Wyświetlanie 1–28 z 30 wyników

Power Dynamics – Zestaw Wzmacniacz instalacyjny WIFI z dwoma głośnikami PD WT10SET

574,80 
WT10SET to zestaw z kompaktowym modułem wzmacniacza WIFI i dwoma głośnikami sufitowymi z odpornym na wilgoć stożkiem. Urządzenie można podłączyć do domowej sieci WIFI, a odtwarzana muzyka będzie przesyłana strumieniowo przez wbudowany wzm

Sonance IS15W – głośnik instalacyjny z serii INVISIBLE

16 359,00 

Model IS15W  z serii Sonance Invisible Series to zaawansowany technologicznie głośnik, który zapewnia wyjątkową wydajność akustyczną, pozostając jednocześnie całkowicie niewidocznym. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii Motion Flex, IS15W  dostarcza dźwięk o niespotykanej jakości, który wypełnia pomieszczenie.

Sonance IS10W – głośnik instalacyjny z serii INVISIBLE

5 449,00 

Model IS10W  z serii Sonance Invisible Series to zaawansowany technologicznie głośnik, który zapewnia wyjątkową wydajność akustyczną, pozostając jednocześnie całkowicie niewidocznym. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii Motion Flex, IS10W  dostarcza dźwięk o niespotykanej jakości, który wypełnia pomieszczenie.

Sonance IS10 – głośnik instalacyjny z serii INVISIBLE

6 815,00 

Model IS10  z serii Sonance Invisible Series to zaawansowany technologicznie głośnik, który zapewnia wyjątkową wydajność akustyczną, pozostając jednocześnie całkowicie niewidocznym. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii Motion Flex, IS10  dostarcza dźwięk o niespotykanej jakości, który wypełnia pomieszczenie.

Sonance IS8T – głośnik instalacyjny z serii INVISIBLE

5 449,00 

Model IS8T z serii Sonance Invisible Series to zaawansowany technologicznie głośnik, który zapewnia wyjątkową wydajność akustyczną, pozostając jednocześnie całkowicie niewidocznym. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii Motion Flex, IS8T dostarcza dźwięk o niespotykanej jakości, który wypełnia pomieszczenie.

Sonance IS8 – głośnik instalacyjny z serii INVISIBLE

4 770,00 

Model IS8 z serii Sonance Invisible Series to zaawansowany technologicznie głośnik, który zapewnia wyjątkową wydajność akustyczną, pozostając jednocześnie całkowicie niewidocznym. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii Motion Flex, IS8 dostarcza dźwięk o niespotykanej jakości, który wypełnia pomieszczenie.

Sonance IS6T – głośnik instalacyjny z serii INVISIBLE

4 089,00 

Model IS6T z serii Sonance Invisible Series to zaawansowany technologicznie głośnik, który zapewnia wyjątkową wydajność akustyczną, pozostając jednocześnie całkowicie niewidocznym. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii Motion Flex, IS6T dostarcza dźwięk o niespotykanej jakości, który wypełnia pomieszczenie.

Sonance IS6 – głośnik instalacyjny z serii INVISIBLE

3 410,00 

Model IS6 z serii Sonance Invisible Series to zaawansowany technologicznie głośnik, który zapewnia wyjątkową wydajność akustyczną, pozostając jednocześnie całkowicie niewidocznym. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii Motion Flex, IS6 dostarcza dźwięk o niespotykanej jakości, który wypełnia pomieszczenie.

Bose PowerShareX PSX4804D 4800W – Wzmacniacz mocy

20 418,00 
Wzmacniacze Bose Professional PowerShareX PSX1204D, PSX2404D i PSX4804D zostały zaprojektowane z myślą o integracji z procesorami DSP i firmowymi głośnikami Bose oraz całym ekosystemem ControlSpace. Podstawowe fabryczne ustawienia głośników są specjalistycznie testowane, aby osiągnąć maksymalną optymalizację wydajności.

Bose PowerShareX PSX2404D 2400W – Wzmacniacz mocy

17 589,00 
Wzmacniacze Bose Professional PowerShareX PSX1204D, PSX2404D i PSX4804D zostały zaprojektowane z myślą o integracji z procesorami DSP i firmowymi głośnikami Bose oraz całym ekosystemem ControlSpace. Podstawowe fabryczne ustawienia głośników są specjalistycznie testowane, aby osiągnąć maksymalną optymalizację wydajności.

Bose PowerShareX PSX1204D 1200W – Wzmacniacz mocy

14 145,00 
Wzmacniacze Bose Professional PowerShareX PSX1204D, PSX2404D i PSX4804D zostały zaprojektowane z myślą o integracji z procesorami DSP i firmowymi głośnikami Bose oraz całym ekosystemem ControlSpace. Podstawowe fabryczne ustawienia głośników są specjalistycznie testowane, aby osiągnąć maksymalną optymalizację wydajności.

