Wyświetlanie 1–28 z 119 wyników

Power Dynamics – Zestaw Wzmacniacz instalacyjny WIFI z dwoma głośnikami PD WT10SET

574,80 
WT10SET to zestaw z kompaktowym modułem wzmacniacza WIFI i dwoma głośnikami sufitowymi z odpornym na wilgoć stożkiem. Urządzenie można podłączyć do domowej sieci WIFI, a odtwarzana muzyka będzie przesyłana strumieniowo przez wbudowany wzm

Ibiza Sound – Zestaw mikrofonów bezprzewodowych 4-kanałowy Ibiza VHF4

538,80 
Ibiza VHF4 - mikrofonowy zestaw bezprzewodowy działających na falach VHF, składający się z 4 mikrofonów - nadajników oraz z odbiornika. Idealny dla wokalistów, na karaoke oraz do prezentacji. INFORMACJE OGÓLNE: 3 bezprzewodowe mikrofony dor

Sonance IS15W – głośnik instalacyjny z serii INVISIBLE

16 359,00 

Model IS15W  z serii Sonance Invisible Series to zaawansowany technologicznie głośnik, który zapewnia wyjątkową wydajność akustyczną, pozostając jednocześnie całkowicie niewidocznym. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii Motion Flex, IS15W  dostarcza dźwięk o niespotykanej jakości, który wypełnia pomieszczenie.

Sonance IS10W – głośnik instalacyjny z serii INVISIBLE

5 449,00 

Model IS10W  z serii Sonance Invisible Series to zaawansowany technologicznie głośnik, który zapewnia wyjątkową wydajność akustyczną, pozostając jednocześnie całkowicie niewidocznym. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii Motion Flex, IS10W  dostarcza dźwięk o niespotykanej jakości, który wypełnia pomieszczenie.

Sonance IS10 – głośnik instalacyjny z serii INVISIBLE

6 815,00 

Model IS10  z serii Sonance Invisible Series to zaawansowany technologicznie głośnik, który zapewnia wyjątkową wydajność akustyczną, pozostając jednocześnie całkowicie niewidocznym. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii Motion Flex, IS10  dostarcza dźwięk o niespotykanej jakości, który wypełnia pomieszczenie.

Sonance IS8T – głośnik instalacyjny z serii INVISIBLE

5 449,00 

Model IS8T z serii Sonance Invisible Series to zaawansowany technologicznie głośnik, który zapewnia wyjątkową wydajność akustyczną, pozostając jednocześnie całkowicie niewidocznym. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii Motion Flex, IS8T dostarcza dźwięk o niespotykanej jakości, który wypełnia pomieszczenie.

Sonance IS8 – głośnik instalacyjny z serii INVISIBLE

4 770,00 

Model IS8 z serii Sonance Invisible Series to zaawansowany technologicznie głośnik, który zapewnia wyjątkową wydajność akustyczną, pozostając jednocześnie całkowicie niewidocznym. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii Motion Flex, IS8 dostarcza dźwięk o niespotykanej jakości, który wypełnia pomieszczenie.

Sonance IS6T – głośnik instalacyjny z serii INVISIBLE

4 089,00 

Model IS6T z serii Sonance Invisible Series to zaawansowany technologicznie głośnik, który zapewnia wyjątkową wydajność akustyczną, pozostając jednocześnie całkowicie niewidocznym. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii Motion Flex, IS6T dostarcza dźwięk o niespotykanej jakości, który wypełnia pomieszczenie.

Sonance IS6 – głośnik instalacyjny z serii INVISIBLE

3 410,00 

Model IS6 z serii Sonance Invisible Series to zaawansowany technologicznie głośnik, który zapewnia wyjątkową wydajność akustyczną, pozostając jednocześnie całkowicie niewidocznym. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii Motion Flex, IS6 dostarcza dźwięk o niespotykanej jakości, który wypełnia pomieszczenie.

Bose PowerShareX PSX4804D 4800W – Wzmacniacz mocy

20 418,00 
Wzmacniacze Bose Professional PowerShareX PSX1204D, PSX2404D i PSX4804D zostały zaprojektowane z myślą o integracji z procesorami DSP i firmowymi głośnikami Bose oraz całym ekosystemem ControlSpace. Podstawowe fabryczne ustawienia głośników są specjalistycznie testowane, aby osiągnąć maksymalną optymalizację wydajności.

Bose PowerShareX PSX2404D 2400W – Wzmacniacz mocy

17 589,00 
Wzmacniacze Bose Professional PowerShareX PSX1204D, PSX2404D i PSX4804D zostały zaprojektowane z myślą o integracji z procesorami DSP i firmowymi głośnikami Bose oraz całym ekosystemem ControlSpace. Podstawowe fabryczne ustawienia głośników są specjalistycznie testowane, aby osiągnąć maksymalną optymalizację wydajności.

