Zaawansowana technologia amplitunera stereo Cambridge Audio

Obecny rynek urządzeń elektroakustycznych rozwija się równie dynamicznie, co prestiżowa marka Cambridge Audio, proponująca konsumentowi zupełnie nowe rozwiązania technologiczne. Doskonałym tego przykładem jest seria najnowszych amplitunerów stereo Cambridge Audio. Urządzenia przenoszą jakość dźwięku na kolejny poziom!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Cambridge Audio AXR100 – amplituner stereofoniczny 100W

2 395,00 
Cambridge Audio AXR100 to wyższy model amplitunera stereo z nowej serii produktów AX. Pomimo budżetowej ceny urządzenia cechują się nowoczesnym i eleganckim designem oraz zastosowaniem niektórych rozwiązań technicznych z wyższych serii CX oraz Edge.

Cambridge Audio EVO 150 Delorean Edition- Wzmacniacz audio All-In-One

Dostępny wkrótce
Evo 150 pozwala na przeniesienie muzyki z przeszłości i teraźniejszości w przyszłość dzięki wykorzystaniu wyjątkowego wzmocnienia Hypex NCore klasy D i platformie do strumieniowego przesyłania muzyki StreamMagic. Zestaw wejść cyfrowych i analogowych oraz wysokiej jakości przetwornik cyfrowo-analogowy sprawiają, że Evo może pełnić rolę serca systemu hi-fi przez długie lata. W połączeniu z głośnikami, Evo zapewnia doskonałą jakość dźwięku w wysokiej rozdzielczości z jednego eleganckiego i dyskretnego urządzenia.

Cambridge Audio AXR85 – amplituner stereofoniczny 85W

2 590,00 
AXR85 dostarcza 85 W mocy na kanał, wyposażony jest w przedwzmacniacz gramofonowy dla wkładek z ruchomym magnesem, przednie wejście 3,5 mm obsługujące iPod/odtwarzacze MP3, wbudowany tuner FM/AM z RDS i pamięcią 30 stacji oraz cztery wejścia analogowe do podłączenia urządzeń AV i źródeł audio. Ponadto, wbudowany odbiornik Bluetooth umożliwia przesyłanie strumieniowe muzyki ze smartfona, tabletu lub komputera PC.

Cambridge Audio AXR100D – amplituner stereofoniczny 100W z tunerem DAB+/FM

3 090,00 
Najnowszym dodatkiem do serii AX jest amplituner stereofoniczny AXR100D. Urządzenie oferuje wzmacniacz o mocy 100W (przy 8Ω), trzy wejścia analogowe RCA, a także trzy wejścia cyfrowe – dwa optyczne Toslink i jedno koncentryczne RCA oraz dedykowane wyjście na subwoofer. Można więc do niego wysłać sygnał cyfrowy ze streamera, konsoli do gier, odtwarzacza DVD i Blu-raya.

Imponujące parametry amplitunera

Amplitunery Stereo Cambridge AudioPrzełomowy amplituner stereo Cambridge Audio posiada wszystkie cechy, którymi powinno charakteryzować się najwyższej klasy urządzenie tego rodzaju. Każdy z modelów może poszczycić się przedwzmacniaczem gramofonowym oraz przednim wejściem 3,5mm obsługującym iPod/odtwarzacze MP3. Wbudowany w sprzęty tuner AM/FM posiada możliwość zapisania 30 stacji radiowych, dając słuchaczowi możliwość wybrania ulubionego typu muzyki. Amplituner charakteryzuje się także imponującą kompatybilnością – wszystko dzięki odbiornikowi Bluetooth, pozwalającemu na przesyłanie strumieniowe muzyki ze smartfona, tabletu lub komputera.

Seria, która zachwyca

Każdy należący do nowej serii produktów AX rodzaj amplitunera stereo Cambridge Audio podkreśla rewolucyjność tej kolekcji audio. Choć sama budżetowa cena może na to nie wskazywać, amplitunery posiadają zastosowania najnowocześniejszych rozwiązań technicznych. Za przykład mogą posłużyć wykorzystywane rozwiązania z serii CX oraz Edge – przełom świata elektroakustycznego. Nowatorskie podejście marki Cambridge Audio pozwala więc klientowi na uzyskanie lepszej jakości dźwięku, którą będzie mógł cieszyć się przez lata, a to wszystko w niezwykle przystępnej cenie.

Urządzenie o solidnej mocy

Wybór amplitunera powinien przede wszystkim łączyć się z rozwiniętą wielofunkcyjnością urządzenia, co z pewnością gwarantuje amplituner stereo Cambridge Audio. Dzięki swojej imponującej mocy, urządzenie nie tylko znacząco wpłynie na brzmienie ulubionego utworu, lecz także zwiększy przyjemność z oglądania filmów i emocjonujących rozgrywek sportowych.