Dzięki urządzeniu Yamaha musiccast będziemy w stanie sparować dwa bezprzewodowe głośniki, by stworzyć system stereo. Jest to bardzo wszechstronna opcja, gdyż pozwala podłączyć jakiekolwiek dwa bezprzewodowe głośniki, dzięki czemu będziemy mogli stworzyć własny system stereo. Jeśli natomiast chcemy, by nasze głośniki odtwarzały niskie dźwięki, to jest również opcja, by podłączyć subwoofer, co dla miłośników basów jest nie lada plusem.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Urządzeniem można sterować oczywiście za pomocą przycisków ale również podłączyć bezprzewodowo komputer, laptop czy telefon, gdyż urządzenie jest zaopatrzone w odbiór WiFi, Bluetooth oraz AirPlay. Ponadto Yamaha musiccast obsługuje takie aplikacje jak Tidal, Spotify czy Deezer, dzięki czemu dostęp do muzyki jest jeszcze łatwiejszy.

Budzik – każdy z nas z niego korzysta. Yamaha musiccast jest wyposażone również w budzik, co jest bardzo dobrym rozwiązaniem, gdyż możemy ustawić jego głośność oraz to, jaki dźwięk będzie nas budził. Jeśli chcemy ulubioną piosenkę? Nie ma sprawy. Wystarczy to ustawić. Jest to po prostu urządzenie uniwersalne i wielofunkcyjne, które znajdzie zastosowanie w każdym przybytku.

Yamaha multiroom

Wciąż rozwijająca się technologia pozwala na wykorzystywanie wielu aspektów rozwoju, do produkcji sprzętów, które ułatwią znacznie życie. Jednym z takich urządzeń jest właśnie Yamaha musiccast. Pewnie wiele osób słyszało o tzw. Alexie, czyli inaczej inteligentnym głośniku od Amazona. Na polskie standardy jeszcze ten rodzaj wirtualnego asystenta nie jest tak częsty. Yamaha musiccast jest natomiast urządzeniem audio, które z pewnością pokocha wiele klientów. Gdyby przyszło opisać ten interaktywny głośnik jednym słowem – byłoby to słowo „wszechstronny”. Ilość funkcji w tym urządzeniu jest naprawdę zaskakująca i jasno można powiedzieć, że jest to jedno z najlepszych na rynku urządzeń w tym zakresie cenowym. Firma Yamaha jest na rynku od wielu lat i specjalizuje się właśnie we wszelkiego rodzaju muzycznym sprzęcie, dzięki czemu mamy pewność, że produkt pochodzi od liderów na rynku muzycznym.