Kolumny podstawkowe Monitor audio

Często zdarza się, że zestaw stereo miłośnika dobrego brzmienia musi zmieścić się w niewielkim pomieszczeniu. Mały pokój nie musi jednak oznaczać rezygnacji z potężnej, czystej gry. Kolumny podstawkowe Monitor Audio to wysokiej klasy urządzenia zamknięte w niewielkich obudowach, które potrafią zaskoczyć niebywale mocnym brzmieniem. Za sprawą nowoczesnych komponentów akustycznych emitują one krystalicznie czyste, dynamiczne i precyzyjne dźwięki. Wybierając urządzenia kultowego brytyjskiego producenta sprzętu stereo można mieć pewność wysokiej jakości odsłuchu zarówno muzyki, jak i ścieżki dźwiękowej lub efektów akustycznych w oglądanym filmie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Monitor Audio Radius 90 – Kolumny podstawkowe

2 590,00 
Oryginalny mini-monitor hi-fi, ale budzący respekt u wszystkich, którzy go słyszeli. W modelu Radius 90 firma Monitor Audio kontynuuje ewolucję zapoczątkowaną w poprzedniej generacji kolumn Radius, uzyskując wspaniały dźwięk o scenie dźwiękowej szerszej niż kiedykolwiek przedtem.

Monitor Audio Silver 100 7G – Kolumny podstawkowe

5 190,00 
Pięknie wykonany głośnik podstawkowy, który jest znacznie lepszy niż inne głośniki tej klasy. Znajdziemy w nim techniki usztywniające powierzchnię membran i nową konstrukcję głośnika wysokotonowego. Został on zbudowany tak, aby eliminować zniekształcenia tam, gdzie to tylko możliwe. Dzięki temu nawet przy głośnym graniu dźwięk pozostaje czysty i kontrolowany.

Monitor Audio Silver 50 7G – Kolumny podstawkowe

3 990,00 
Klasa dużego głośnika, teraz w znacznie mniejszej obudowie. Monitor Audio Silver 50 7G zapewniają studyjną precyzję w Twoim salonie, w konstrukcji zoptymalizowanej pod kątem akustyki zwykłego domu. Dla Ciebie oznacza to głębokie niskie tony i oszałamiający dźwięk w zwartej formie.

Monitor Audio Monitor 100 – Kolumny podstawkowe

1 790,00 
Monitor 100 to piękne kolumny podstawkowe brytyjskiego producenta Monitor Audio, które mogą pracować ustawione na dedykowanych podstawkach jak i na meblach. Dzięki pomarańczowym przetwornikom basowym MMP II i głośnikom wysokotonowym C-CAM zachwycają nie tylko brzmieniem, ale i oryginalnym wyglądem.

Monitor Audio Monitor 50 – Kolumny podstawkowe Czarne

1 390,00 
Kompaktowe Monitor 50 zostały zaprojektowane do pracy tam, gdzie nie ma wiele miejsca na kolumny i mimo małych rozmiarów potrafią zagrać dużym dźwiękiem. Ich pomarańczowe membrany będą się świetnie prezentować w każdym pomieszczeniu.

Pełnozakresowy dźwięk doskonałej jakości

Kolumny podstawkowe Monitor AudioKolumny podstawkowe Monitor Audio to sprzęt stworzony z myślą o tych użytkownikach, którzy chcą cieszyć się potężnym, czystym brzmieniem nawet w niewielkich pomieszczeniach. Ich kompaktowe rozmiary nie powinny zmylić żadnego miłośnika mocnego grania. O wysokiej jakości sprzętu topowego producenta świadczą najlepiej znakomite parametry urządzeń. Wszystkie dostępne na stronie kolumny podstawkowe Monitor Audio to produkty cechujące się szerokim pasmem przenoszenia, wysoką skutecznością, wysoką dynamiką brzmienia oraz potężną mocą. Dzięki temu emitowany przez nie dźwięk spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego słuchacza.

Nowoczesny design kolumn podstawkowych Monitor audio

Znakomite właściwości akustyczne to nie jedyna zaleta kolumn podstawkowych Monitor Audio. Sprzęt tej firmy cieszy się ogromną popularnością klientów także ze względu na swój innowacyjny, elegancki wygląd oraz solidne, precyzyjne wykonanie. W bogatym asortymencie naszego sklepu znajdują się modele o klasycznym, ale i nowoczesnym wyglądzie. Dostępne w kilku wariantach kolorystycznych wszechstronne głośniki rewelacyjnie sprawdzą się jako uzupełnienie systemu stereo lub zestawu kina domowego, a do tego będą znakomicie wyglądać w każdym pomieszczeniu.