Firma REL ACOUSTICS jest znana na całym świecie wśród koneserów muzyki i dźwięków o niezwykłej częstotliwości. Jest to jeden z renomowanych liderów i autorytetów, jeśli chodzi o produkcję subwooferów, czyli specjalnych systemów nagłośnieniowych. Swoją sławę producent zawdzięcza dopracowanym i funkcjonalnym produktom skrojonym na miarę oczekiwań najbardziej wymagających użytkowników. Co sprawia, że głośniki REL są tak chętnie kupowane?

Powstanie i rozwój firmy

Firma działa na rynku już od wielu lat, gdyż powstała w 1990 roku. Jej założycielem był Richard Edmund Lord, stąd skrót w nazwie REL pochodzący od inicjałów pomysłodawcy. Początkowo przedsiębiorstwo funkcjonowało w niewielkim miasteczku Bridgend położonym w malowniczej Walii. Interes dobrze się rozwijał, zaś w 2005 roku został przejęty przez Johna Huntera i Donalda Brody’ego. W Walii od tej pory działało już wyłącznie biuro projektowe, natomiast główna siedziba przedsiębiorstwa została przeniesiona do Stanów Zjednoczonych. Pomimo wielu modyfikacji oraz dynamicznie zmieniającego się rynku muzycznego firma nadal pozostaje jednym z niekwestionowanych mistrzów w swoim fachu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

REL – Arrow Wireless System – Nadajnik bezprzewodowy

1 190,00 
Arrow Wireless korzysta z nowoczesnych rozwiązań technologicznych, które doskonale sprawdziły się w poprzednim systemie bezprzewodowym marki REL Acoustics, LongBow. Podobnie poprzednika, nadajnik dostarcza nieskazitelnie czyste i wyjątkowo mocne basowe brzmienie.

REL – HT-Air – Nadajnik / odbiornik bezprzewodowy

890,00 
HT-Air Wireless to bezprzewodowy odbiornik/nadajnik zaprojektowany do subwooferów z serii Home Thearter.

REL – Longbow Transmitter nadajnik bezprzewodowy

1 690,00 
Nadajnik bezprzewodowy LongBow to niezwykle łatwy w użyciu, wysokiej klasy system z zerową kompresją.

REL – Tzero MKIII – Subwoofer

2 290,00 
Subwoofer Tzero MKIII to wysokiej klasy sprzęt, który cieszy się ogromną popularnością wśród wymagających użytkowników.

REL- HT/1003 Subwoofer

2 990,00 
Subwoofer HT/1003 to nowej generacji urządzenie stworzone przez renomowaną, brytyjską markę – REL. Dzięki niemu każdy zestaw kina domowego odżyje, zyskując moc, o jakiej jego użytkownicy mogli do tej pory tylko pomarzyć

REL HT/1205 Mk II – Subwoofer aktywny

4 690,00 
HT1205 MKII to najnowsza wersja aktywnego subwoofera w obudowie zamkniętej, który dedykowany jest do kina domowego.

REL HT/1003 Mk II – Subwoofer aktywny

3 890,00 
HT1003 MKII to najnowsza wersja aktywnego subwoofera w obudowie zamkniętej, który dedykowany jest do kina domowego.

REL – HT/1510 Predator – Subwoofer

9 990,00 
REL - HT/1510 - subwoofer aktywny, elegancki styl,  1000-watowy wzmacniacz z wejściami PerfectFilter™, 15-calowy przetwornik CarbonGlas™.

REL T/9x – Subwoofer domowy Hi-Fi

7 590,00 
Zadaniem flagowca dowolnej serii firmy REL jest dostarczenie wszystkiego, szczególnie mocy i dynamiki, w najlepszy w danej serii sposób. Pod tym względem 9x nie różni się niczym od innych, ponieważ zapewnia dobre parametry zarówno w zastosowaniach muzycznych, jak i kinowych.

REL T/7x – Subwoofer domowy Hi-Fi

5 390,00 
T/7x jest bez wątpliwości jednym z najbardziej zrównoważonych barwowo subwooferów REL-a. Aby osiągnąć idealną równowagę, musi on brać pod uwagę prędkość przeciwko ciężarowi. Zapewnia jednocześnie rzeczywistą głębokość basu – a przy tym robi to w harmonijnie dobranej obudowie.

REL T/5x – Subwoofer domowy Hi-Fi

3 790,00 
T/5x będzie idealny do małych i średnich pomieszczeń. Dopasuje do każdego wystroju wnętrza. Jego tajemnicą jest głośnik niskotonowy skierowany ku dołowi. Energia basu uderza w podłogę i równomiernie rozchodzi się po całej przestrzeni.

REL – T/9i – Subwoofer

4 990,00 
Subwoofer aktywny T/9i to urządzenie nowej generacji, w którym zastosowano najnowsze rozwiązania techniczne. Jak każdy produkt brytyjskiego twórcy sprzętu stereo, został on wykonany z niebywałą pieczołowitością, przy użyciu wysokiej klasy, solidnych materiałów.

REL – HT/1508 Predator – Subwoofer

8 690,00 
HT/1508 Predator to urządzenie nowej generacji, które dostarcza użytkownikom najwyższej jakości rozrywki. Dźwięki emitowane przez subwoofer charakteryzują się wierną, mocną i nieskazitelnie czystą reprodukcją niskich, basowych tonów.