Bose PowerShareX PSX1204D 1200W – Wzmacniacz mocy

14 145,00 
Wzmacniacze Bose Professional PowerShareX PSX1204D, PSX2404D i PSX4804D zostały zaprojektowane z myślą o integracji z procesorami DSP i firmowymi głośnikami Bose oraz całym ekosystemem ControlSpace. Podstawowe fabryczne ustawienia głośników są specjalistycznie testowane, aby osiągnąć maksymalną optymalizację wydajności.

Głośnik bezprzewodowy Yamaha WS-X1A

799,00 
Model WS-X1A z linii True X firmy Yamaha to kompaktowych rozmiarów, przenośny głośnik bezprzewodowy o mocy 10W

Podstawka ładująca Yamaha CC-T1A dla głośnika WS-X1A

129,00 
Wystarczy umieścić głośnik WS-X1A bezpośrednio na stacji dokującej CC-T1A, aby łatwo i wygodnie naładować go i mieć zawsze pod ręką.

CAYMON CASY304/B Zaślepka z otworem na panel naścienny o szerokości 3 modułów

27,63 
Moduł CASY304 posiada otwór 60 mm z takim samym wzorem montażowym jak standardowe puszki ścienne. Ta elastyczna struktura integracji systemu

MRP 2206 – Odtwarzacz ścienny ze wzmacniaczem

1 590,00 
MRP 2206 to więcej niż odtwarzacz - to klucz do świata doskonałego dźwięku i nieograniczonych możliwości multimedialnych. Dzięki jego nowoczesnym funkcjom, wszechstronnej łączności i zjawiskowemu designowi, możesz cieszyć się ulubioną muzyką w nowy, nieporównywalny sposób. Odkryj MRP 2206 i pozwól sobie na dźwiękową rewolucję w Twoim domu, biurze, czy lokalu.

Monitor Audio Creator C3M – Głośnik sufitowy

3 790,00 
Wysokiej jakości głośnik poziomu 3. z konstrukcją trójdrożną ze złączem dla kabla głośnikowego Quik-Link oraz Tri-Grip II do szybkiej, prostej, niezawodnej i mocnej instalacji.

Monitor Audio Creator C2M-CP – Głośnik sufitowy

2 590,00 
Ten model łączy w sobie najnowsze innowacje technologiczne z elegancją wykonania, co sprawia, że jest to wybór numer jeden dla tych, którzy oczekują najwyższej jakości dźwięku w swoim otoczeniu.

Monitor Audio Creator C2L-T2X – Głośnik sufitowy

2 290,00 
Ten średniej wielkości głośnik sufitowy z poziomu 2. stanowi doskonałe rozwiązanie zarówno dla entuzjastów muzyki, jak i miłośników kina domowego, zapewniając wyjątkową elastyczność i jakość dźwięku. Dzięki możliwości pracy w konfiguracjach di-polowej i bi-polowej, ten model oferuje użytkownikom możliwość dostosowania doświadczeń słuchowych do ich indywidualnych preferencji i wymagań akustycznych.

Monitor Audio Creator C2L – Głośnik sufitowy

2 290,00 
Ten duży głośnik sufitowy z poziomu 2. wyposażony jest w przetwornik nisko-średniotonowy RST II i wysokotonowy C-CAM. Średnica wycięcia wynosi 248 mm, mamy też rewolucyjne, opatentowane złącze dla kabla głośnikowego Quik-Link oraz Tri-Grip II do szybkiej, prostej, niezawodnej i mocnej instalacji.

VONYX – Kolumna mobilna SPLASH300 Vonyx

1 198,80 
Przenośny system dźwiękowy SPLASH300 odporny na warunki atmosferyczneSPLASH300 to odporny na warunki atmosferyczne, uniwersalny system dźwiękowy, zaprojektowany specjalnie na imprezy, występy i do celów PA. Przenośny i bezprzewodowy, możesz

Ibiza Sound – Kolumna mobilna Ibiza PORT10UHF-BT

1 294,80 
PORT10UHF-BT marki Ibiza to zestaw mobilny do zastosowania plenerowego, domowego i klubowego.  Linia PORT marki Ibiza Sound to zestawy kolumn mobilnych z dwoma mikrofonami. Wszystkie wyposażone są w kółka i teleskopowe rączki, dzięki którym

Ibiza Sound – Kolumna mobilna Ibiza PORT15UHF-MKII TWS

1 916,40 
Odkryj nową generację rodziny IBIZA-SOUND UHF PORT. Nowy design, nowy dźwięk, nowe komponenty - dla wyjątkowego rezultatu. Ibiza PORT15UHF-MKII została przystosowana do przemierzania z Tobą artystycznego i imprezowego świata. Dzięki teleskop

Ibiza Sound – Kolumna mobilna Ibiza PORT15UHF-BT-TWS

1 918,80 
PORT15UHF-BT marki Ibiza to największy z linii PORT'ów zestaw mobilny do zastosowania plenerowego, domowego i klubowego. Zestaw PORT15UHF-BT składa się z: - kolumny aktywnej - 15" głośnik (~38cm)- dwóch mikrofonów bezprzewodowych- pilota bez