Czym jest amplituner stereo? Marantz – sprzęt najwyższej jakości

Amplitunery stereo to wielofunkcyjne urządzenia, które łączą w sobie cechy przedwzmacniacza, wzmacniacza i tunera FM.  Posiadając amplituner nie ma konieczności dokupowania kolejnych elementów zestawu audio. Wystarczy podłączyć go do głośników i cieszyć się muzyką w bardzo wysokiej jakości. Na rynku dostępnych jest wiele modeli amplitunerów, więc z pewnością każdy znajdzie sprzęt odpowiadający jego oczekiwaniom. Aktualnie amplitunery są projektowane tak, aby współgrały z różnymi źródłami muzyki, analogowymi i cyfrowymi. Zazwyczaj mają liczne złącza, które pozwalają na podłączenie urządzenia do telewizora czy konsoli do gier. Liczne modele sprawiają, że można dobrać amplituner niemalże do każdego systemu audio i połączyć go z różnymi kolumnami. Dobrym wyborem będzie amplituner stereo Marantz.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Marantz Model 50 – Wzmacniacz zintegrowany

7 999,00 
Marantz MODEL 50 to czysto analogowy stereofoniczny wzmacniacz zintegrowany, zapewniający doskonałą równowagę między mocą a elegancją. Gwarantuje odkrywanie ciepła, przestrzenności, szczegółowości i bogactwa dźwięku w każdym nagraniu.

Marantz STEREO 70s – Amplituner stereofoniczny HDMI / Bluetooth / AirPlay 2 / HEOS

4 390,00 
Marantz STEREO 70s - odkryj niesamowitą jakość dźwięku z nowym amplitunerem stereo Marantz.

Marantz Model 40n – Amplituner stereofoniczny

10 999,00 
Marantz Model 40 - Amplituner stereofoniczny. Nowy wzmacniacz Marantz'a wyznacza standardy wyjątkowej jakości dźwięku, zapewniając jednocześnie łatwy dostęp do ogromnej biblioteki cyfrowej muzyki, podcastów i nie tylko.

Marantz NR1510 – Amplituner Kina Domowego 5.1

2 499,00 2 800,00 
Amplituner kina domowego 5.1 z kalibracją oraz z możliwością strumieniowania przez platformę HEOS.

Marantz NR1200 – Amplituner stereofoniczny HDMI / Bluetooth / AirPlay 2 / HEOS

3 248,00 3 299,00 
Charakteryzujący się doskonałymi parametrami amplituner NR1200 bez problemu odtwarza różne rodzaje dźwięków w tym samym czasie.

Marantz Melody X MCR612 – Amplituner Stereo HEOS z CD

2 499,00 
Miniaturowy amplituner stereofoniczny Marantz z wbudowanym odtwarzaczem płyt CD oraz z możliwością strumieniowania przez platformę HEOS. Odsłuchaj u Nas!

Marantz Model M1 – Amplituner Stereo HDMI

Dostępny wkrótce
Miniaturowy amplituner stereofoniczny Marantz z możliwością strumieniowania przez platformę HEOS. Odsłuchaj u Nas!

Pełen zalet Amplituner stereo Marantz

Amplitunery Stereo MarantzFirma Marantz jest jednym z wiodących producentów amplitunerów stereo. Ma w swojej ofercie urządzenia w różnych przedziałach cenowych i o różnych parametrach, więc każdy potencjalny użytkownik dobierze idealny dla siebie sprzęt. Szeroki zakres produktów i przedziałów cenowych umożliwia wybór dopasowany do indywidualnych możliwości finansowych. Każdy amplituner stereo Marantz został zaprojektowany od podstaw, z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Posiada liczne zastosowania i bogate wyposażenie, które spełni oczekiwania najbardziej wymagającego użytkownika. Amplituner stereo Marantz świetnie będzie współgrał z każdym zestawem kina domowego, wypełniając przestrzeń niezwykłym brzmieniem, a także będzie stanowić ciekawy i nowoczesny dodatek do wnętrza. Ogromne możliwości urządzeń są zamknięte w eleganckich, dopracowanych i odpornych na uszkodzenia mechaniczne obudowach. Amplituner stereo Marantz z reguły sprawdzi się nawet w małych pomieszczeniach, gdyż nie zajmuje dużo miejsca.