CAYMON CASY304/B Zaślepka z otworem na panel naścienny o szerokości 3 modułów

27,63 
Moduł CASY304 posiada otwór 60 mm z takim samym wzorem montażowym jak standardowe puszki ścienne. Ta elastyczna struktura integracji systemu

MRP 2206 – Odtwarzacz ścienny ze wzmacniaczem

1 590,00 
MRP 2206 to więcej niż odtwarzacz - to klucz do świata doskonałego dźwięku i nieograniczonych możliwości multimedialnych. Dzięki jego nowoczesnym funkcjom, wszechstronnej łączności i zjawiskowemu designowi, możesz cieszyć się ulubioną muzyką w nowy, nieporównywalny sposób. Odkryj MRP 2206 i pozwól sobie na dźwiękową rewolucję w Twoim domu, biurze, czy lokalu.

Monitor Audio Creator C3M – Głośnik sufitowy

3 790,00 
Wysokiej jakości głośnik poziomu 3. z konstrukcją trójdrożną ze złączem dla kabla głośnikowego Quik-Link oraz Tri-Grip II do szybkiej, prostej, niezawodnej i mocnej instalacji.

Monitor Audio Creator C2M-CP – Głośnik sufitowy

2 590,00 
Ten model łączy w sobie najnowsze innowacje technologiczne z elegancją wykonania, co sprawia, że jest to wybór numer jeden dla tych, którzy oczekują najwyższej jakości dźwięku w swoim otoczeniu.

Monitor Audio Creator C2L-T2X – Głośnik sufitowy

2 290,00 
Ten średniej wielkości głośnik sufitowy z poziomu 2. stanowi doskonałe rozwiązanie zarówno dla entuzjastów muzyki, jak i miłośników kina domowego, zapewniając wyjątkową elastyczność i jakość dźwięku. Dzięki możliwości pracy w konfiguracjach di-polowej i bi-polowej, ten model oferuje użytkownikom możliwość dostosowania doświadczeń słuchowych do ich indywidualnych preferencji i wymagań akustycznych.

Monitor Audio Creator C2L – Głośnik sufitowy

2 290,00 
Ten duży głośnik sufitowy z poziomu 2. wyposażony jest w przetwornik nisko-średniotonowy RST II i wysokotonowy C-CAM. Średnica wycięcia wynosi 248 mm, mamy też rewolucyjne, opatentowane złącze dla kabla głośnikowego Quik-Link oraz Tri-Grip II do szybkiej, prostej, niezawodnej i mocnej instalacji.

Focal – 100 IC 5 LCR – Głośnik Instalacyjny

2 599,00 
Focal 100 IC LCR 5 - głośnik instalacyjny podtynkowy kwadratowy z maskownicą kwadratową. Obudowa zamknięta - gotowa kolumna głośnikowa do montażu.

Madison – Odtwarzacz CD FM MAD-CD10 Madison

478,80 
MAD-CD10 Odtwarzacz CD tego samego formatu co MAD-TA10BT, ale z funkcją TUNER. Dostarczany z pilotem zdalnego sterowania, kablem RCA oraz anteną. Tuner FM z 30 ustawieniami Format CD/CD-R/CD-RW/MP3 Analogowe wyjście audio Sterowanie pilotem

Ibiza Sound – Głośniki instalacyjne MCS206RWA

262,80 
Szerokopasmowy głośnik sufitowy o rozmiarze (średnicy) 6" (16,0 cm) przeznaczony do instalacji nagłośnienia w technice 100V  Dzięki wysokiej jakości transformatorowi dźwięk spełnia najwyższe oczekiwania, jakie stawia się instalacjom audi

Power Dynamics – Wzmacniacz instalacyjny WIFI PD WT10A

454,80 
WT10A to innowacyjny bezprzewodowy streamer dźwięku. WT10A jest wyposażony we wbudowany wzmacniacz i zapewnia różne opcje odtwarzania, które umożliwiają strumieniowe przesyłanie zsynchronizowanej muzyki lub różnego rodzaju muzyki ze smartf

LTC-Audio – Para głośników naściennych LTC SSP501F-B – białe

418,80 
Para wyjątkowo cienkich głośników przeznaczonych do montażu na ścianie, co umożliwia dyskretną i zajmującą niewiele miejsca instalację nagłośnienia. Idealne do sal konferencyjnych, szkół, restauracji, hoteli, sklepów itp. Zapewniają

LTC-Audio – Wzmacniacz Ltc Audio 100V PAA80BT

598,80 
PAA80BT marki Ltc Audio to niewielkich rozmiarów i bardzo dobrej jakości wzmacniacz PA, oferujący dużo przydatnych funkcji. Idealnie nadaje się do zastosowań w sklepach, pubach, hotelach, recepcjach, restauracjach itp. INFORMACJE OGÓLNE: Pilo