Zalety słuchawek Tonsil

Słuchawki Tonsil to nie tylko nowoczesny design i wysoka jakość. To także bardzo atrakcyjna cena, która zachęca do kupna tychże słuchawek. Marka Tonsil istnieje wiele lat na rynku, dzięki czemu swoje produkty samodzielnie produkuje, modernizuje i wdraża nowoczesne technologie. A to sprawia, że może ona zaoferować bardzo korzystne ceny w porównaniu do producentów, którzy korzystają z zewnętrznych linii produkcyjnych czy technologicznych.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Słuchawki Tonsil T55BT

329,00 
Bezprzewodowe słuchawki nagłowne Tonsil R45BT to sprzęt nowej generacji, wykorzystujący technologię Bluetooth 5.0. Urządzenie zostało wyposażone w innowacyjny system aktywnej redukcji szumu. Jego zastosowanie eliminuje hałasy zewnętrzne, dzięki czemu każdy użytkownik produktu może cieszyć się niczym niezmąconym, czystym i mocnym brzmieniem ulubionej muzyki.

Słuchawki Tonsil T45BT

159,00 
Słuchawki douszne T45BT marki Tonsil to produkt, który został zaprojektowany z dbałością o każdy szczegół, spełniający oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Słuchawki TonsilSłuchawki Tonsil to także głośniki, które posiadają najwyższą jakość. Zapewniają one czyste i wyraziste brzmienie oraz mocny bas. Świetnie nadają się do słuchania muzyki każdego gatunku, a więc sprawdzą się u osób z różnymi gustami. Znakomicie odwzorowują zarówno niskie, jak i wysokie tony, zapewniając przy tym niesamowite doznania podczas słuchania muzyki.

Technologia Bluetooth 5.0 w słuchawkach Tonsil

Słuchawki bezprzewodowe posiadają jeden niepowtarzalny plus - można je połączyć z dowolnym urządzeniem. Zastosowanie technologii Bluetooth sprawia, że transmisja danych jest bardzo szybka, a dodatkowo jest to urządzenie kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami wyposażonymi w tę technologię. Bezprzewodowe słuchawki to także niezwykła wygoda - brak kabla oraz możliwość odejścia od źródła sygnału nawet do 10 metrów. Brak przewodu to także większe bezpieczeństwo i wygoda podczas ćwiczeń czy biegania. Niektóre modele zostały wyposażone w technologię aktywnego tłumienia hałasu ANC. Oznacza to, że słuchawki świetnie wygłuszają, czyli odcinają wszystkie dźwięki jakie dobiegają z zewnątrz. Dzięki temu można całkowicie skupić się na słuchaniu muzyki i zapomnieć na chwilę o otaczającym świecie.

Tonsil to legendarna marka, która na przestrzeni lat stworzyła urządzenia, które zachwycają precyzją wykonania oraz nowoczesną technologią i innowacyjnymi rozwiązaniami. Firma Tonsil dzięki swoim nowatorskim pomysłom zyskała aprobatę wśród klientów i dostała szereg nagród począwszy do złotego godła Konsumenckiego Lidera Jakości w 2013 roku, a skończywszy na pierwszym miejscu w rankingu popularności portalu Skąpiec.pl. Produkty Tonsil to połączenie wysokiej jakości za rozsądną cenę.

Słuchawki Tonsil bezprzewodowe

Słuchawki bezprzewodowe to produkt, który firma zaprojektowała z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Najważniejszą rzeczą dla marki Tonsil jest to, aby każdy klient był zadowolony. Dlatego słuchawki Tonsil to produkt, który spełnia oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Słuchawki tej marki gwarantują najlepszą jakość dźwięku. Ale dźwięk to nie wszystko. Ważne jest także wykonanie. A w tej dziedzinie marka Tonsil pozostawia swoich rywali w tyle. Słuchawki zaprojektowane są w sposób dokładnie przemyślany, co sprawia, że są niezwykle solidne. Oczywiście nie został także pominięty aspekt wizualny, dzięki czemu mają one designerski i nowoczesny wygląd. Wyposażone są w dotykowy panel sterowania, który jest bardzo łatwy i w obsłudze. Dzięki niemu nie jest wymagane wyciąganie urządzenia, z którego jest słuchana muzyka.