Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Sonance IS15W – głośnik instalacyjny z serii INVISIBLE

16 359,00 

Model IS15W  z serii Sonance Invisible Series to zaawansowany technologicznie głośnik, który zapewnia wyjątkową wydajność akustyczną, pozostając jednocześnie całkowicie niewidocznym. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii Motion Flex, IS15W  dostarcza dźwięk o niespotykanej jakości, który wypełnia pomieszczenie.

Sonance IS10W – głośnik instalacyjny z serii INVISIBLE

5 449,00 

Model IS10W  z serii Sonance Invisible Series to zaawansowany technologicznie głośnik, który zapewnia wyjątkową wydajność akustyczną, pozostając jednocześnie całkowicie niewidocznym. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii Motion Flex, IS10W  dostarcza dźwięk o niespotykanej jakości, który wypełnia pomieszczenie.

Sonance IS10 – głośnik instalacyjny z serii INVISIBLE

6 815,00 

Model IS10  z serii Sonance Invisible Series to zaawansowany technologicznie głośnik, który zapewnia wyjątkową wydajność akustyczną, pozostając jednocześnie całkowicie niewidocznym. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii Motion Flex, IS10  dostarcza dźwięk o niespotykanej jakości, który wypełnia pomieszczenie.

Sonance IS8T – głośnik instalacyjny z serii INVISIBLE

5 449,00 

Model IS8T z serii Sonance Invisible Series to zaawansowany technologicznie głośnik, który zapewnia wyjątkową wydajność akustyczną, pozostając jednocześnie całkowicie niewidocznym. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii Motion Flex, IS8T dostarcza dźwięk o niespotykanej jakości, który wypełnia pomieszczenie.

Sonance IS8 – głośnik instalacyjny z serii INVISIBLE

4 770,00 

Model IS8 z serii Sonance Invisible Series to zaawansowany technologicznie głośnik, który zapewnia wyjątkową wydajność akustyczną, pozostając jednocześnie całkowicie niewidocznym. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii Motion Flex, IS8 dostarcza dźwięk o niespotykanej jakości, który wypełnia pomieszczenie.

Sonance IS6T – głośnik instalacyjny z serii INVISIBLE

4 089,00 

Model IS6T z serii Sonance Invisible Series to zaawansowany technologicznie głośnik, który zapewnia wyjątkową wydajność akustyczną, pozostając jednocześnie całkowicie niewidocznym. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii Motion Flex, IS6T dostarcza dźwięk o niespotykanej jakości, który wypełnia pomieszczenie.

Sonance IS6 – głośnik instalacyjny z serii INVISIBLE

3 410,00 

Model IS6 z serii Sonance Invisible Series to zaawansowany technologicznie głośnik, który zapewnia wyjątkową wydajność akustyczną, pozostając jednocześnie całkowicie niewidocznym. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii Motion Flex, IS6 dostarcza dźwięk o niespotykanej jakości, który wypełnia pomieszczenie.

VONYX – Kolumny instalacyjne dwudrożne Vonyx 120W

666,00 
Para dwudrożnych kolumn marki Vonyx o wysokiej mocy w gładkiej obudowie typu ABS z solidnym metalowym grillem. Kolumna składa się z 16 cm woofera ze stożkiem Mica, który zapewni głęboki, miękki i dokładny bass. 2,5 cm tweeter z kopułą Myl