Kolumna centralna Pylon jest wyposażona w dwudrożny bass reflex, dzięki któremu niskie tony będą dobrze wybrzmiewały podczas oglądania filmów, czy słuchania muzyki. Kolejnym bardzo ważnym aspektem jest szeroki zakres dźwięku kolumny. Pasmo przenoszenia wynosi 60 – 20000 Hz, co jest bardzo dobrym wynikiem na współczesne standardy. Należy również pamiętać, że jeśli chcemy, by kolumna centralna dobrze grała z dodatkowymi kolumnami, muszą one mieć bardzo zbliżony, bądź też idealnie równe pasmo przenoszenia. Tak szerokie pasmo pozwala na spory zakres dźwięków, dzięki czemu brzmienie jest czyste, a technologiczne rozwiązania pozbywają się szumów i ewentualnych przesterów. Przestrzenność i jakość dźwięki są więc na najwyższym poziomie, co jest zdecydowanie celem każdego klienta.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Pylon Audio Opal Center – Kolumna centralna

1 299,00 
Opal Center pełnią funkcję kolumn centralnych w zestawie kina domowego. Cechuje się charakterystycznym, ciepłym brzmieniem, a także naturalnością prezentacji dialogów w systemach kina domowego.

Pylon Audio Pearl Center – Kolumna centralna

859,00 959,00 
Pearl Center to zestaw głośnikowy, który idealnie sprawdzi się w roli głośnika centralnego w konfiguracji kina domowego. Obudowa kompaktowych wymiarów gwarantuje dużą sztywność i stabilność, przez co usprawnia montaż kolumn w powierzchni odsłuchowej. Ponadto, głośnik wysokotonowy ze zoptymalizowaną zwrotnicą pozwala na osiągnięcie pełnej współpracy pomiędzy elementami kina domowego.

Pylon Audio Diamond Center – Kolumna centralna

3 390,00 4 399,00 
Diamond Center znakomicie sprawdzi się w charakterze kolumny centralnej w zestawie kina domowego. Konstrukcja Diamond Center zbudowana jest z solidnych płyt MDF. W celu wytłumienia i pozbycia się niepożądanych rezonansów, użyto naturalnej wełny owczej. Ponadto, została wyposażona o głośnik wysokotonowy Scan Speak oraz 15cm przetworniki norweskiego Seas’a,

Pylon Audio Sapphire Center – Kolumna centralna

1 399,00 1 599,00 
Sapphire Center wykazuje cechy brzmienia spójne z całą serią Sapphire. Gwarantuje naturalne wyartykułowanie warstwy dialogowej w systemie wielokanałowym. Pełni rolę kolumny centralnej w konfiguracji zestawu kina domowego. Zestaw głośnikowy Sapphire Center wyposażony jest w przetwornik wysokotonowy Seas oraz w mniejsze analogi głośników niskośredniotonowych. Obudowa cechuje się kompaktowymi wymiarami oraz sztywnością konstrukcji.

Kolumny centralne PylonKolumna centralna Pylon jest spora, dlatego najpierw trzeba zorientować się, czy z pewnością będzie dobrze pasowała do wielkości pomieszczenia. Ponadto warto pamiętać, że design tejże kolumny jest dość nowoczesny, co dla niektórych będzie sporym plusem. Dla innych zaś minusem. Styl, w jakim kolumna została wykonana jest bardzo specyficzny, jednak będzie pasować do większości wnętrz, z racji na użycie uniwersalnej kolorystyki.

Kolumna centralna Pylon

Kino domowe. Ostatnimi czasy stało się bardzo popularne i prawie każdy chce oglądać filmy w świetnej jakości ze świetnym dźwiękiem, by móc przeżyć kinowe doznania. Jest to oczywiście jak najbardziej możliwe, gdyż dzisiejszy rynek tworzy coraz to lepsze produkty umożliwiające imersję. Niezaprzeczalnie jednym z takich produktów jest kolumna centralna Pylon. Firma dobrze znana niemalże wszystkim miłośnikom dobrego brzmienia, gdyż ta od lat jest na rynku i produkuje urządzenia topowe na rynku. Kolumna ta szczególnie wybierana jest, jeśli chodzi o kina domowe. Pozwala bowiem uzyskać przestrzenność, świetną jakość dźwięku oraz bardzo dobre brzmienie wysokich i niskich tonów. Jest to więc jeden z najlepszych wyborów, jeśli chcemy rozkoszować się kinem domowym.