Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Monitor Audio Silver

Produkty z kultowej serii Monitor Audio Silver to urządzenia, po które sięgają miłośnicy muzyki wysoko ceniący także elegancki design sprzętu stereo. Zaprojektowane w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne kolumny brytyjskiego producenta dostępne są obecnie już w szóstej serii. Stale udoskonalane urządzenia gwarantują najwyższą jakość wrażeń akustycznych, zarówno w systemach stereo, jak i zestawach kina domowego.

Seria Monitor Audio Silver łączy nowoczesną technologię z klasycznym, pięknym brzmieniem

Monitor Audio to marka, która słynie z tego, że wciąż udoskonala swoje produkty. Każda kolejna seria urządzeń stereo wyposażona jest w nowinki technologiczne, które sprawiają, że dźwięk emitowany przez kolumny podstawkowe czy też głośniki surround zaskakuje niebywałą precyzją, mocą oraz czystością brzmienia. Wysoka jakość odsłuchu sprawdza się zarówno w filmach, jak i muzyce. W naszym sklepie dostępne są produkty należące do kultowej serii Monitor Audio Silver takie jak m.in. kolumny podłogowe Silver 200, 300 i 500, ultra-kompaktowe kolumny podstawkowe Silver 50 oraz wszechstronne głośniki surround Silver FX. Wszystkie urządzenia z tej linii gwarantują wysoką dynamikę i głębię brzmienia. Najlepszym świadectwem ogromnych możliwości produktów marki Monitor Audio jest ich rewelacyjna charakterystyka techniczna.

Nowoczesny design

Wysokiej jakości dźwięk to najważniejsza, ale nie jedyna zaleta urządzeń należących do serii Monitor Audio Silver. Wykonane z solidnych, wytrzymałych materiałów kolumny doskonale sprawdzają się nawet przy długich odsłuchach na wysokim poziomie głośności. Sprzęt stereo brytyjskiego producenta nie tylko rewelacyjnie brzmi, ale też fantastycznie wygląda. Wśród dostępnych w naszym sklepie produktów znaleźć można urządzenia o klasycznym, eleganckim designie, które zachwycają jakością wykonania. Dodatkowo dzięki możliwości wyboru spośród kilku wariantów kolorystycznych, każde urządzenie można łatwo dopasować do wystroju pomieszczenia, w którym ma się ono znajdować.