Wzmacniacz Cambridge Audio – najwyższa klasa brzmienia

Przełomowa jakość brzmienia, czysty dźwięk i nieopisany zapas mocy – tym właśnie odznacza się każdy z modelów wzmacniacza Cambridge Audio. Prezentowane urządzenie to prawdziwa rewolucja świata audio, oferowana przez największego brytyjskiego producenta sprzętu elektroakustycznego.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Cambridge Audio AXA35 – wzmacniacz zintegrowany 35W 8 Ohm

1 590,00 
AXA35 zapewnia moc 35 W dla każdego kanału, zintegrowany przedwzmacniacz gramofonowy z ruchomym magnesem dla entuzjastów winylu, biały wyświetlacz oraz gniazdo słuchawkowe 6,3 mm

Cambridge Audio CXA81 MK II – Wzmacniacz stereo 120W

5 690,00 
Cambridge Audio CXA81 Mk II to zintegrowany wzmacniacz stereo oferujący moc 80 W na kanał, zdolny wysterować nawet najbardziej wymagające głośniki. Wyposażony w przetwornik cyfrowo-analogowy ESS ES9018K2M SABRE32, zapewnia referencyjną jakość dźwięku i wyjątkową rozdzielczość. Dzięki zastosowaniu komponentów klasy premium w układach wzmacniających, CXA81 Mk II oferuje jeszcze lepszą klarowność, muzykalność i płynność dźwięku. Wzmacniacz pracuje w klasie AB, co gwarantuje zrównoważony dźwięk, a liczne wejścia cyfrowe i analogowe, w tym Bluetooth aptX HD, zapewniają wszechstronność połączeń. PRZEDSPRZEDAŻ!

Cambridge Audio CXA81 Black Edition – wzmacniacz zintegrowany 120W

5 690,00 
CXA81 jest opanowany, naturalny i wysublimowany. 80 watów na kanał daje mu pełną władzę nad muzyką. Urządzenie jest także w stanie wyakcentować każdy emocjonalny i muzyczny niuans z Twojej muzycznej kolekcji.

Cambridge Audio CXA61 Black Edition- wzmacniacz zintegrowany 90W

4 290,00 
Wzmacniacz Cambridge Audio CXA61 został zaprojektowany z myślą, aby zapewnić maksymalne doznania muzyczne bez względu na źródło pochodzenia muzyki. Model CXA 61 w niespotykany dotychczas sposób, łączy wygodę i bardzo dobre parametry.

Cambridge Audio CXA81 – wzmacniacz zintegrowany 120W

4 490,00 
Cambridge Audio CXA81 jest opanowany, naturalny i wysublimowany. 80 watów na kanał daje mu pełną władzę nad muzyką. Urządzenie jest także w stanie wyakcentować każdy emocjonalny i muzyczny niuans z Twojej muzycznej kolekcji.

Cambridge Audio CXA61 – wzmacniacz zintegrowany 90W

4 290,00 
Wzmacniacz Cambridge Audio CXA61 został zaprojektowany z myślą, aby zapewnić maksymalne doznania muzyczne bez względu na źródło pochodzenia muzyki. Model CXA 61 w niespotykany dotychczas sposób, łączy wygodę i bardzo dobre parametry.

Cambridge Audio AXA25 – wzmacniacz zintegrowany 25W 8 Ohm

1 189,00 
AXA25 w niezwykle przystępnej cenie zapewnia moc 25 W na każdym kanale oraz przednie wejście aux 3,5 mm do połączenia ze smartfonem, a także cztery wejścia analogowe w tylnym panelu do podłączenia wszystkich źródeł dźwięku.

Moc i finezja urządzenia

Wzmacniacze Cambridge AudioDzięki swoim nowoczesnym parametrom, każdy wzmacniacz Cambridge Audio oferuje słuchaczowi zaskakującą moc brzmienia przy jednoczesnym zachowaniu finezji dźwięku. Połączenie to umożliwia zetknięcie się z zupełnie nowym obliczem ulubionych utworów muzycznych, oferując wrażenie bliskie przysłuchiwania się muzyce na żywo! Zabieg ten pozwala przekształcić domowe zacisze w najlepszą filharmonię, co z pewnością docenią przede wszystkim wyczuleni na wszelkie muzyczne uchybienia melomani.

Klasyczny design wzmacniacza

Pomimo swoich unikatowych specyfikacji, każdy wzmacniacz Cambridge Audio zachowuje prosty, lecz elegancki design, doskonale wpasowując się do rozbudowanej kolekcji sprzętu audio. Stonowana warstwa wizualna urządzenia z pewnością odnajdzie się także w każdej przestrzeni mieszkalnej, gdyż klasyczne kolory wzmacniacza dopełnią zarówno minimalistycznie urządzone, jak i barwniejsze wnętrza. Producenci zwrócili uwagę również na wielkość oferowanego produktu – dzięki swoim rozmiarom każdy z prezentowanych wzmacniaczy wpasuje się w wolną przestrzeń, nie zabierając zbyt dużo miejsca.

Unikalne rozwiązania

Istotne jest również innowacyjne rozwiązanie, w oparciu o które powstały wzmacniacze marki Cambridge Audio. Główną rolę gra tutaj zupełnie nowa klasa urządzenia, łącząca w sobie wszystkie najlepsze technikalia sprzętów. Wspominana klasa XD spaja czystość dźwięku klasy A z nieocenioną efektywnością klasy AB, tym samym łącząc ich najlepsze cechy w jedno. Rozwiązanie w postaci klasy XD wyklucza więc wystąpienie jakichkolwiek zakłóceń czy zniekształceń, zapewniając najwyższej jakości czystość brzmienia.