Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Q Acoustics QA 3010i – Kolumny podstawkowe

1 438,00 para
Stworzona przez brytyjskiego producenta kolumna podstawkowa QA 3010i to urządzenie, które zachwyca znakomitą jakością emitowanego dźwięku oraz atrakcyjnym designem. Elegancki wygląd tego modelu sprawia, że staje się ono ozdobą każdego pomieszczenia, w którym się znajduje.

Q Acoustics QA 3030i – Kolumny podstawkowe

2 398,00 para
Kompaktowy głośnik stworzony dla nadania niepowtarzalnego charakteru generowanym dźwiękom – Q Acoustics QA 3030i – idealnie sprawdzi się w mniejszych pomieszczeniach, ale też znakomicie dopełni brzmienie systemu audio na dużych powierzchniach.

Q Acoustics QA 3050c – Kolumny podłogowe

Dostępny wkrótceszt
Należąca do serii 3000 kolumna podłogowa QA 3050c łączy w sobie fantastyczne brzmienie z eleganckim designem. Doskonały dźwięk emitowany przez urządzenie jest efektem wykorzystania wysokiej klasy przetworników, wspieranych nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi

Q Acoustics QA 3030c – Kolumny podstawkowe

Dostępny wkrótceszt
Należąca do serii 3000 kolumna podstawkowa QA 3030c łączy w sobie fantastyczne brzmienie z eleganckim designem. Doskonały dźwięk emitowany przez urządzenie jest efektem wykorzystania wysokiej klasy przetworników, wspieranych nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi

Q Acoustics QA 3020c – Kolumny podstawkowe

Dostępny wkrótceszt
Należąca do serii 3000 kolumna podstawkowa QA 3020c łączy w sobie fantastyczne brzmienie z eleganckim designem. Doskonały dźwięk emitowany przez urządzenie jest efektem wykorzystania wysokiej klasy przetworników, wspieranych nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi

Q Acoustics QA 3010c – Kolumny podstawkowe

Dostępny wkrótceszt
Stworzona przez brytyjskiego producenta kolumna podstawkowa QA 3010c to urządzenie, które zachwyca znakomitą jakością emitowanego dźwięku oraz atrakcyjnym designem. Elegancki wygląd tego modelu sprawia, że staje się ono ozdobą każdego pomieszczenia, w którym się znajduje.

Q Acoustics QA 3090c – Kolumna centralna

Dostępny wkrótcesztuka
Wykonane z solidnych, wytrzymałych materiałów urządzenie zostało skonstruowane w oparciu o wysokiej klasy przetworniki, pozwalające mu na profesjonalne obsłużenie całej szerokości pasma przenoszenia.

Q Acoustics QA 3050i – Kolumny podłogowe

4 598,00 para
Unikalna koncepcja budowy kolumny podłogowej Q Acoustics QA 3050i zaowocowała ponadprzeciętnym brzmieniem zarówno wysokich, jak i niskich częstotliwości.

Q Acoustics QA 3090Ci – Kolumna centralna

1 199,00 sztuka
Wykonane z solidnych, wytrzymałych materiałów urządzenie zostało skonstruowane w oparciu o wysokiej klasy przetworniki, pozwalające mu na profesjonalne obsłużenie całej szerokości pasma przenoszenia.

Q Acoustics QA 3020i – Kolumny podstawkowe

1 798,00 para
Należąca do serii 3000i kolumna podstawkowa QA 3020i łączy w sobie fantastyczne brzmienie z eleganckim designem. Doskonały dźwięk emitowany przez urządzenie jest efektem wykorzystania wysokiej klasy przetworników, wspieranych nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi