniacz mocy (wersja sieciowa)

16 359,00 szt.
Nowatorski wzmacniacz sygnałów dźwiękowych Bose PowerMatch PM4500N to doskonałe rozwiązanie, jeśli chodzi o optymalizację dźwięku pod względem mocy i jakości. Tego typu urządzenia najlepiej pokazują cały swój potencjał w miejscach publicznych, gdzie występują często gwar i pogłos. Aby wszelkie komunikaty były dobrze słyszalne koniecznością jest więc inwestycja w wysokiej klasy sprzęty.

BOSE FreeSpace IZA 250-LZ – Zintegrowany wzmacniacz niskonapięciowy

2 460,00 szt.
FreeSpace IZA 250-LZ znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie potrzeba najnowocześniejszych technologii i interesujących rozwiązań. Bose IZA 250-LZ to produkt, który może obsługiwać muzykę w tle lub złożone dźwięki na pierwszym planie. Jego uniwersalne zastosowanie pozwala cieszyć się niesamowicie przyjemną i fachową fonią w każdym miejscu i czasie.

Bose FreeSpace IZA 2120-HZ – Wzmacniacz 2 × 120 W @ 70/100 V

5 597,00 szt.
Wzmacniacz Bose FreeSpace IZA 2120-HZ jest zintegrowany z systemem nagłośnieniowym i rejestrujący dźwięki o większej mocy, bardziej wydajny oraz powodujący miarowe rozchodzenie się fal jest jak najbardziej osiągalny. Warto dla celów komercyjnych i nie tylko sprawić sobie Bose IZA 2120-HZ.

Bose FreeSpace IZA 2120 LZ – Wzmacniacz 2 × 120 W @ 70/100 V

4 982,00 szt.
W przypadku instalacji z muzyką w tle / na pierwszym planie i aplikacji wywoławczych zintegrowany wzmacniacz strefowy Bose® FreeSpace® IZA 2120-LZ podnosi jakość dźwięku podczas korzystania z głośników FreeSpace®. Bose FreeSpace IZA 2120-LZ to wzmacniacz strefowy, który stosuje się, by poprawić jakość dźwięków w swojej przestrzeni. Najczęściej znajduje zastosowanie w pomieszczeniach komercyjnych, w których odbywa się wzmożony przepływ osób. Wzmacniacz pozwala jeszcze bardziej optymalizować emisję z głośników.

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze wzmacniacza?

Wzmacniacze BoseWzmacniacze różnią się od siebie, a ich parametry nie są sobie równe. Tym na co szczególnie należy zwrócić uwagę jest moc ciągła RMS wzmacniacza wraz z którą powinna rosnąć waga urządzenia. Bardzo istotna jest również moc znamionowa sprzętu. Mogłoby się wydawać, że im większa moc tym lepiej, ale nic bardziej mylnego. Moc znamionową należy dopasować do parametrów głośników, aby uzyskać jak najlepsze efekty brzmieniowe. Dobry wzmacniacz powinien być wyposażony w wysokiej klasy bezpieczniki i filtry, które wydzielają odpowiednie pasmo częstotliwości w każdym z podłączonych głośników. Aby uzyskać jeszcze większą moc można połączyć kilka kanałów w jeden, jednakże w tym celu wzmacniacz musi posiadać możliwość mostkowania.

Wzmacniacz Bose – najlepszy wybór

Wzmacniacze Bose odznaczają się świetnymi parametrami, przy zachowaniu atrakcyjnej ceny.  Jednakże nie tylko parametry wzmacniacza mają znaczenie, ważny jest również wygląd. Każdy Wzmacniacz Bose to sprzęt nowoczesny i efektowny nie tylko wewnątrz, ale i na zewnątrz, a wnętrzu nada unikalny i indywidualny charakter. Sprzęty marki Bose charakteryzują się niezwykłą wytrzymałością - świetnie znoszą niskie oraz wysokie temperatury i cechują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne. To technologie, które ułatwiają korzystanie z urządzenia oraz zwiększają bezpieczeństwo użytkowania. Wzmacniacz Bose sprawdzi się w systemach nagłośnieniowych w sklepach, restauracjach, barach czy szkołach.