Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Loxone – czujnik klimatu pomieszczenia Tree

1 709,00 

Czujnik klimatu pomieszczenia Tree to produkt, który doskonale dostosowuje warunki wewnątrz budynku. Jego precyzyjny pomiar temperatury i wilgotności jest przekazywany do Miniservera. Dba on o precyzyjny pomiar temperatury i wilgotności, co jest nieodzowne dla zapewnienia odpowiedniej atmosfery w pomieszczeniach. Specjalnie zaprojektowany do harmonijnego współdziałania z systemem Loxone, czujnik zapewnia szybką i bezproblemową instalację. Jego elegancki, ponadczasowy design dodaje estetyki każdemu wnętrzu.

Loxone – czujnik klimatu pomieszczenia Air

629,00 

Czujnik klimatu pomieszczenia Air to produkt, który doskonale dostosowuje warunki wewnątrz budynku. Jego precyzyjny pomiar temperatury i wilgotności jest przekazywany do Miniservera. Dba on o precyzyjny pomiar temperatury i wilgotności, co jest nieodzowne dla zapewnienia odpowiedniej atmosfery w pomieszczeniach. Specjalnie zaprojektowany do harmonijnego współdziałania z systemem Loxone, czujnik zapewnia szybką i bezproblemową instalację. Jego elegancki, ponadczasowy design dodaje estetyki każdemu wnętrzu.

LOXONE Czujnik dymu Air – urządzenie do pomiaru zadymienia

799,00 

Czujnik dymu Air od LOXONE to urządzenie, które zapewni więcej bezpieczeństwa w twoim domu. Czujnik działa na zasadzie detekcji optycznej oraz ma wbudowany alarm akustyczny. Sprzęt służy do wczesnego rozpoznawania pożaru, aby zniwelować potencjalne straty z tym związane. Czujnik jest autonomiczny, więc nie wymaga zaangażowania dodatkowego źródła zasilania, oprócz baterii. Urządzenie ma wbudowany  moduł Loxone Air, który można zintegrować z Miniserwerem Loxone, w celu np.: zdalnej kontroli z pozycji smartfona. Do zestawu dołączona jest bateria o bardzo długiej żywotności, dzięki czemu czujnik nie zawiedzie w odpowiednim momencie.