Monitor Audio Silver

Produkty z kultowej serii Monitor Audio Silver to urządzenia, po które sięgają miłośnicy muzyki wysoko ceniący także elegancki design sprzętu stereo. Zaprojektowane w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne kolumny brytyjskiego producenta dostępne są obecnie już w szóstej serii. Stale udoskonalane urządzenia gwarantują najwyższą jakość wrażeń akustycznych, zarówno w systemach stereo, jak i zestawach kina domowego.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Monitor Audio Silver 300 7G – Kolumna podłogowa

4 995,00 szt.
Cena za sztukę. Silver 300 7G to okleiny z naturalnego drewna, a także nowo opracowana konstrukcja przetwornika z membraną Rigid Surface Technology (RST) II, która zapewnia najbardziej naturalny dźwięk. Został on zaprojektowany w celu zmniejszenia zniekształceń, więc nawet gdy Twoja muzyka jest głośna, brzmienie pozostaje bardzo, bardzo przejrzyste.

Monitor Audio Silver FX 7G – Kolumna surround Czarny dąb

4 090,00 
Monitor Audio tworząc Silver FX zadbało o wszystkie Twoje potrzeby w zakresie bocznych i tylnych kanałów kina domowego.

Monitor Audio Silver 500 7G – Kolumny Podłogowe

11 990,00 
Mocny bas. Świetna odpowiedź wysokich i średnich tonów. Piękne wykonanie i wygląd. Nietrudno zrozumieć, co sprawia, że ​​Silver 500 7G jest wyjątkowy, ale trudniej jest docenić, jaką różnicę robią te rzeczy – dopóki ich nie posłuchasz.

Monitor Audio Silver 200 7G – Kolumny Podłogowe

7 990,00 
Smukłe, kompaktowe i eleganckie, nasze głośniki Silver 200 7G są wyposażone w przetwornik średniotonowy RST II o nowej konstrukcji, ​​zapewniającą wyjątkową klarowność. Idealnie dopasowane do większości salonów, głośniki te zostały zaprojektowane, aby niezwykły dźwięk stał się częścią codziennego świata.

Monitor Audio Silver 100 7G – Kolumny podstawkowe

5 190,00 
Pięknie wykonany głośnik podstawkowy, który jest znacznie lepszy niż inne głośniki tej klasy. Znajdziemy w nim techniki usztywniające powierzchnię membran i nową konstrukcję głośnika wysokotonowego. Został on zbudowany tak, aby eliminować zniekształcenia tam, gdzie to tylko możliwe. Dzięki temu nawet przy głośnym graniu dźwięk pozostaje czysty i kontrolowany.

Monitor Audio Silver 50 7G – Kolumny podstawkowe

3 990,00 
Klasa dużego głośnika, teraz w znacznie mniejszej obudowie. Monitor Audio Silver 50 7G zapewniają studyjną precyzję w Twoim salonie, w konstrukcji zoptymalizowanej pod kątem akustyki zwykłego domu. Dla Ciebie oznacza to głębokie niskie tony i oszałamiający dźwięk w zwartej formie.

Seria Monitor Audio Silver łączy nowoczesną technologię z klasycznym, pięknym brzmieniem

Monitor Audio SilverMonitor Audio to marka, która słynie z tego, że wciąż udoskonala swoje produkty. Każda kolejna seria urządzeń stereo wyposażona jest w nowinki technologiczne, które sprawiają, że dźwięk emitowany przez kolumny podstawkowe czy też głośniki surround zaskakuje niebywałą precyzją, mocą oraz czystością brzmienia. Wysoka jakość odsłuchu sprawdza się zarówno w filmach, jak i muzyce. W naszym sklepie dostępne są produkty należące do kultowej serii Monitor Audio Silver takie jak m.in. kolumny podłogowe Silver 200, 300 i 500, ultra-kompaktowe kolumny podstawkowe Silver 50 oraz wszechstronne głośniki surround Silver FX. Wszystkie urządzenia z tej linii gwarantują wysoką dynamikę i głębię brzmienia. Najlepszym świadectwem ogromnych możliwości produktów marki Monitor Audio jest ich rewelacyjna charakterystyka techniczna.

Nowoczesny design

Wysokiej jakości dźwięk to najważniejsza, ale nie jedyna zaleta urządzeń należących do serii Monitor Audio Silver. Wykonane z solidnych, wytrzymałych materiałów kolumny doskonale sprawdzają się nawet przy długich odsłuchach na wysokim poziomie głośności. Sprzęt stereo brytyjskiego producenta nie tylko rewelacyjnie brzmi, ale też fantastycznie wygląda. Wśród dostępnych w naszym sklepie produktów znaleźć można urządzenia o klasycznym, eleganckim designie, które zachwycają jakością wykonania. Dodatkowo dzięki możliwości wyboru spośród kilku wariantów kolorystycznych, każde urządzenie można łatwo dopasować do wystroju pomieszczenia, w którym ma się ono znajdować.