Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Bluesound BSW150 – subwoofer sieciowy

4 292,00 
Zastanawiasz się nad tym, co należy zrobić, aby jakość dźwięku uległa znacznej poprawie? Jeżeli rozglądasz się za głośnikami, warto zwrócić uwagę na możliwości, jakie zapewnia Bluesound BSW150. Głośnik ten można określić odpowiedzią na oczekiwania najbardziej wymagających! Niemniej jednak najlepiej będzie, jeśli zaczniemy od samego początku.

Bluesound BSP1000 – Sieciowy głośnik PoE

3 688,00 
Jeżeli słyszysz o tym modelu po raz pierwszy, trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że masz do czynienia z aktywnym głośnikiem sieciowym, który posiada zintegrowaną funkcję strumieniowego odtwarzania dźwięku. Wypada także wiedzieć, że mowa o urządzeniu, które jest przeznaczone do użytku wewnątrz i na zewnątrz.

Bluesound BSP200 – zasilany przez PoE+ aktywny głośnik sieciowy

1 955,00 
Szukasz głośnika, który będziesz mógł zainstalować wszędzie i idealnie poradzi sobie z każdą sytuacją? Przedstawiamy głośnik z zintegrowanym źródłem audio PoE+ – Bluesound BSP200.

Bluesound BSP125 – aktywny głośnik sieciowy

1 955,00 
Głośnik Bluesound BSP125 gwarantuje bezproblemowe odtwarzanie z sieci lokalnej oraz elastyczne i nielimitowane tworzenie i grupowanie stref z pomocą systemu BluOS, który wspomaga również sterowanie urządzeniami.